PUBG Mobile 2.2 Güncelleme Notları ve Detayları

Son yıllarda tüm dünyayı kasıp kavuran ve dünyanın en popüler mobil battle royale oyunu olarak kendini kabullendiren PUBG Mobile oyununda, merakla beklenen PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi 13 Eylül 2022 Salı günü saat 11:00'den itibaren mobil cihazlarda güncellenmeye ve yayınlanmaya başlıyor. PUBG Mobile 2.2 Yaması ile birlikte oyuncuları oyunda bir çok yenilik ve güncellemenin yanı sıra yepyeni bir sezon olan PUBG Mobile C3S8 Sezonu da bekliyor olacak.

PUBG Mobile Yeni Sezon C3S8 Sezonu

PUBG Mobile 2.2 Yama Notları arasından ilginizi çekebilecek önemli olan birkaç tanesini açıklamak gerekirse; oyuncuları bu yamada Yeni Temalı Mod: Ön Cephe, yeni harita Nusa, yenilenen silahlar, mekanikler ve araçlar, Erangel haritasında yapılan bazı güncellemeler ve bir çok yenilikler bekliyor. Bununla birlikte her yamada olduğu gibi bu yamada da bazı oyun ve harita iyileştirmeleri yapılmıştır. Ayrıca yeni bir sezon C3S8 sezonu ve yepyeni bir royale pass ayı olan PUBG Mobile Royale Pass 15 'e ait ödül ve içeriklerde PUBG Mobile 2.2 Güncellemesini takip eden günlerde oyunda yayınlanmaya başlayacaktır. Bu güncellemenin yanı sıra yeni Royale Pass paketlerinin başlangıç ve bitiş tarihi bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Royale Pass 15 (RPM:15) Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 15 (RPM:15) 20 Eylül 2022 Salı günü başlayacak ve yaklaşık 1 ay sürecek olup, 20 Ekim 2022 Perşembe günü sona erecektir.

PUBG Mobile Royale Pass Paketi : 360 UC (1 Ay süren PUBG Mobile Royale Pass 15 (RPM:15) paketiniz sona erdiğinde, PUBG Mobile Royale Pass 16 yani RPM:16 paketine sahip olabilmek için tekrardan 360 UC karşılığında royale pass satın almanız gerekmektedir. Bu miktar oyuncuya özel bazı indirimler ile 300 UC'ye kadar düşebilmektedir.)

PUBG Mobile Elite Pass Plus Paketi : 1800 UC (1 Ay süren PUBG Mobile Royale Pass Elite Plus 15 (RPM:15) paketiniz sona erdiğinde, PUBG Mobile Royale Pass Elite Plus 16 yani RPM:16 paketine sahip olabilmek için tekrardan 1800 UC karşılığında elite pass plus paketi satın almanız gerekmektedir. Bu miktar oyuncuya özel bazı indirimler ile daha da aşağıya düşebilmektedir.)

PUBG Mobile Royale Pass 16 (RPM:16) Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 16 (RPM:16), mevcut royale pass ayının bitişiyle birlikte 20 Ekim 2022 Perşembe günü başlayacak ve yaklaşık 1 ay sürecek olup, 18 Kasım 2022 Cuma günü C3S8 sezonuyla birlikte sona erecektir.

PUBG Mobile 2.2 Güncelleme Notları ve detaylı bilgi için aşağıdaki PUBG Mobile 2.2 Güncelleme Notları başlığı altındaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu arada ihtiyacınız doğrultusunda tüm PUBG Mobile UC yüklemelerinizi epin sektörünün 11 yıldır kesintisiz ve güvenle hizmet veren firması olan Yedioyun.com sitemizden %10 indirimli pubg mobile uc avantajıyla 7/24 kesintisiz, hızlı, güvenli ve anında teslimat seçeneği ile temin edebileceğinizi sizlere belirtmek isteriz.

Hemen %10 indirimli fiyat avantajıyla, indirimli pubg uc satın almak için tıkla! >> UC Satın Al

PUBG MOBILE 2.2 GÜNCELLEME NOTLARI

PUBG Mobile 2.2 güncellemesi 13 Eylül 2022 Salı günü saat 11:00'de (UTC+0) cihazlara yüklenmeye başlayacaktır. Hızlı ve sorunsuz bir güncelleme için WİFİ ile güncellemeyi gerçekleştirmenizi ve cihazınızda yeterli alan bulunduğundan emin olmanızı öneririz.

Güncelleme Ödülü: 3.000 BP, 100 AG ve Sihirli Gece Kaskı (3g) 'dır. Ödülleri almak için 13 Eylül - 20 Eylül (UTC+0) tarihleri arasında oyunu güncellemeniz yeterli olacaktır.

Bazı Önemli Güncellemeler

1. Yeni Harita - Nusa:Büyüleyici manzaraları olan ve bol malzemeyle dolu yeni 1x1 km harita. Hızlı tempolu maçların keyfini çıkarın!

2. Erangel Güncellemeleri: Yeni hava durumu sistemi ve bisiklet parkları eklendi, pek çok bölgede yapısal güncellemeler yapıldı, artık daha da iyi bir savaş deneyimi sizi bekliyor!

3. Yeni Mod - Ön Cephe: Aralarından seçim yapabileceğiniz 8 beceri içeren yeni mod ilk kez 29 Eylül tarihinde yayınlanacak! Ayrıca bir de orta çağ temalı bölge var!

Yeni Harita - Nusa

Hızlı tempolu maçlar için 1x1 km ölçülerinde bir harita!

Oynanabileceği tarih: 15/09 saat 02:00 (UTC+0)

Rütbeli ve Rütbesiz Modlarda oynanabilir

Nusa, tropik bölgede yer alan, 1x1 km ölçülerinde turistik bir ada haritasıdır. Harita bulunan bol miktarda malzeme sayesinde oyuncular iner inmez savaşmaya başlayabilir ve çorba parasını kolayca çıkarabilirler!

Nusa güzel manzaralarla ve denemenizi bekleyen ilginç oynanış unsurlarıyla doludur. Burası çok yakında arkadaşlarınıza hava atacağınız favori mekânınız olacak. Kesinlikle bakmaya ve keşfetmeye değer!

Yayınlanan Yeni Mekanikler, Silahlar ve Araçlar!

Yeni Mekanik: Özel Çağrı

Bir maçın ilk 4 dakikası içinde öldürülürseniz ve maçta hâlâ takım arkadaşlarınız varsa bir defa daha canlanabilir ve elinizde rastgele bir silahla savaş alanına tekrar atlayabilirsiniz. (Süper Çağrı tekli oynarken otomatik olarak etkinleşir, bir takım arkadaşına ihtiyaç yoktur)

Yeni Mekanik: Hava Hattı

Nusa'nın belirli yerlerine pek çok hava hattı inşa edilmiştir. Bir hava hattını kullanmak ve çevrede hızla hareket etmek için ona yaklaşmanız yeterlidir.

Hava hatlarının çok hassas olduğunu ve kolayca hasar alabileceğini unutmayın! Onları kullanmak tamamen sizin takdirinizdedir. Hava hatlarını onarmak için yeni Taktik Arbaleti kullanabilirsiniz. Bu yüzden, kafanızın rahat olması için mutlaka yanınızda bir tane bulundurun.

Yeni Mekanik: Asansör

Telepak Town'da bulunan her otelde bir asansör vardır. Onu kullanarak katlar arasında hareket edebilirsiniz. Asansör sadece enerji tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda takım arkadaşlarınızla birlikte düşmanı kuşatmak için de kullanılabilir.

Yeni Silah: Taktik Arbalet

Taktik Arbaletle bir hava hattını onarmak için bir ip fırlatabilir veya ateş oku kullanarak belirli binaları ateşe verebilirsiniz.

Yeni Silah: NS2000 Pompalı

Kısa ve orta mesafede isabetli atışlar yapabilen bir silahtır. Serbest atış modunda 12 kalibre pompalı fişeği atarken nişangâhtan nişan alırken 12 kalibre kurşuna geçer.

Yeni Araç: ATV

Engebeli arazide hızla hareket etmek için kullanabileceğiniz bu 2 kişilik, hafif ve çevik araç harika bir stabiliteye sahiptir ve kolay kolay devrilmez.

Nusa'daki manzaraları görmek için bir arkadaşınızla birlikte çıkacağınız yolculuk sırasında tehlikeli arazilerde hızla ilerlemek için mükemmeldir.

Bunlardan başka, PvE savaşları, Malzeme Sandıkları, Plaj Topları, Enerji Yüzme Havuzları, yakabileceğiniz binalar, kırabileceğiniz su küpleri ve daha pek çok gizli oynanış unsuru keşfetmeniz için sizi bekliyor. Kaçırmamanız gereken yeni deneyimlerle dolu yepyeni bir harita!

Ana Güncelleme - Erangel

Savaş deneyiminizi artıran harita ve bina güncellemeleri!

Oynanabileceği tarih: 2.2 sürümüyle yayınlanacaktır

Rütbeli ve Rütbesiz Modlarda oynanabilir

Yeni Yapı: Bisiklet Parkı

Haritanın kenarına bisiklet parkları eklendi. Burada belirli zaman aralıklarıyla Dağ Bisikletleri ortaya çıkacaktır. Teçhizat toplamayı tercih eden oyuncular haritayı iki tekerlek üzerinde gezme fırsatını kesinlikle kaçırmamalıdır!

Hospital ve Mylta Power Güncellemeleri

Hospital ve Mylta Power bölgelerinin yapıları savaşmayı ve malzeme aramayı kolaylaştırmak için güncellendi.

Ferry Pier güncellemesinde Farm'ın güneybatısına ve Sosnovka Askerî Üssünün güneyine iki yeni liman eklenecektir.

Oyuncuların teçhizat toplayabilecekleri daha fazla açık alan eklemek amacıyla, limanların planları ve burada bulunan kaynak miktarları optimize edilmiştir.

Yeni Hava Durumu Efekti: Gökkuşağı

Ortamı görsel olarak daha güzel hâle getirmek ve oyunculara uygun bir savaş alanı sunmak için Erangel'e yeni bir hava durumu efekti eklendi.

Yeni Mekanik: Şipşak Dükkân

Erangel'de zaman zaman ortaya çıkan bir indirim dükkânı. Onu kaçırmayın!

Yeni Sistem: Benzinlik

Artık yakıt bitme derdi yok! Bu benzinliklerde araçların yakıtını doldurabilirsiniz. Artık yakıtın bitmesinden ve aracınızı yolun kenarına bırakmak zorunda kalmaktan endişelenmeniz gerekmiyor. Tabii ki ücreti karşılığında. Yani, bedelini ödemek için hazırlıklı olun!

Yeni Sistem: Özel Malzeme Sandıkları

Erangel'deki binaların içinde bulunan sandıklar 3 farklı tür olacak şekilde güncellendi: tıbbi, jeton ve askerî ikmal sandığı. Bu sandıklarda bulunan malzemeler, oyuncuların yerde bulacağı malzemelerden daha iyidir.

Temalı Mod - Ön Cephe

8 beceri sizi yeni Ön Cephe modunda bekliyor!

Destekleyen haritalar: Nusa (Rütbeli), Erangel (Rütbeli), Livik (Rütbeli)

Oynanabileceği tarih: 29/09 saat 02:00 - 14/11 saat 23:59 (UTC+0)

Yeni becerilerle yeni oynanış unsurları geliyor, peki en sonunda zirvede kim yer alacak?

Oyun Alanı Analizi: Bir sonraki Oyun Alanının konumunu mini haritada göstermek için beceriye dokunun.

Araç Hava Yardımı: Beceriye dokunun ve araç hava yardımı çağıran bir sinyal cihazı fırlatın.

Malzeme Tarama: 15 saniye süreyle yakındaki gelişmiş malzemeleri taramak için beceriye dokunun.

Süzülen Bebek: Daha yüksek hareket kabiliyeti kazanmak üzere bir kukla çağırmak için havadayken zıplama butonuna dokunun.

Karaborsa: Hızlı alışveriş yapmak üzere bir maç içi dükkânı çağırmak için dokunun, basılı tutun ve sürükleyin.

İzleme: Vurulan düşmanlar bir süre için işaretlenir ve bu süre boyunca duvar arkasında bile olsalar görülebilirler.

Şanslı Sırt Çantası: Sırt çantasındaki ögeleri başka ögelere dönüştürür. Ayrıca, sırt çantasının varsayılan hacmini artırır.

İyileştiren Sis: Sağlık ve Enerji yenileme özelliği olan bir duman yayan özel bir ilaç atmak için beceriyi kullanın.

Avrupa Tarzı Temalı Bölge - Tuhaf Kasaba

Destekleyen harita: Erangel (Rütbeli)

Oynanabileceği tarih: 29/09 saat 02:00 - 14/11 saat 23:59 (UTC+0)

Tuhaf Kasabaya girdiğinizde sadece Orta Çağ Avrupası tarzında bir kasabayı yaşamakla kalmaz, bunun yanında gece göğündeki parlak ayı ve yıldızları hayranlıkla izleyebilirsiniz.

Ayrıca, kasabada Andy'nin Kuklası şeklinde 2 Sıcak Hava Balonu vardır ve bunları uçurabilirsiniz. Bu balonların kilidini açın ve başka yerlere hızla seyahat etmek için onları uçurun.

Cadılar Haftası 13 Ekim tarihinde Tuhaf Kasabada başlıyor!

Silah Dengelemesi

Hava yardımından alınan silahlar üzerinde yapılan denge düzenlemeleri:

1. AUG: Temel hasar, atış hızı ve şarjör değiştirme hızı artırıldı. Serbest atış saçılımı azaltıldı.

2. Mk14: Atış hızı biraz azaltıldı. Mermi ilerleme hızı artırıldı. Silah hasar kaybı azaltıldı. Geri tepme biraz azaltıldı.

3. Mk14 için atış hızı telafisi eklendi. Artık farklı kare hızına sahip istemci cihazlarda Mk14 ile tam otomatik ateş ederken yakın bir atış hızı elde edilecek.

Nişancı Tüfeklerinde yapılan denge düzenlemeleri:

SKS:

1. Tekli atışlardaki geri tepme süresi biraz azaltıldı, böylece nişangâh yerine daha hızlı gelecek.

2. Geri tepme düzelme hızı artırıldı, böylece nişangâh yerine geri geldiğinde atış istikametine daha yakın olacak ve daha tahmin edilebilir bir konuma sahip olacak.

3. Dürbünle atış yaparken gerçekleşen ekran titreşimi azaltıldı.

4. Temel hasar 53'ten 55'e çıkarıldı.

5. Göğüs bölgesine yapılan atışların hasar çarpanı 1'den 1.05'e çıkarıldı.

Mini14

1. Hareket etme ihtimalini azaltmak için yatay geri tepme çarpanı biraz azaltıldı.

2. Sürekli ateş ederken gerçekleşen genel geri tepme artışı azaltıldı.

3. Temel hasar 46'dan 49'a çıkarıldı.

4. Göğüs bölgesine yapılan atışların hasar çarpanı 1'den 1.05'e çıkarıldı.

Yeni Sezon: Cycle 3 Sezon 8

1. Sezon Süresi: 20/09/2022 saat 02:00 - 18/11/2022 saat 23:59 (UTC+0).

2. Yeni efsanevi ödüller: C3S8 Gözlüğü, C3S8 Seti, C3S8 Paraşütü, C3S8 - SKS, C3S8 Maskesi ve C3S8 Başlığı.

3. As ve üzeri kademelere alt kademeler eklendi. Her 100 puan bir alt kademedir ve oyuncular yıldız biriktirebilirler.

4. As Ustası ve üstü kademelere unvanlar eklendi. Unvan mevcut sezon verilerine göre belirlenir ve oyun boyunca gösterilir.

5. Kademe Rozeti sunumu iyileştirildi ve Rozet sayfası yeniden tasarlandı.

Oynanışa Dair Diğer Unsurlar

Metro Royale

Kobra Başlığının ve Zırhının delme direnci artırıldı. M203 Bomba Atarın patlama hasarı biraz azaltıldı.

Oyuncuların normal savaş bölgeleri dışında sürekli hasar almalarını sağlayan yeni bir özellik eklendi.

Bazı durumlarda yeteneklerin hatalı davranmasına neden olan bir oyun hatası düzeltildi.

Güvenlik İyileştirmeleri:

Takım arkadaşlarına zarar verenler artık daha sert cezalandırılacak. Lütfen savaşta takım çalışmasına önem verin!

1. Takım arkadaşlarına zarar veren ve rapor edilen oyuncuların çok oyunculu modları oynaması engellenecektir. İhlallerin tekrarlanması durumunda engelleme süresi uzayacaktır.

2. Oyuncunun bir takım arkadaşına zarar vermesi nedeniyle maç yapmasının engellendiği süre, sadece oyuncu oyunda çevrimiçi olduğunda azalacaktır.

Liyakat

1. Takım arkadaşlarına zarar veren oyunculara verilen Liyakat düşürme cezası artırıldı. İhlallerin tekrarlanması durumunda daha fazla puan düşürülecektir.

2. Daha iyi bir oyun ortamı oluşturmak için Arena, Rütbesiz - Klasik Mod, Hızlı Maç, Keskin Nişancı Eğitimi, Eğlence Modu - Savaş, Ağır Silah ve diğer çok oyunculu modların Liyakat gereksinimi 80'e çıkarıldı.

Sistem İyileştirmeleri

Temel Deneyim İyileştirmeleri

Ayarlarda bulunan Hesaplar sekmesindeki etkileşim mantığı iyileştirildi ve hesap güvenliği derecesi artırıldı.

Oyuncuların hareket hâlindeyken malzeme takası yapabilmelerini sağlamak için tüm araçlara bir bagaj eklendi.

Silah İnceleme özelliği eklendi. Mevcut etkin silahı incelemek için savaş sırasında harekete dokunun.

Silah İnceleme yeni sürümde AKM, M416, SCAR-L, M762, M16A4, SKS, UMP45, Thompson H.M., DP28 ve VSS ile kullanılabilir.

Özellik, gelecekte daha fazla silah için etkinleştirilecektir. Takipte kalın.

Kontrollerin özelleştirilmesi sırasında sistem tarafından önerilen özel planı tek dokunuşla uygulamak için önerilen plan özelliği eklendi.

Oyuncuları takım arkadaşlarıyla daha iyi takım çalışması yapmaya teşvik etmek için artık asistler oyuncunun leş puanı hesabına etki edecektir.

En İyi Özetler oluşturma sayfasına açıklamalar eklendi.

Eğitim Sahası İyileştirmeleri

Oyuncuların maçlarda karşılaşabilecekleri durumları daha iyi canlandırmak amacıyla, duran hedeflere verilen hasarın ve mermi yolunun gösterilmesi eklendi. Eğitim Sahasında en son kullanılan silah yapılandırması, Eğitim Sahasına bir sonraki girişte otomatik şekilde varsayılan yapılandırma olarak uygulanacaktır.

Kontrol ve Görüntüleme İyileştirmeleri

Fırlatma çarkı etkinleştirildiğinde çarkın gösterim önceliği artırıldı.

Artık Sonuçlar sayfasında takım üyelerinin sırası gösterilecek.

Artık Oyun Alanı daralırken geri sayım sayacı gösterilecek.

İzleme ekranındaki butonlara kazara dokunma ihtimalini azaltmak için bu butonların büyüklükleri ayarlandı.

Savaş alanını ışık sütunlarıyla işaretleme özelliği artık canlanma sonrasında veya Acil Tahliye kullanıldığında havadayken kullanılabilir.

Bir ögeye dokunup basılı tutarak işaretleme işleminden sonraki geri bildirim efekti güçlendirildi.

Özel Ekler ekranını daha anlaşılır hâle getirmek için bu ekrandaki eklere dair açıklama metinlerinin gösterimi sadeleştirildi.

MVP Beğeni ve Heykel Çağırma butonları birleştirildi. Bir heykel çağrıldığında otomatik olarak bir Beğeni gönderilecek.

Görüşe etkisini azaltmak için dürbün içinde bulunan işaret üzerinde düzenleme yapıldı.

Dokunsal geri bildirimi destekleyen cihaz modellerinin sayısı artırıldı.

Maç sırasındaki Raporlama kategorileri iyileştirildi.

Araç İyileştirmeleri

Coupe RB'nin kullanımı iyileştirildi ve bu araçla giderken veya dönüş yapılırken kayma ihtimali azaltıldı. Karakterin el hareketleri direksiyon hareketlerindeki değişimlere daha uygun olacak şekilde iyileştirildi.

Savaşta İletişim İyileştirmeleri

Takım arkadaşları arasındaki iletişimi geliştirmek için yere serilme gibi bazı durumlarda otomatik olarak sesli mesajlar gönderilecektir. Gönderilecek mesaj türlerini kontrol etmek için ayarlara açma/kapama anahtarları eklendi.

Farklı diller konuşan oyuncuların maç sırasında iletişim kurabilmeleri için sesli mesajları metne dönüştüren bir işlev eklendi.

Sonuç İyileştirmeleri

Sonuçlar sayfasının yerleşimi iyileştirildi.

MVP sonuç hareketi iyileştirildi.

Sonuçlar sayfasına takım arkadaşı numaraları ve durumları eklendi.

Sonuçlar sayfasına bir asist sayacı eklendi.

Envanter arayüzü iyileştirmeleri

Lobide Ray'i gösterme veya gizleme seçimini yapabilmek için Ana Menü Ekran Ayarlarına bir seçenek eklendi.

Dükkân arayüzü iyileştirmeleri

Paketler artık giysi giyildiğinde nasıl görüneceğine dair ön izlemeleri destekleyecektir.

Sosyal

Yeni etkileşimler ve yeni hediyeler!

Takım kurma öncesi sohbet işlevi iyileştirildi. Sık gönderilen mesajları hızla yollayın.

Arkadaş randevusu eşiği düşürüldü. Randevu mesajları daha görünür hâle getirildi.

Arkadaş sayısı sınırı 300'e çıkarıldı. Arkadaşlarla paylaşmak için 3 Birliktelik hediyesi eklendi.

Birliktelik sistemi güncellemeleri geldi.

Profil Kartlarının görsel sunumu iyileştirildi.

Lobi Sohbet kanalındaki sohbet mesajlarının karakter sınırı 64'ten 96'ya çıkarıldı.

Takım Kurma İyileştirmeleri

Takım Kurma Platformu ve Sohbet Çağrılarından gelen çağrı mesajları birleştirildi. Oyuncular artık sohbetten bir takıma katılabilirler ve Takım Kurma Platformundaki filtreleri kullanabilirler.

Oyuncular bir takımda yer alıyorlarsa Takım Kurma Platformu, çağrı mesajı gönderme olarak değişir. Geçerli çağrı mesajlarını hızla göndermek ve yönetmek için dokunun.

Oyuncular sohbetteki çağrı mesajları üzerinden hızlıca bir takıma katılabilirler. Takım Kurma Platformu arayüzü ve deneyimi iyileştirildi.

Önemli Anlar İyileştirmeleri: Okunmamış mesajların gösterim şekli iyileştirildi. Beğeni ve yorum bildirimlerinin gösterim şekli iyileştirildi.

Geri dönen oyuncular ve geri dönen oyuncularla takım kuran oyuncular ek Enerji kazanırlar.

Eğlence Parkı

Oyun Parkı kapasitesi artık 40 oyuncu oldu. Daha kalabalık, daha neşeli!

Oyuncular artık Eğlence Parkındaki sandalyelere oturarak doğrudan sohbete girebilirler.

Mesajlar

Hediye Merkezi hediye isteme ve hediye gönderme olarak ikiye ayrıldı.

Arkadaşlardan gelen BP mesajları artık hediye alındıktan sonra otomatik olarak silinmeyecektir.

Oyuncular artık doğrudan Bildirim Merkezinden yeni arkadaşlar ekleyebilirler veya arkadaşlarıyla sohbet başlatabilirler.

13 Eylül 2022, Salı

Son Eklenen Oyun Haberleri

Neden Yedioyun'u Tercih Etmeliyim?

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Tüm alışverişiniz boyunca bilgileriniz
256 Bit Güvenlik Sertifikası'yla
şifrelenmektedir.

3D Secure Ödeme Sistemi

Kredi Kartı ödemelerinizde
3D Secure Güvenlik
Sistemi kullanılmaktadır.

Hızlı ve Anında Teslimat

Tüm siparişleriniz
hızlı ve anında
teslim edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize
%100 müşteri memnuniyeti
garantisi.

7/24 Müşteri Destek

Saat 09:00-23:00 arası canlı destek,
diğer iletişim kanalları ise
7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2011-2023 Yedioyun.com
Gösterilen marka ve logo, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Anladım
search user cart money prev next next-1 epin secure payment fast happiness customer-service right-arrow add facebook twitter instagram youtube linkedin pinterest tick mobileuser mobilecart mobilewallet mobileorder mobilechat