PUBG Mobile 2.3 Güncelleme Notları ve Detayları

Son yıllarda tüm dünyayı kasıp kavuran ve dünyanın en popüler mobil battle royale oyunu olarak kendini kabullendiren PUBG Mobile oyununda, merakla beklenen PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi 15 Kasım 2022 Salı günü saat 11:00'den itibaren mobil cihazlarda güncellenmeye ve yayınlanmaya başlıyor. PUBG Mobile 2.3 Yaması ile birlikte oyuncuları oyunda bir çok yenilik ve güncellemenin yanı sıra yepyeni bir sezon olan PUBG Mobile C3S9 Sezonu da bekliyor olacak.

PUBG Mobile 2.3 Güncelleme Notları ve C3S9 Sezonu

PUBG Mobile 2.3 Yama Notları arasından ilginizi çekebilecek önemli olan birkaç tanesini sıralamak gerekirse; oyuncuları bu yamada Yeni Temalı Mod: Lionel Messi, Tek Hedef İçin Birleş etkinlik serisi, resmi Akıbet Modunun yayına alınması, Yaratıcılık Sisteminin yayınlanması, silah ve araç güncellemesinin yanı sıra daha bir çok yenilikler bekliyor. Bununla birlikte her yamada olduğu gibi bu yamada da bazı oyun ve harita iyileştirmeleri yapılmıştır. Ayrıca yeni bir sezon C3S9 sezonu ve yepyeni bir royale pass ayı olan PUBG Mobile Royale Pass 17 'ye ait ödül ve içeriklerde PUBG Mobile 2.3 Güncellemesini takip eden günlerde oyunda yayınlanmaya başlayacaktır. Bu güncellemenin yanı sıra yeni Royale Pass paketlerinin başlangıç ve bitiş tarihi bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Royale Pass 17 (RPM:17) Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 17 (RPM:17) 19 Kasım 2022 Cumartesi günü başlayarak yaklaşık 1 ay sürecek olup, 19 Aralık 2022 tarihinde sona erecektir.

PUBG Mobile Royale Pass Paketi: 360 UC (1 Ay süren PUBG Mobile Royale Pass 17 (RPM:17) paketiniz sona erdiğinde, PUBG Mobile Royale Pass 18 yani RPM:18 paketine sahip olabilmek için tekrardan 360 UC karşılığında royale pass satın almanız gerekmektedir. Bu miktar oyuncuya özel bazı indirimler ile 300 UC'ye kadar düşebilmektedir.)

PUBG Mobile Elite Pass Plus Paketi: 1800 UC (1 Ay süren PUBG Mobile Royale Pass Elite Plus 17 (RPM:17) paketiniz sona erdiğinde, PUBG Mobile Royale Pass Elite Plus 18 yani RPM:18 paketine sahip olabilmek için tekrardan 1800 UC karşılığında elite pass plus paketi satın almanız gerekmektedir. Bu miktar oyuncuya özel bazı indirimler ile daha da aşağıya düşebilmektedir.)

PUBG Mobile Royale Pass 18 (RPM:18) Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 18 (RPM:18), mevcut royale pass ayının bitişiyle birlikte 20 Aralık 2022 tarihinde başlayacak ve yaklaşık 1 ay sürecek olup, 16 Ocak 2023 tarihinde C3S9 sezonuyla birlikte sona erecektir.

PUBG Mobile 2.3 Güncelleme Notları ve detaylı bilgi için aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu arada ihtiyacınız doğrultusunda tüm PUBG Mobile UC yüklemelerinizi epin sektörünün 11 yıldır kesintisiz ve güvenle hizmet veren firması olan Yedioyun.com sitemizden %10 indirimli pubg mobile uc avantajıyla 7/24 kesintisiz, hızlı, güvenli ve anında teslimat seçeneği ile temin edebileceğinizi sizlere belirtmek isteriz.

Hemen %10 indirimli fiyat avantajıyla, indirimli pubg uc satın almak için tıkla! >> UC Satın Al

PUBG MOBILE 2.3 GÜNCELLEME NOTLARI

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi 15 Kasım 2022 saat 11:00 itibariyle (UTC+0) yüklenmeye başlayacaktır. Hızlı ve sorunsuz bir güncelleme için Wifi ile güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca cihazınızda yeterli alan bulunduğundan emin olunuz.

Güncelleme Ödülü: 3.000 BP, 100 AG ve bir Sihirli Gece Kaskı(3g) almak için 15 Kasım - 17 Kasım (UTC+0) tarihleri arasında oyunu güncellemeniz gerekmektedir.

Temalı Mod - Futbol Çılgınlığı

Futbol efsanesi Lionel Messi, sizi yeni futbol temalı oynanış özelliklerini denemeye davet ediyor!

1.Yeni Temalı Bölge - Futbol Karnavalı

Maden ocağı bölgesi büyük Futbol Karnavalına dönüştürüldü.

* Malzeme ve temalı ögelerle dolu bu bölgede Orta Doğu mimarisinin keyfini çıkarın.

* Raylı sistemle Karnaval bölgesinde hızla seyahat etmek için Zorb Futbol Topu Aracını kullanın.

* Geri sayım sona erdiğinde açılan bir Ödül Odası var. İçindeki inanılmaz ödüller almak için mücadele edin!

* Sınırlı bir süre için Futbol Karnavalının etrafında fırlatıcılar olacak.

* Yerleşim bölgesinin içinde Canlanma Kartları ortaya çıkacak. Bu ögeyi aldıktan sonra, Futbol Karnavalı içinde ölen oyunculara canlanmak ve savaş alanına tekrar atlamak için bir şans verilir.

2.Futbol Temalı Ögeler, Araçlar ve Oynanış Özellikleri

Haritalar: Erangel, Livik, Nusa

* Yeni taktik öge - Messi'nin Altın Ayakkabıları: Hızlı koşmak için bu ögeyi alın ve kullanın. Bu öge, koşarken tekrar etkinleştirilerek çalım atma hareketi yapılabilir.

* Yeni taktik öge - Harika Futbol Topu: Topu falsolu bir vuruşla rakibin ayaklarına atın. Kısa bir gecikmenin ardından, belirli bir menzil içinde bulunan düşmanlar topun indiği yere doğru çekilirler.

* Yeni tek kişilik araç - Zorb Futbol Topu Aracı: Bu öge alınıp kullanıldığında, hareket eden ve kontrolcü ile yönetilebilen dev bir futbol topu oyuncuyu sarar. Oyuncular takım arkadaşlarıyla iş birliği yaparak içinde bulundukları Zorb Futbol Topu Aracına vurmalarını ve tıpkı bir futbol topu gibi onu havaya dikmelerini sağlayabilirler.

* Futbol Arenası (sadece Erangel ve Livik haritalarında mevcuttur): Bazı bölgelerde Futbol Arenaları ortaya çıkar. Belirtilen bölgeye gidip Harika Futbol Toplarını kullanarak büyük kaleye gol atın ve sandıkları açıp ödüller alın. Ayrıca, futbol sahasının civarına gizlenmiş iki küçük kale daha vardır. Onları bulup ikisine de birer Harika Futbol Topu göndererek arenanın dışındaki sandığı açabilir ve Paskalya Yumurtası ödülleri alabilirsiniz.

Aşağıdaki oyun mekanikleri sadece Erangel'de kullanılabilir:

* Futbol İşaret Fişeği: Tüm İşaret Fişekleri, Futbol İşaret Fişekleriyle değiştirilmiştir. Futbol Hava Yardımı, bir futbol topu şeklinde görünür ve oyuncular tarafından bir top gibi itilerek etrafta dolaştırılabilir.

* Dev Futbol Topu: Futbol topu şeklinde büyük siperler rastgele bir şekilde ortaya çıkar. Bu toplar hareket ettirilebilir, belirli miktarda Sağlığa sahiptir ve belirli miktarda hasar aldıktan sonra patlar.

* Futbol temalı Toplanma Alanı: Oyuncular Messi'nin Altın Ayakkabıları, Harika Futbol Topları, Zorb Futbol Topu Aracı ve Futbol Karnavalındaki futbol topu rayları gibi oyun özelliklerini Toplanma Alanında önceden görebilir ve deneyebilirler.

Yeni sürümle eğlenceli ve futbol temalı oynanış özellikleri geliyor, onları mutlaka deneyin!

Aralık Kar Festivali güncellemesi bazı futbol ögelerine buz teması ekleyecek ve kışın ilk gününde yayınlanacak. Bu güncellemeyi heyecanla bekleyin!

Resmî Akıbet Modu

Resmî Akıbet Modu geliyor!

Oynanabileceği tarih: 02/12/2022 saat 02:00:00 (UTC+0)

* Harita güncellemeleri: Harita, en yeni Livik haritasını esas almaktadır.

* Zırh geliştirmeleri: Zırhlar geliştirilerek üzerinde Zırh yuvaları olan güçlendirilmiş Yeleklere dönüştürüldü. Oyuncular, topladıkları Alaşım Zırhları Yeleklerindeki yuvalara takabilirler.

* Silah geliştirmeleri: Artık Akıbet modunda Yükseltme Sandıkları olacak. Oyuncular silahlarını geliştirmek ve silah hasarını artırmak için bu sandıkları kullanabilirler.

* Yeni Enerji mekanikleri: Enerji artık zamanla azalmayacak! Enerji artık Hasar aldıktan sonra Sağlığı hızla yenileyecek.

* Sarf Malzemesi düzenlemeleri: Yeni İlk Yardım Kitleri ve Enerji İçecekleri eklendi. Artık İlk Yardım Kitleri için hızlı Sağlık yenileme 75 ile sınırlı değil! Enerji İçecekleri, Enerji yenilemek için daha hızlı içilebilir.

* Sandıklar: Artık Akıbet modunda da sandıklar var! Değerli ögeler ve geliştirme malzemeleri elde etmek için sandıkları bulun.

* Yeni Sığınaklar: Haritada içi muhafızlarla dolu toplam 8 Sığınak vardır. Muhafızları yenin ve çok sayıda malzeme alın.

* Tır: Tırlar artık haritada rastgele ortaya çıkacak. Harika malzemeler toplamak için kilidi kırın.

* İlaç Dolabı: Duvara monte edilmiş, etkileşimli bir tıbbi cihazdır. Yüksek miktarda Sağlık yenilemek için onunla etkileşimde bulunun.

* Muhafız Karakolu: Haritada 4 tane Muhafız Karakolu vardır. Her maçta Muhafız Karakollarında birkaç Muhafız ve sandık ortaya çıkar. Malzeme toplamak için onları yenin.

* Çağrı Kuleleri: Çağrı Kulesini kullanan oyuncuların yeri herkese açık olarak gösterilecek. Oyuncuların takım arkadaşlarını çağırmak için bir süre savunma yapmaları gerekecek.

* Dükkân Çağrıları: Oyuncular Dükkân Jetonu harcayarak dükkânda takım arkadaşlarını çağırabilirler.

Harita Güncellemeleri

1.Nusa Haritası Güncellemeleri

* Sandık iyileştirmeleri: Sandıklar artık daha fazla yerde ortaya çıktığından sandık bulma ihtimali arttı.

* Bina iyileştirmeleri: Nusa haritasındaki binaların ayrıntı seviyesi parlaklığı iyileştirildi. Uzaktaki binalar artık daha görünür olacak.

* Arazi iyileştirmeleri: Bazı arazilerin bükülmesi düzeltildi.

* Mini harita iyileştirmeleri: Sapmayı azaltmak için PCOB mini harita performansı iyileştirildi.

2.Erangel Haritası Güncellemeleri

* Malzeme Ambarı: Erangel haritasına, Giriş Kartıyla girilebilen özel bir oda eklendi. Bu odada bol miktarda gelişmiş malzeme bulunur.

* Stalber iyileştirmeleri: Stalber bölgesini geliştirmek ve bölgede daha kolay arama yapılmasını sağlamak için bazı planların karmaşıklığı azaltıldı.

* Stalber Teleferik Güzergâhları: Stalber bölgesine üç teleferik güzergâhı eklendi. Oyuncular bölgede hızlı bir şekilde hareket etmek için teleferikleri kullanabilirler.

* Araç Radarı: Klasik Erangel haritasındaki Malzeme Dükkânına Araç Radarı eklendi. Bu ögeyi etrafta bulunan müsait araçları bulmak için kullanabilirsiniz.

3.Livik Haritası Güncellemeleri

* Hava Sistemi: Daha iyi bir görsel deneyim sunmak için Livik haritasına gün doğumu ve gün batımı eklendi.

* Refinery iyileştirmeleri: Savaş deneyimini iyileştirmek için ortamda küçük değişiklikler yapıldı.

Diğer Mod Güncellemeleri

1.Ağır Silah

Çağrı ve Canlanma: Çağrı Kulesinin Çağrı mekanikleri düzenlendi. Her oyuncunun 1 canlanma hakkı vardır ve doğrudan Çağrı Kulesine gidip takım arkadaşlarının künyelerini almadan çağırabilir.

2.Metro Royale

* Yeni Silah: NS2000 Pompalı

* Yeni eklenen iki öge, Dükkânda satılacak.

Silah ve Araç Güncellemeleri

1.NS2000'in nişangâhtan atış performansı ile doldurma eylemi iyileştirildi.

2.Kurmalı Keskin Nişancı Tüfeği Güçlendirmeleri

* Kar98K:

Temel hasar 79'dan 82'ye çıkarıldı.

Uzuvlara yapılan atışların hasar çarpanı 0,475'den 0,55'e çıkarıldı.

Mermi hızı 760 m/s'den 850 m/s'ye çıkarıldı.

Kurma hızı artırıldı ve ateş etme aralığı %30 azaltıldı.

* M24:

Uzuvlara yapılan atışların hasar çarpanı 0,475'den 0,55'e çıkarıldı.

Mermi hızı 760 m/s'den 850 m/s'ye çıkarıldı.

Kurma hızı artırıldı ve ateş etme aralığı %30 azaltıldı.

* AWM:

Uzuvlara yapılan atışların hasar çarpanı 0,475'den 0,55'e çıkarıldı.

Kurma hızı artırıldı ve ateş etme aralığı %20 azaltıldı.

* Keskin Nişancı Tüfeği Eklerinde Yapılan İyileştirmeler

* Kompansatör (Keskin Nişancı Tüfekleri):

Düzenleme: Silahın etkili menzili %10 artırıldı.

Düzenleme: Mermi saçılımı %10 azaltıldı.

* Alev Gizleyen (Keskin Nişancı Tüfekleri):

Düzenleme: Mermi saçılımı %5 azaltıldı.

* Yanaklık:

Düzenleme: Mermi saçılımı %10 azaltıldı.

Düzenleme: Dürbün takılı durumdayken mermi saçılımı %10 azaltıldı.

3.Dağ Bisikleti iyileştirmeleri: Dağ Bisikleti önceye kıyasla daha dengeli hâle getirildi.

Temel Deneyim İyileştirmeleri

1.Oyun İçi Yaratıcılık Sistemi

* Oyuna bir Yaratıcılık Sistemi eklendi. Oyun esnasında Hareket simgesine dokunarak Yaratıcılık Moduna erişilebilir. Yaratıcı fotoğraf veya klipler çekmek için farklı Kamera Stillerini kullanın ve eserlerinizi paylaşın.

* Eğlence Parkında ve Sonuç sayfasında zaten var olan fotoğraf çekme özellikleri Yaratıcılık Sistemine entegre edildi.

2.Savaş Sistemi

* Mini haritada uçuş güzergâhını gösterme/kapatma işlevlerinin görsel efekti düzenlendi.

* Uzak mesafeden gerçekleştirilen öldürmeler için Ölüm Duyurusuna mesafe bilgisi eklendi.

* Bir maçı kazandıktan sonra, daha kolay paylaşım yapmak için Sohbet butonu etkin durumda kalacak.

* Ayarlara "Önerilen Ayarlar" eklendi.

* Yere serildikten sonra nişangâh ekranda kalacak ve işaretleme yapmak için kullanılabilecek.

* Oyuncular zıplarken yakın dövüş saldırısı yaptıklarında ayak sesi çıkmamasına neden olan sorun giderildi.

* Düşmanın ve takım arkadaşlarının ayak seslerinin daha iyi ayırt edilebilmesi için ayak sesleri düzenlendi.

* Mini harita artık üzerine basılı tutulduğunda açılacak ve bırakıldığında kapanacak. Bu özellik, ayarlarda etkinleştirilebilir.

* Görüş alanını engellemeyen yeni sade işaretler eklendi. Bu özellik, ayarlarda etkinleştirilebilir.

* Araçlar için tek Kontrolcü kontrolleri, Karakter için belirlenmiş buton büyüklüğünü ve yerini otomatik olarak kullanacak.

3.Eğlence Parkı

Yeni Penaltı Atışı ve zıplayan Zorb Futbol Topu Aracı eklendi.

4.Çağrı

* Takım arkadaşı listesindeki Çağrı simgesi iyileştirildi ve artık Çağrı yapılamayacağını gösteren bildirim daha belirgin hâle getirildi.

* Farklı haritalarda canlanma sırasındaki yükseklik düzenlendi. Böylece oyuncuların inecekleri yer üzerinde daha fazla kontrolü olacak.

* Temalı modlarda Süper Çağrı uçuş güzergâhı iyileştirildi. Böylece bir takımdaki oyuncular daha kolay organize olabilecekler.

5.Popülerlik Hediyeleri

* Yeni Popülerlik Hediyeleri: Süper Spor Araba, Galibiyet Kupası, Tava.

* Tüm sayfalarda Popülerlik Hediyelerinin gösterimi iyileştirildi. Hediye alma ve gönderme süreçlerinin iç mantığı ve geri bildirimleri iyileştirildi.

* Popülerlik Hediyesi panelinin ve yeni hediyelerin gösterimi iyileştirildi.

* Popülerlik Hediyelerinin simgeleri iyileştirildi.

6.Bilgi

* Farklı sayfalardaki arayüzlere cinsiyet bilgisi eklendi.

* Veri sayfasındaki hatalar düzeltildi ve iyileştirildi.

7.Oyun İçi Sosyal Sistem İyileştirmeleri

Hızlı sohbet mesajları için akıllı öneriler eklendi: Bazı özel durumlarda sık kullanılan hızlı sesli mesajlar artık seçim ekranının en üstüne sabitlenecek.

8.Diğer Ana Sosyal Özellik İyileştirmeleri

* Kariyer Sonuçlarında bulunan Özetlere, oluşturulan klipler için bir kategori eklendi.

* İzleme sırasında alınan hata mesajları daha ayrıntılı hâle getirildi.

9.Eğitim Sahası

Eğitim Sahasına Eğitim Mankeni eklendi. Oyuncular farklı zırhlar giyen Eğitim Mankenlerine ateş edebilir ve üzerinde farklı zırh bulunan farklı vücut bölgelerine silahların verdiği hasarı gerçek zamanlı olarak görebilirler.

"Tek Hedef İçin Birleş" Etkinlikleri

Arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz çok sayıda futbol temalı etkinlik sizi bekliyor!

1.Arkadaşlarınla Rütbeni Yükselt

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 - 03/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

Arkadaşlarınızla takım kurun ve birlikte rütbe atlayın!

* Takım Kurma Puan Koruması: Her gün arkadaşlarınızla oynadığınız ilk 2 Rütbeli maçta sıralama puanınız düşmez.

* Takım Kurma Bonus Sıralama Puanı: Her gün arkadaşlarınızla oynayarak İlk 30'a girdiğiniz ilk iki maçta ek 10 sıralama puanı alın.

* Takım Kurma Çifte Mücadele Puanı: Her gün arkadaşlarınızla takım kurarak oynadığınız ilk iki Rütbeli maçta iki kat Mücadele Puanı kazanın.

* Takım Kurma Çifte Beğeni Popülerliği: Her gün arkadaşlarınızla oynadığınız ilk iki Rütbeli maçta alacağınız Beğenilerden iki kat Popülerlik kazanın.

* Takım Kurma Çifte Birliktelik: Her gün arkadaşlarınızla oynadığınız ilk iki Rütbeli maçta iki kat Birliktelik kazanın.

2.Takımını Birleştir

* Takım Kurma Dönemi: Oyuncular arkadaşlarıyla geçmiş takım kurma verilerini inceleyebilir ve kendi kişisel futbol takımlarını kurabilir.

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 - 26/11/2022 saat 00:00:00 (UTC+0)

* Etkinlik başladığında sistem tarafından futbol maçı için oyuncular rastgele eşleştirilir. Oyuncuların arkadaşlarıyla geçmiş takım kurma verileri maç sonuçlarını etkiler. Maçlardan jeton kazanın ve bu jetonları ödül almak için kullanın.

Maç Dönemi: 26/11/2022 saat 02:00:00 - 11/12/2022 saat 00:00:00 (UTC+0)

İstatistikleri Görme Dönemi: 11/12/2022 saat 00:00:00 - 18/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

3.Kazanan Tahmin

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 - 03/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

* Oyuncular tüm maçların sonucunu maç oynanmadan önce tahmin edebilirler. Doğru tahminde bulunan oyuncular ödülleri kazanır.

* Tahmin sıralamasındaki İlk 100 oyuncu bir Unvan kazanır.

4.İyi Dilekler

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 - 18/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

* Oyuncular, katılan takımlara hediye göndererek onlara tezahüratta bulunabilir. Tezahürat Değeri farklı ödüllere karşılık gelir.

* Her takımın ilk 3 taraftarı, sıralamanın ilk sayfasında gösterilir.

* Her takım, alınan toplam Tezahürat Değerine göre sıralanır.

* İyi Dilekler etkinliği boyunca Global Sohbette özel bir Konu Sohbeti kanalı açılır ve maç takvimleri duyurulur.

5.Şanslı Takım Arkadaşları

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 - 18/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

* Sistem, etkinlik süresince her hafta oyunculara Şanslı Takım Arkadaşları önerir. Ek sıralama puanı elde etmek için Şanslı Takım Arkadaşlarıyla Rütbeli Klasik maçlar kazanın.

* Her Şanslı takım Arkadaşı için puan bonusu sadece haftada bir defa etkinleştirilebilir.

6.Arkadaşlarla Etkileşim Geçmişi

Oyuncular son 6 sezon içinde arkadaşlarıyla takım kurma verilerini Arkadaşlarla Etkileşim Geçmişinde ayrıntılı olarak görebilirler.

* Takım kurma süresi, takım kurma kazanma sayısı, takım kurarak kazanılan puan ve diğer ayrıntılı bilgileri içerir.

* Daha ayrıntılı açıklamayı ve verinin ne zaman toplandığını görmek için her kategoriye dokunun.

* Birlikte çok fazla oynadığınız arkadaşlar ayrı bir sayfada gösterilir.

Hâlâ denemenizi bekleyen çok ilginç futbol etkinlik görevleri var.

Yeni Yıl Havai Fişekleri etkinliği 19 Aralık'ta başlıyor. Yeni Yıl ödüllerini almak için Yeni Yıl Havai Fişeklerini yakın!

Yeni Sezon: Cycle 3 Sezon 9

* Yeni Efsanevi ödüller: C3S9 Gözlüğü, C3S9 Seti, C3S9 Paraşütü, C3S9 - M24, C3S9 Maskesi ve C3S9 Başlığı.

* Yeni Kademe Hedefi sistemi: Oyuncular bir hedef belirlediklerinde ve bu hedefe ulaştıklarında ödüller kazanır.

Diğer İyileştirmeler

1.Çağrı Sistemi

* Yeni Çağrı Sistemi, Görev Sistemine entegre edildi. Çağrı Jetonu almak için geri dönen oyuncuları davet edin.

* Çağrı Sistemine arkadaş çağrı mesajı bildirimleri eklendi. Oyuncular birini çağırdıklarında çağrılan kişi bir bildirim alır.

* Çağrı Sistemine bir açılır davet Kaplaması eklendi. Oyuncular bunu kendi veri sayfalarında değiştirebilirler.

* Çağrı Sistemi hataları düzeltildi ve sistem iyileştirildi.

2.Bağlantı

* 2 oyuncunun birlikte verdiği yeni Partner Pozu eklendi.

* Birliktelik Çağrısı için bilgi girme iyileştirildi. Kişisel Alan ekran görüntüsü yeri eklendi.

* Bağlantıları paylaşma özelliği eklendi.

3.Liyakat

İyi bir oyun ortamı oluşturmak amacıyla, tekrarlı ihlaller yapan oyuncuların Liyakat düzelme hızları düşürüldü.

4.Güvenlik Tespit İyileştirmeleri

* Güvenlik Tespit sistemi duvar hilesi, otomatik nişan, hız hilesi, geri tepme hilesi ve diğer hileleri daha iyi tespit edecek şekilde güncellendi.

* Kötü amaçlı takım kurma gibi diğer oyun ihlallerini tespit etme ve cezalandırma yeteneği iyileştirildi.

* Oyunda yapılan, kurallara aykırı üçüncü taraf takas işlemlerini tespit etme yeteneği iyileştirildi.

* Global sohbet, maç içi sohbet, klanlar vb. gibi oyun içi özellikler üzerinden kurallara aykırı bilgilerin iletilmesini önleme yeteneği iyileştirildi.

Hata Düzeltmeleri

* Çok oyunculu modlarda bazen takım arkadaşlarının simgelerinin görünmemesine neden olan sorun düzeltildi.

* Çok oyunculu modlarda bazen takım arkadaşlarının sesli mesajlarının duyulmamasına neden olan sorun düzeltildi.

* Oyuncuların Nusa haritasındaki belirli yerlerde sıkışıp kalmasına neden olan sorun düzeltildi.

* Nusa haritasında Sazdan Kulübenin yanma efektinin gösterilmemesine neden olan sorun düzeltildi.

* Nusa haritasında bazen araçların doğru şekilde gösterilememesine neden olan sorun düzeltildi.

* Metro Royale modunda anormal hareket hızına neden olan sorun düzeltildi.

* Eğlence Parkında araç sürerken oyunun çökmesine neden olan sorun düzeltildi.

16 Kasım 2022, Çarşamba

Son Eklenen Oyun Haberleri

Neden Yedioyun'u Tercih Etmeliyim?

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Tüm alışverişiniz boyunca bilgileriniz
256 Bit Güvenlik Sertifikası'yla
şifrelenmektedir.

3D Secure Ödeme Sistemi

Kredi Kartı ödemelerinizde
3D Secure Güvenlik
Sistemi kullanılmaktadır.

Hızlı ve Anında Teslimat

Tüm siparişleriniz
hızlı ve anında
teslim edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize
%100 müşteri memnuniyeti
garantisi.

7/24 Müşteri Destek

Saat 09:00-23:00 arası canlı destek,
diğer iletişim kanalları ise
7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2011-2023 Yedioyun.com
Gösterilen marka ve logo, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Anladım
search user cart money prev next next-1 epin secure payment fast happiness customer-service right-arrow add facebook twitter instagram youtube linkedin pinterest tick mobileuser mobilecart mobilewallet mobileorder mobilechat