PUBG Mobile 1.8 Güncelleme Notları ve Detayları

Son yıllarda tüm dünyayı kasıp kavuran ve dünyanın en popüler mobil battle royale oyunu olarak kendini kabullendiren PUBG Mobile oyununda, merakla beklenen PUBG Mobile 1.8 Güncellemesi 13 Ocak 2022 Perşembe gününden itibaren mobil cihazlarda güncellenmeye ve yayınlanmaya başlıyor. PUBG Mobile 1.8 Yaması ile birlikte oyuncuları oyunda bir çok yenilik ve köklü değişikliklerin yanı sıra yepyeni bir sezon olan PUBG Mobile C2S4 Sezonu da bekliyor olacak.

PUBG Mobile 1.8 Güncelleme Notları

PUBG Mobile 1.8 Yama Notları arasından ilginizi çekebilecek önemli olan birkaç tanesini açıklamak gerekirse; oyuncuları bu yamada yeni klasik mod haritası AKIBET bekliyor olacak ve bunun yanı sıra Örümcek Adam Modu geliyor. Bununla birlikte her yamada olduğu gibi bu yamada da bazı oyun iyileştirmeleri yapılmıştır. Ayrıca yeni royale pass ayı olan PUBG Mobile Royale Pass(RPM) 7: Kraliyet Muhafızı'na ait ödül ve içerikleri de PUBG Mobile 1.8 Güncellemesini takip eden günlerde oyunda yayınlanmaya başlayacaktır. Bu güncelleme ile birlikte yeni Royale Pass paketlerinin başlangıç ve bitiş tarihi bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Royale Pass 7 (RPM:7) Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 7 Ay: Kraliyet Muhafızı 18 Ocak 2022 Salı günü başlayacak olup, 17 Şubat 2022 Perşembe günü sona erecektir.

PUBG Mobile Royale Pass Paketi : 360 UC (1 Ay süren Royale Pass 7.Ay paketiniz sona erdiğinde, Royale Pass 8.Ay paketine sahip olabilmek için tekrardan 360 UC karşılığında royale pass satın almanız gerekmektedir. Bu miktar bazı indirimler ile 300 UC'ye düşebilmektedir.)

PUBG Mobile Elite Pass Plus Paketi : 1800 UC (1 Ay süren Royale Pass Elite Plus 7.Ay paketiniz sona erdiğinde, Royale Pass Elite Plus 8.Ay paketine sahip olabilmek için tekrardan 1800 UC karşılığında satın almanız gerekmektedir. Bu miktar bazı indirimler ile düşebilmektedir.)

PUBG Mobile Royale Pass 8 (RPM:8) Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 8. Ay: Ödül Efsaneleri, 7.Ayın bitişiyle birlikte 18 Şubat 2022 Cuma günü başlayacak olup, 20 Mart 2022 Pazar günü sona erecektir.

PUBG Mobile 1.8 Akıbet Güncelleme Notları ve detaylı bilgi için aşağıdaki PUBG Mobile 1.8 Güncelleme Notları başlığı altındaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu arada ihtiyacınız doğrultusunda tüm PUBG Mobile UC yüklemelerinizi epin sektörünün 11 yıldır kesintisiz ve güvenle hizmet veren firması olan Yedioyun.com sitemizden %10 indirimli pubg mobile uc fiyatlarıyla 7/24 kesintisiz, hızlı, güvenli ve anında teslimat seçeneği ile temin edebileceğinizi sizlere belirtmek isteriz.

Hemen %10 indirimli fiyat avantajıyla, indirimli pubg mobile uc satın almak için tıkla! >> UC Satın Al

PUBG Mobile 1.8 Güncelleme Notları ve Detayları

Sürüm Güncellemesinin Adı: PUBG MOBILE: Akıbet

12 Ocak saat 11:00'den (UTC+0) itibaren güncellemeler yayınlanmaya başlayacaktır. Bu güncelleme için sunucu çevrimdışı olmayacaktır. Uygun bir ağ ortamında güncelleme yaptığınızdan ve telefonunuzda yeterli alan bulunduğundan emin olunuz.

Güncelleme Ödülü: Oyunu 12 - 18 Ocak (UTC+0) arasında güncelle ve 3000BP + 100 AG + Yaldızlı Suikastçı Başlığı (3g) x1 kazan

PUBG Mobile Yeni Harita: AKIBET

Güncellenen İçerik:

Akıbet

Yeni Klasik Mod Haritası

Eşleşme Modları - Klasik Moda git ve girmek için Akıbet'i seç.

Oyun Mekaniği:

Bombalar ve volkanik patlamalar, küçük Livik adasının arazisini değiştirdi. Yıllar sonra, hayatta kalanlar gelecekte karşılaşacakları tehditlere karşılık verebilmek için çok hazırlık yaptılar.

- Bilim ve teknolojinin gelişmesi sayesinde, tüm silahlar nişan almayı ve kontrolü kolaylaştıran bir AC Çekirdek Modül içerecek şekilde geliştirildi. Ayrıca, yeni dürbün de nişangâh kullanarak nişan almayı kolaylaştırır. Bu değişikliklerin oyunda ateş etmeyi daha eğlenceli hale getireceği tahmin edilmektedir.

- Yeni haritada düşmanları bulmayı daha kolay hale getirmek için yerleşim bölgesinin büyüklüğü ile Oyun Alanının yoğunluğu azaltıldı.

- Karakterler varsayılan olarak, silahların verdiği hasar miktarını oyunculara gösteren bir Taktik Gözlük takarlar.

- Oyuncuların bir sonraki Oyun Alanına daha hızlı gidebilmesini sağlayan etkileşimli bir hava hattı eklendi.

- Her oyuncuya saf dışı kaldıktan sonra savaş alanına dönmek için 1 şans veren çağırma sistemi eklendi. Saf dışı kalan bir takım arkadaşını oyuna geri çağırmak için Çağrı Kulesini bul.

Mod Seçimi İyileştirmeleri

Rütbesiz ve Rütbeli Modların Ayrılması (BETA)

Pek çok oyuncuya daha farklı deneyimler sunmak amacıyla, rütbesiz ve rütbeli modlar ayrıldı ve modlara erişim yeri güncellendi ve gösterilen içeriği basitleştirmek, kontrolleri iyileştirmek, kontrolleri daha sezgisel ve kolay hale getirmek amacıyla mod girişleri güncellendi.

Rütbeli Modlar: Sadece sıralama puanı veren Klasik Mod - Erangel, Livik ve Sanhok gibi modları içerir.

Rütbesiz Modlar: Sıralama puanı vermeyen tüm modları içerir.

Klasik

Akıbet, Erangel, Livik, Sanhok ve diğer Klasik haritalar

Arena Modu

Santorini, Eğitim, Takımlı Ölüm Maçı, Silah Oyunu ve diğer klasik Arena modları.

Diğer Modlar

Oyuncu VS AI, Metro Royale, Hızlı Maç, Eğlence Modu - Savaş ve diğer günlük oyun modları, Ağır Silah 2.0 ve diğer Evo Alanı modları.

Özellik İyileştirmeleri: İniş Taktiği özelliği kaldırıldı. Klasik Mod artık çoklu seçimi desteklemiyor.

Giriş İyileştirmeleri: Mod Geçmişi kaldırıldı ve sadece mod girişi muhafaza edildi. Görsel performans iyileştirildi.

Ekran İyileştirmeleri: İçeriği basitleştirmek, kontrolleri iyileştirmek, ekranı daha sade yapmak ve kontrolü kolaylaştırmak amacıyla mod seçimi ekranı güncellendi.

Klasik Mod İyileştirmeleri

Yeni Malzeme Dükkânı

Bir Malzeme Dükkânı eklendi. Tüm savaş alanından para topla, dükkânı arayıp bul ve kendini donatıp nihai zaferi kazanabilmek amacıyla dükkândan malzemeler ve taktik ögeler satın al!

Geçerli Haritalar:

Erangel - Rütbeli Mod - Klasik Livik - Rütbeli Mod - Klasik

Erangel - Rütbesiz Mod - Klasik Livik - Rütbesiz Mod - Klasik

Erangel - Rütbeli Mod - Örümcek Adam™ Livik - Rütbeli Mod - Örümcek Adam™

Akıbet

Yeni Çağrı Mekanizması

Her oyuncunun saf dışı kaldıktan sonra savaş alanına dönmek için 1 şansı var. Çağrı Kulesini bulup, takım arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz.

Geçerli Haritalar:

Erangel - Rütbeli Modlar - Örümcek Adam™

Livik - Rütbeli Modlar - Örümcek Adam™

Akıbet

Temel Mekanik İyileştirmeleri

- Oyuncuların ölmek üzereyken yüzmeye devam edebilmelerini sağlayan bir özellik eklendi, ancak yüzme hızları azaltılır.

- Vurma İşareti özelliği eklendi: Bu özellik etkinleştirildikten sonra, sen ya da bir takım arkadaşın her düşman vurduğunuzda, düşmanın vurulduğu yer otomatik olarak işaretlenir.

- Atlama aşamasında kullanılabilen harita işaretleme özelliği eklendi. Bu özellik etkinleştirildiğinde, atlama aşamasında haritaya dokunulduğunda bir işaret konulur ve burada bir ışık sütunu görünür.

- Otomatik atlama özelliği eklendi: Bu özellik etkinleştirildiğinde, oyuncular doğrudan haritaya yerleştirilen işaret yönüne doğru atlarlar.

Silah Dengeleme

- MG3: Varsayılan ateş etme modu 660 mermi/dakika olarak değiştirildi; Geri Tepme: +%10

- M16A4: Mermilere iz efekti eklendi; Geri Tepme: +%10

- MK47: Mermilere iz efekti eklendi; Geri Tepme: +%10

Silah Mekanizması Ayarlaması

- Farklı ekran çözünürlüklerinde dürbün açık değilken silah atış istikametinde ve nişangahta rastgele sapmaya neden olan bir sorun ile farklı ekran çözünürlüklerinde dürbün açık değilken ateş edildiğinde silahların mermi dağılım değerlerinde hafif farklılıklara neden olan bir sorun giderildi.

Geri Dönen Modlar:

- Metro Royale: Buluşma, 24 Ocak saat 2:00'den (UTC+0) itibaren sınırlı bir süre için geri dönüyor. Giriş kriteri Sv. 10 olacak şekilde değiştirildi Oyuncuların Metro Royale'a girebilmek için bir sosyal ağ hesabı bağlamaları gerekir

- Ağır Silah 2.0, 26 Ocak saat 2:00'den (UTC+0) itibaren oynanabilir ve açık kalacak.

Reaksiyondan Kurtuluş kapanıyor

Reaksiyondan Kurtuluş modu 10 Ocak 2022 saat 23:59'da (UTC) kapatılacaktır.

Temel Güvenlik İçeriği

Liyakat Sistemi

Daha iyi bir oyun ortamı oluşturmak için Liyakat Sistemi tamamen yenilenmiştir.

- İyi bir oyun ortamı sağlamak ve Yüksek Liyakatli Oyuncu Ödülleriyle uzun süre yüksek Liyakat sahibi olan oyuncuları ödüllendirmek amacıyla Liyakat kuralları iyileştirilmiştir.

- Zararlı eylemlere daha ciddi cezalar vermek için ihlal tespit kuralları büyük ölçüde iyileştirilmiştir.

- Profil sayfasına Liyakat Sistemi ekranını ekledik. Bu ekranda Liyakat kuralları, geçen ay içindeki Liyakat değişimleri, oyuncunun mevcut Liyakati ve buna karşılık gelen etkiler görülebilir.

Güvenli Eşleşme Ayrımı

Adil rekabet ortamını korumak amacıyla, hile yaptığından şüphelenilen tüm oyuncular daha kapsamlı bir güvenlik incelemesi için güvenlik gözlemine tabi tutulacaktır:

(1) Oyuncular sadece Tekli Klasik Mod ÜŞN oynayabilirler.

(2) Oyuncular maçlardan herhangi bir kazanım elde edemezler, başarım kurallarını tetikleyemezler veya sıralamaya dahil olamazlar.

(3) Oyuncular takımlara, odalara, turnuvalara katılamazlar veya izleyici olmak gibi diğer oyun özelliklerini kullanamazlar.

Rapor Özelliği İyileştirmeleri

- Maçlarda kullanılabilen yeni bir rapor özelliği eklendi.

- Oyuncular, maç esnasında görünen açılır pencereyi kullanarak maçta kendilerine zarar veren ya da kendilerini saf dışı bırakan oyuncuları hızlı ve kolay şekilde raporlayabilirler.

- İstatistikler ekranına, oyuncuyu saf dışı bırakan oyuncuları rapor etmek için bir özellik eklendi.

Etkinlik Merkezi Güncellemeleri:

- Etkinlik faaliyetleri Etkinlik Merkezine taşındı.

- Etkinlikleri daha iyi görsel performanslarla gösterebilmek için Etkinlik Merkezi ekranı güncellendi!

PUBG MOBILE MÜZİĞİ

Lobi Fon Müziği ile Müzik Kutusu birleştirildi. Oyuncular artık Lobi Fon Müziğini istedikleri gibi ayarlayabilirler!

- Orijinal Fon Müziği içerikleri PUBG MOBILE MÜZİĞİ içine aktarıldı

- PUBG MOBILE MÜZİĞİ içindeki müzikler ana lobide de çalınabilir.

IP Temalı Oyun Modları

Örümcek Adam™

12 Ocak saat 2:00'den (UTC+0) 14 Şubat saat 23:59'a (UTC+0) kadar Klasik Mod seçerken temalı modu aç ve haritayı Erangel - Örümcek Adam™ olarak ayarla

15 Ocak saat 2:00'den (UTC+0) 14 Şubat saat 23:59'a (UTC+0) kadar Klasik Mod seçerken temalı modu aç ve haritayı Livik - Örümcek Adam™ olarak ayarla

Oyun Mekaniği:

Örümcek Adam Erangel'e geldikten sonra gizemli canavarlarla karşılaştı. Örümcek Adamla beraber boss'u öldürerek gelişmiş malzemeleri kazan ve Örümcek Adamın yeteneklerini denemek için yeni Ağ Fırlatıcıyı ve Örümcek Ağı Topunu kullan. Erangel'de Örümcek Sandıklarını bul ve temel malzemeler almak için onları aç. Bu sandıklardan Örümcek Adam ögeleri çıkma ihtimali de vardır.

- Boss Mücadelesi: Mylta Power'ı bul ve Örümcek Adamla birlikte savaş!

- Ağ Fırlatıcı: Oyuncular Ağ Fırlatıcıyı aldıktan sonra örümcek ağı fırlatabilirler. Örümcek ağı, vurduğu oyuncuyu yavaşlatır.

- Örümcek Ağı Topu: Örümcek Ağı Topu yere atıldığında etrafa pek çok örümcek ağı saçar ve bu alandan geçen diğer oyuncuların hareketini yavaşlatır.

Yeni Sezon PUBG Mobile C2S4 Sezonu

Yeni Cycle Sezonu: CYCLE 2 SEZON 4

18 Ocak saat 2:00'dan (UTC+0) 20 Mart saat 23:59'a (UTC+0) kadar

- Yeni Sezon Ödülleri: Ödüller yükseltilerek Efsanevi kaliteye çıkarıldı ve yeni kaynak setleri eklendi: C2S4 Gözlüğü, C2S4 Seti, C2S4 Paraşütü, C2S4 - MK14, C2S4 Maskesi, C2S4 Şapkası.

- CYCLE Hatıraları: Yeni Jujutsu Kaisen temalı hikâye görevleri. Hatıra unvanlarının kilidini açmak için Sukuna Parmaklarını topla.

- CYCLE Ödülleri: Yeni Cycle Sezonu ödülleri. Yüksek kaliteli malzemeleri ücretsiz almak için aynı CYCLE içinde Elmas/Taç/As Rozetleri topla.

- Maçlardan daha fazla Mücadele Puanı alınır ve daha hızlı rütbe yükseltmek için diğer yöntemlerle de Mücadele Puanı kazanılabilir.

- Rütbeli Klasik Mod maçlarına takım aralığı kısıtlamaları ekledik. Bronz kademe ile Platin kademe arası oyuncular aynı takımda yer alabilirler. Elmas kademe ve üzeri oyuncular, sadece bulundukları kademenin 2 alt/üst ana kademesinde olan oyuncularla aynı takımda yer alabilirler.

- Elmas kademe ve altındaki oyuncular için sıralama puanlarını senkronize eden bir puan senkronizasyon sistemi eklendi. Bu sistem, diğer modlardaki sıralama puanlarını, en yüksek kademeye ulaştıkları moddaki sıralama puanına eşit olacak şekilde artırır.

Yeni Royale Pass

Royale Pass Month 7: Kraliyet Muhafızı

18 Ocak saat 2:00'dan (UTC+0) 17 Şubat saat 23:59'a (UTC+0) kadar

- Gelip Çöl Yağmacısı Setini al! Temalı M16A4, DP28, UZI ve 2 Kişilik Motosiklet kaplamaları seni bekliyor!

- Oyuncuların yükünü hafifletecek yeni sistem: Oyuncular, her hafta artan bir puan sınırına sahip olacaklar ve tamamlanacak daha fazla görev olacak.

- RP oyun süresi kaldırıldı: Ayrı RP oyun süresi gereksinimleri kaldırıldı ve ödül olarak verilen puanlar yeni mücadele görevleriyle birleştirildi.

- ELITE görev ödülleri ve arkadaş bonusu görev ödülleri puan sınırına dahil değildir.

Diğer Güncellemeler ve İyileştirmeler

- Grafik Kalitesi İyileştirmeleri: Erangel'de gelişmiş HDR su yüzeyi efektleri.

- Günlük Görevler ekranı ve ödülleri iyileştirildi.

- Ögeleri yerden alırken öge bilgilerinin gösterim şekli iyileştirildi.

- Mini harita üzerindeki ses işaretlerinin hassasiyeti iyileştirildi.

- Bir çorba parası heykeli yerleştirme gereksinimleri düşürüldü, böylece zafer kazandıktan sonra heykel dikmek daha kolay olacak.

- Özelliği etkinleştirmek/kapatmak için patlayıcı sarf malzemeleri anahtarı eklendi.

- Oyuncunun sadece 1 sarf malzemesi ya da patlayıcısı olduğunda, üstte bulunan genişlet butonu varsayılan olarak gizlenir.

- Takım arkadaşları uçaktayken işaretlerinin üst üste gelmesine neden olan bir sorun giderildi.

- Oyuncuların hızla yeni ayarlara gidebilmesini sağlamak amacıyla yeni özellikler için kısayol butonları eklendi.

- Ayarlar ekranındaki etkileşimler iyileştirildi.

- Yerden alma ekranındaki ve özel plan arayüzündeki grafik efektleri iyileştirildi.

- Ayarlardaki plan düzeni ve sekme isimlendirmesi iyileştirildi.

Hata Düzeltme

Maç içi sorunlar

- Yaralı bir oyuncuyu taşırken ayak sesi çıkmaması sorunu düzeltildi.

- Bazı silahlar için efekt görünümleri ile ilgili hatalar düzeltildi.

- Grafik akıcı olarak ayarlandığında Livik yerleşim bölgelerindeki yolların hatalı gösterilmesine neden olan sorun düzeltildi.

- Metro Royale modunda Sandık Aç butonunun bazen kaybolmamasına neden olan sorun düzeltildi.

- Metro Royale modunda arka kapı arızası düzeltildi.

- Metro Royale modunda Yeteneğin bazen etkinleşmemesine neden olan sorun düzeltildi.

Lobi sorunları

- Belirli tablet modellerini kullanan oyuncuların Şanslı Hava Yardımına dokunduklarında Satın Alma sayfasını açamamasına neden olan sorun düzeltildi.

- Ayarlar sayfasında Ses seviyesinin ayarlanamamasına neden olan sorun düzeltildi.

- Özet ve arkadaş durumuna bakıldığında siyah ekrana geçilmesine neden olan sorun düzeltildi.

Diğer sorunlar

- Eşleşme ayrıntıları açılır penceresinin gizlenememesine neden olan sorun düzeltildi.

- Hizmetçi Seti ile Mutasyon Maskesindeki gösterim hatasına neden olan sorun düzeltildi.

- Sevimli kabarcık emojisinin Eğlence Parkında gösterilememesine neden olan sorun düzeltildi.

14 Ocak 2022, Cuma

Son Eklenen Oyun Haberleri

Neden Yedioyun'u Tercih Etmeliyim?

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Tüm alışverişiniz boyunca bilgileriniz
256 Bit Güvenlik Sertifikası'yla
şifrelenmektedir.

3D Secure Ödeme Sistemi

Kredi Kartı ödemelerinizde
3D Secure Güvenlik
Sistemi kullanılmaktadır.

Hızlı ve Anında Teslimat

Tüm siparişleriniz
hızlı ve anında
teslim edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize
%100 müşteri memnuniyeti
garantisi.

7/24 Müşteri Destek

Saat 09:00-23:00 arası canlı destek,
diğer iletişim kanalları ise
7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2011-2023 Yedioyun.com
Gösterilen marka ve logo, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Anladım
search user cart money prev next next-1 epin secure payment fast happiness customer-service right-arrow add facebook twitter instagram youtube linkedin pinterest tick mobileuser mobilecart mobilewallet mobileorder mobilechat