PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Notları ve Detayları

Son yıllarda tüm dünyayı kasıp kavuran ve dünyanın en popüler mobil battle royale oyunu olarak kendini kabullendiren PUBG Mobile oyununda, merakla beklenen PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi 11 Mayıs 2022 Çarşamba gününden itibaren mobil cihazlarda güncellenmeye ve yayınlanmaya başlıyor. PUBG Mobile 2.0 Yaması ile birlikte oyuncuları oyunda bir çok yenilik ve güncellemenin yanı sıra yepyeni bir sezon olan PUBG Mobile C2S6 Sezonu da bekliyor olacak.

PUBG Mobile 2.0 Yama Notları arasından ilginizi çekebilecek önemli olan birkaç tanesini açıklamak gerekirse; oyuncuları bu yamada yeni araç UTV, malzeme bölgeleri, yeni silahlar ve yeni ve resmi Livik haritası bekliyor. Bununla birlikte her yamada olduğu gibi bu yamada da bazı oyun ve harita iyileştirmeleri yapılmıştır. Ayrıca yeni royale pass ayı olan PUBG Mobile Royale Pass(RPM) 11: Gizli Avcılar'a ait ödül ve içeriklerde PUBG Mobile 2.0 Güncellemesini takip eden günlerde oyunda yayınlanmaya başlayacaktır. Bu güncellemenin yanı sıra yeni Royale Pass paketlerinin başlangıç ve bitiş tarihi bilgilerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Royale Pass 11 (RPM:11) Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 11 (RPM:11) Gizli Avcılar 19 Mayıs 2022 Perşembe günü başlayacak olup, 17 Haziran 2022 Cuma günü sona erecektir.

PUBG Mobile Royale Pass Paketi : 360 UC (1 Ay süren PUBG Mobile Royale Pass 11 (RPM:11) paketiniz sona erdiğinde, PUBG Mobile Royale Pass 12 yani RPM:12 paketine sahip olabilmek için tekrardan 360 UC karşılığında royale pass satın almanız gerekmektedir. Bu miktar oyuncuya özel bazı indirimler ile 300 UC'ye düşebilmektedir.)

PUBG Mobile Elite Pass Plus Paketi : 1800 UC (1 Ay süren PUBG Mobile Royale Pass Elite Plus 11 (RPM:11) paketiniz sona erdiğinde, PUBG Mobile Royale Pass Elite Plus 12 yani RPM:12 paketine sahip olabilmek için tekrardan 1800 UC karşılığında elite pass plus paketi satın almanız gerekmektedir. Bu miktar oyuncuya özel bazı indirimler ile düşebilmektedir.)

PUBG Mobile Royale Pass 12 (RPM:12) Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 12 (RPM:12), RPM:11'in bitişiyle birlikte 18 Haziran 2022 Cumartesi günü başlayacak olup, 18 Temmuz 2022 Pazartesi günü C2S6 sezonuyla birlikte sona erecektir.

PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Notları ve detaylı bilgi için aşağıdaki PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Notları başlığı altındaki yazımızı detaylıca inceleyebilirsiniz.

Bu arada ihtiyacınız doğrultusunda tüm PUBG Mobile UC yüklemelerinizi epin sektörünün 11 yıldır kesintisiz ve güvenle hizmet veren firması olan Yedioyun.com sitemizden %10 indirimli pubg mobile uc avantajıyla 7/24 kesintisiz, hızlı, güvenli ve anında teslimat seçeneği ile temin edebileceğinizi sizlere belirtmek isteriz.

Hemen %10 indirimli fiyat avantajıyla, indirimli pubg uc satın almak için tıkla! >> UC Satın Al

PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Notlari ve Detayları

PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Notları ve Detayları

PUBG Mobile, 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 11:00'de (UTC+0) güncellemeyi yayınlamaya başlayacaktır. Bu esnada oyun hizmeti kesintiye uğramayacaktır. Lütfen ağ bağlantınızın iyi olduğundan ve cihazınızda yeterli alan bulunduğundan emin olunuz.

Güncelleme Ödülü: 3.000 BP, 100 AG ve Yüce Moda İkonu Başlığı (3g) almak için 11 Mayıs - 17 Mayıs (UTC+0) tarihleri arasında oyunu güncelle.

Önemli Güncellemeler

Yeni Harita: Resmî Livik güncelleniyor! Yeni Livik'te daha çok oynayın, daha çok kazanın!

Yeni Silahlar: Silahının performansını artırmak için Livik'e özel XT Yükseltme Sandıklarını alın!

Yeni Araç: UTV (Hizmet Aracı) her türlü arazide zorlanmadan hızla hareket edebilir.

Klasik Harita İyileştirmeleri: Daha sürükleyici bir oyun deneyimi için yeni Dokunsal Sistem yayınlandı. Kritik anlarda Oyun Alanına hızla gitmenize yardımcı olacak Acil Tahliye eklendi!

Klasik Haritalar

Resmî Livik Haritası

Herkesin beklediği resmî harita nihayet hazır!

1-Tepeden Tırnağa Harita Güncellemesi

Livik'in resmî sürümünde daha çeşitli savaş deneyimleri ve daha fazla stratejik derinlik sunmak amacıyla tüm yerleşim bölgeleri yeniden tasarlandı ve tüm yapılarla grafikler güncellendi!

2-Yeni Araç

UTV (Akıbet'te deneyebilirsiniz)

3-Yeni Silahlar

Livik'e özel yeni XT Yükseltme Sandıkları aşağıdaki silahları yükseltmek için kullanılabilir.

AKM

M416

P90

MK12

M24

4-Rastgele Ortaya Çıkan Gelişmiş Malzeme Bölgeleri

Maçın başında haritadaki yerleşim bölgelerinden rastgele birinde, altın rengiyle gösterilen bir gelişmiş malzeme bölgesi ortaya çıkar. Bu bölgede çok miktarda malzeme, Dükkân Jetonu ve tabii bolca düşman bulunur. Dikkatli olun!

5-Çeşitli Mini Oyunlar

Artık haritanın her yerinde keşfedilecek daha çok şey var!

Rastgele Sandıklar ve Hazine Haritaları: Malzemeleri daha hızlı bulabilmen için ekipman ve ögelerle dolu Sandıklar haritada rastgele olarak ortaya çıkar. Hazine Haritaları sayesinde yakınındaki Malzeme Sandıklarını daha kolay bulabilirsin!
* Yabani Yemişler: Enerji yenilemek için yabani yemişleri ye ve savaş alanında daha uzun süre kal!
* Futbol Mücadelesi: Artık Blomster'da özel bir futbol sahası var. Gol atıp BP ödülleri kazanmak için nişan alma becerilerini kullanabilirsiniz.
* Depo: Su Kemerinin içinde bir miktar silah saklı. Malzemeleri almak için silah ve patlayıcıları kullanarak duvarı kırın!
* Hava Hattı: Hava Hattına yaklaş, kendini ona bağla ve diğer taraftaki platforma kayarak ulaş. Özelikle Mavi Bölgede sıkıştığında ya da düşmanlar tarafından etrafın sarıldığında Hava Hattı mükemmel bir kaçış aracıdır.

6-Hava Yardımı İşareti

Maç sırasında bol miktarda malzeme barındıran hava yardımları bırakacak özel bir uçak belirir. Bu hava yardımının konumu haritada gösterilir. Konuma ulaşan ilk kişi olmaya bakın!

7-Çağrı Kuleleri

Oyuncular Eşli ya da Takımlı modlardan birinde oynarken, saf dışı kalan takım arkadaşlarını Çağrı Kulesinde bir defa çağırabilirler. Takım arkadaşın saf dışı kalsa bile ümidini kaybetme. Bir Çağrı Kulesi bulun ve durumu tersine çevirin.

8-Malzeme Dükkânı

Maç esnasında Dükkân Jetonu topla ve bunlarla Malzeme Dükkânından ekipman ve ögeler satın alarak düşmanların seni alt etmesini daha da güç kılın.

9-Yanardağ Patlaması

Aman dikkat, Sönmüş Yanardağ'ın tekrar patlama ihtimali var. Patlama nedeniyle tetiklenen ikincil patlamalardan uzak durun yada binaların içine saklanmaya çalışın.

Klasik Harita İyileştirmeleri

Acil Tahliye

Acilen Oyun Alanına gitmen gerekiyorsa Acil Tahliye kurmayı deneyin. Acil Tahliye seni alıp Oyun Alanına doğru uçuran bir kurtarma uçağı çağırır. Rota boyunca dilediğin yerde atlayabilirsiniz.

Sadece Erangel ve Miramar haritalarının Rütbeli ve Rütbesiz modlarında kullanılabilmektedir.

Etkileşimli Dokunsal Sistem

Daha sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamak için Ayarlar ekranında dokunsalı etkinleştir. (Sadece seçili cihazlarda mevcuttur)

Silah Ayarlamaları

Pompalı silahlar güçlendirildi. Yanınızda bir tane bulundurun ve kısa mesafede pompalı kullanmanın ne kadar heyecan verici olduğunu görün.

Pompalı tüfeklerin hasar çarpanı kafadan vuruş için 1,25'ten 1,5'e ve uzuvlardan vuruşlar için 0,9'dan 1,05'e çıkarıldı. Uzun mesafe hasarları artırıldı.

S12K mermi kapasitesi 10 mermiye çıkarıldı.

S1897 kurma hızı iyileştirildi.

Kısa Çiftelerin temel hasarı biraz artırıldı.

Oynanışa Dair Diğer Unsurlar

Metro Royale: Buluşma

Metro Royale geri geliyor! İşleri daha da heyecanlı hâle getirmek için FAMAS ve MG3'ün Çelik Cephe ve Kobra varyantları Metro Royale moduna eklendi.

Erişim: 18/5/2022 02:00 - 10/7/2022 23:59 (UTC+0)

Yeni Silahlar: MG3, MG3 (Kobra), MG3 (Çelik Cephe), FAMAS (Kobra), FAMAS (Çelik Cephe).

Sosyal

Eğlence Parkı

Yeni mini futbol sahası - Haydi Gol Atalım!

Yeni Araç: 4 kişilik Eskort Uçak seni bekliyor. Göklerin tozunu atmak için arkadaşlarını davet edebilirsin.

Altın Hisse Sandığı

Toplanma Alanına diğer oyuncularla paylaşmak için sandıklar ve paketler bırakın. Altın Hisse Sandıklarını almak için günlük görevleri tamamla, ardından diğer oyuncuların açıp rastgele ödüller almaları için bunları Toplanma Alanına yerleştirin. Ödüller sınırlı sürelidir, süre dolmadan alın!

Arkadaş Sistemi

Arkadaşlarınızla daha iyi etkileşim kurabilmeniz için kişisel durum özelliği eklendi ve takım kurabilmeniz için Messenger üzerinden çevrimdışı Facebook arkadaşlarınızı davet etme özelliği getirildi.

Mesaj Sistemi

Bir arkadaşınızdan hediye aldığınızda artık bir teşekkür mesajı gönderebilirsiniz.

Klan

Klanların yönetimini kolaylaştırmak için bazı düzenlemeler yapıldı.

Bazı Klan ekranlarının performansları iyileştirildi ve Sonuç ekranında gösterilen bilgi miktarı artırıldı.

Yeni Klan Takım Eğitimi Görevleri eklendi. Herhangi bir modda Klan üyeleriyle takım olup bir maç tamamlayın ve ödülleri toplayın.

Bir Klan Lideri veya Lider Yardımcısı uzun süre aktif olmazsa, sistem artık yönetim ayrıcalıklarını otomatik olarak başkasına aktarıyor.

Temel Güvenlik

Kartal Sistemi İncelemesi

Şüpheli davranışları gerçek zamanlı incelemek için Kartal Sistemi geliştirildi. Adil oyun ortamını korumak isteyen tüm dedektifleri bekleriz.

PUBG Mobile Yeni Sezon C2S6 Başladı

C2S6 Sezonu

Cycle 2 Sezon 6 başladı. Gelin ve sezona özel yeni seti alın!

Sezon Süresi: 19 Mayıs 02:00 - 18 Temmuz 23:59 (UTC+0)

Sezon Ödülleri: C2S6 Gözlüğü, C2S6 Seti, C2S6 Paraşütü, C2S6 - MG3, C2S6 Maskesi, C2S6 Şapkası.

Kademe Kuralları Düzenlemesi: Bronz kademe artık 3 alt kademeden, Gümüş kademe ise 4 alt kademeden oluşuyor. Altın kademe ve üzeri için bir değişiklik yapılmadı.

Rütbeli Klasik Modda kademe aralığı düzenlemesi: Bronz - Platin, Altın - Fatih.

Mücadele Puanı: Mücadele Puanlarının bir kısmı, Mücadele Puanı limitine ulaşıldığında Sıralama Puanına dönüştürülecek.

Yeni Royale Pass

Royale Pass Month 11: Gizli Avcılar

Yeni bir RP teması başlıyor. Zaman içinde yayınlanacak Favoriler Sandıkları ve RP avantaj etkinlikleri için takipte kalın!

Erişim: 19 Mayıs 02:00 - 17 Haziran 23:59 (UTC+0)

Diğer İyileştirmeler

Çağrı Mekaniği

Oyuna çağrılabilen takım arkadaşları için haritaya yeni saf dışı kalma işaretleri eklendi. İletişimi güçlendirmek adına yeni Hızlı Mesajlar eklendi. Uçaktaki görüş açısı da savaşa daha çabuk dönmeni sağlamak için iyileştirildi.

Sadece Rütbesiz Erangel, Livik, Akıbet ve Rütbeli Livik'te mevcuttur.

Oyuncular ayrıca Erangel ve Livik temalı modlarında bir Çağrı Kulesi kullanmadan otomatik olarak canlanırlar.

Başarımlar

Resmî Livik ve Merkez Çember temalı oyunlara yönelik yeni Başarımlar eklendi. İlgili görevleri tamamlayarak ödülleri alın.

Temel Deneyim

Sonuç Ekranında daha fazla bilgi gösteriliyor.

Daha kolay bir kullanım için araç özelleştirme ekranı iyileş

Oyuncuların görüşünü ve nişan almasını engellememesi için işaret mesajlarının şeffaflığı ayarlandı.

Mükemmel öldürmeler ve kurtarmalar gibi belirli eylemler gerçekleştiğinde görünen oyun içi bildirimler eklendi.

Maçtan ayrılan takım arkadaşlarının bıraktığı işaretler artık mini haritadan kaldırılı

Oyuncuların yakındaki engellerin arkasında bulunan düşmanların yerini işaretlemesine olanak tanıyan bir özellik eklendi.

Oyuncuların yakındaki engellerin arkasında bulunan düşmanların yerini işaretlemesine olanak tanıyan bir özellik eklendi.

11 Mayıs 2022, Çarşamba

Son Eklenen Oyun Haberleri

Neden Yedioyun'u Tercih Etmeliyim?

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Tüm alışverişiniz boyunca bilgileriniz
256 Bit Güvenlik Sertifikası'yla
şifrelenmektedir.

3D Secure Ödeme Sistemi

Kredi Kartı ödemelerinizde
3D Secure Güvenlik
Sistemi kullanılmaktadır.

Hızlı ve Anında Teslimat

Tüm siparişleriniz
hızlı ve anında
teslim edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize
%100 müşteri memnuniyeti
garantisi.

7/24 Müşteri Destek

Saat 09:00-23:00 arası canlı destek,
diğer iletişim kanalları ise
7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2011-2023 Yedioyun.com
Gösterilen marka ve logo, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Anladım
search user cart money prev next next-1 epin secure payment fast happiness customer-service right-arrow add facebook twitter instagram youtube linkedin pinterest tick mobileuser mobilecart mobilewallet mobileorder mobilechat