PUBG Mobile 1.5 Güncelleme Notları

Son yıllarda tüm dünyayı kasıp kavuran ve dünyanın en popüler mobil battle royale oyunu olarak kendini kabullendiren PUBG Mobile oyununda, merakla beklenen PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi 9 Temmuz 2021 Cuma gününden itibaren mobil cihazlarda güncellenmeye ve yayınlanmaya başladı. PUBG Mobile 1.5 Yaması ile birlikte oyuncuları oyunda bir çok yenilik ve köklü değişiklikler bekliyor. PUBG Mobile 1.5 Yama Notları arasından ilginizi çekebilecek önemli olan birkaç tanesini açıklamak gerekirse; yeni silahlar, yeni araçlar ve özellikle tesla marka 3 yeni araç ve hepsinden önemlisi PUBG Mobile Royale Pass'te yapılan köklü değişikliğin oyuncuların bir hayli ilgisini çekeceğini umuyoruz. Yeni güncelleme ile birlikte yeni Royale Pass paketlerinin başlangıç ve bitiş tarihleri bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Royale Pass 1 Ay: Tek Çağı Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 1 Ay: Tek Çağı 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü başlayacak olup, 12 Ağustos 2021 Perşembe günü sona erecektir.

PUBG Mobile Royale Pass 2 Ay: Proje T Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Sona Erecek?

PUBG Mobile Royale Pass 2 Ay: Proje T 13 Ağustos 2021 Cuma günü başlayacak olup, 13 Eylül 2021 Pazartesi günü sona erecektir.

PUBG Mobile 1.5 Güncelleme Notları

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi için Android cihazlarda 686 MB depolama alanı gerekirken, iOS cihazlarda ise 1.64 GB depolama alanı gerekmektedir. Bununla ilgili olarak, farklı sürümler kullanan ve güncelleme yapmayan oyuncuların takım kuramayacağını ve takım kurmada sıkıntılar yaşayabileceğini bilmenizde yarar var. PUBG Mobile 1.5 Ateşleme Güncelleme Notları ve detaylı bilgi için aşağıdaki PUBG Mobile 1.5 Güncelleme Notları başlığı altındaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu arada ihtiyacınız doğrultusunda tüm PUBG Mobile UC yüklemelerinizi epin sektörünün 11 yıldır kesintisiz ve güvenle hizmet veren firması olan Yedioyun.com sitemizden %20'ye varan indirimli fiyatlarla ve indirim avantajıyla 7/24 kesintisiz, hızlı, güvenli ve anında teslimat seçeneği ile temin edebileceğinizi sizlere belirtmek isteriz.

Hemen %20'ye varan indirimli fiyat avantajlarıyla, indirimli pubg mobile uc satın almak için tıkla! >> UC Satın Al

PUBG Mobile 1.5 Güncelleme Notları ve Detayları

Güncelleme Ödülü:

9 Temmuz ve 16 Temmuz (UTC+0) tarihleri arasında oyunu yeni sürüme güncelleyerek kazanabilirsiniz. >> 2.888 BP, 100 AG ve Viktoryen Kadın Sırt Çantası (3g) x1

Yeni Modlar ve Yeni Deneyimler

Ateşleme Görevi (9/7/2021 - 6/9/2021)

Teknoloji ve enerji şirketi DynaHex tarafından, Erangel'de uzun vadeli teknolojik dönüşümler yapılmıştır. Ayrıca Erangel en son bilimsel araştırmalar için bir deney üssü olarak kullanılmak istenmektedir. Teknoloji tarafından dönüştürülmüş yeni bir Erangel deneyimi yaşamak için bu moda yeni sürümdeki Evo Alanı girişinden erişebilirsiniz.

Hatırlatma: Oyuncular bu moddan kademe puanı kazanabilmektedir.

- Yeni Yerleşim Bölgeleri

DynaHex, Erangel'in altı ana bölgesini askeri savunma, ulaşım ve lojistik, enerji kullanımı ve son teknoloji bilimsel araştırma alanlarına dönüştürmüştür.

- Aktarma Merkezi (önceki Pochinki)

Erangel ulaştırma ağının merkez bölgesi olan Pochinki, adanın aktarma merkezi haline getirildi. Yeni yüksek teknolojili istasyon ve destekleyici ulaşım sistemi Pochinki'de yer alacak. Şehir otobüsünde seyahat etmek, mobil bir mevzi sağlayarak tamamen yeni bir deneyim sunacaktır.

- Georgopol Limanı (önceki Georgopol)

Yepyeni merkezi komuta merkezi ile gücünü teknolojiden alan lojistik ambarın hizmete girmesiyle, Georgopol'un bir lojistik limanı olarak avantajları daha da artacak, verimli ve gelişmiş bir lojistik limanı ortaya çıkacaktır.

- Teknoloji Merkezi (önceki Okul)

Eski okul bölgesi artık akademik araştırma ve son teknoloji keşiflere daha da odaklanmıştır. En son bilimsel araştırma sonuçları ve son teknolojiler burada sergilenecektir. Oyun tarzı anlamında, burada çok çeşitli yollar ve yapılar bulunmaktadır. Pek çok tahmin edilemez karşılaşma fırsatı bulunmaktadır.

- Güvenlik Merkezi (önceki Askerî Üs)

Askerî Üs, tüm adanın güvenliğini izlemekten ve silahlı destek sağlamaktan sorumludur. Ada genelindeki izleme ve hızlı tepki tesislerinin tamamı burada bulunmaktadır.

- Lojistik Ajansı (önceki Yasnaya Polyana)

Lojistik Ajansı Yasnaya Polyana'da bulunmakta ve oyuncular Erangel'e girdikten

sonra malzemeler için önemli bir dağıtım merkezi olacaktır. Limandan nakledilen malzemeler burada sınıflandırılmakta, güvenlik kontrolünden geçirilmekte, bilimsel ve teknolojik yöntemlerle Erangel'in çeşitli bölgelerine dağıtılmkatadır.

- Enerji Merkezi (önceki Mylta Power)

Tüm Erangel'e enerji sağlayan bu şirket, adadaki tüm askerî ve sivil binalara istikrarlı enerji kaynağı sağlamak amacıyla, konvansiyonel enerji teknolojileri ile en son enerji teknolojilerini bir araya getirmektedir.

Ateşleme Görevinin Özel Oyun Mekaniği Sistemleri

- Dinamik Unsurlar

Teknolojiyle dönüştürülmüş yerleşim alanında, asansörler, otomatik kapılar ve diğer dinamik olarak hareket eden platformlar bulunmkatadır.

- Hiper Hatlar

Lojistik Ajansı, Erangel üzerinde seyahat etmeyi daha etkin kılabilmek amacıyla, adadaki çeşitli şehirleri birbirlerine bağlamak için Erangel'de Hiper Hatlar kurmuştur. Oyuncular belirlenmiş zamanlarda belirlenmiş konumlar arasında seyahat etmek için Hiper Hatları kullanabilecek ve daha fazla taktik için bu karakteristiklerden faydalanabileceklerdir.

- Hava Taşıyıcısı

Komuta Merkezi, güvenlik personelinin hızla taşınması ve havada devriye atması amacıyla, bazı yerleşim yerlerinin ve üslerin dışına bu özel ulaşım aracını yerleştirmiştir.

Ateşleme Görevinin Benzersiz Silahları ve Silah Ekleri

- Yeni Silah: ASM Abakan

ASM Abakan, 5,56mm çapında mermi atar ve tam otomatik, ikili atış ve tekli atış modları bulunmaktadır. Bu silahı özel yapan şey, ilk iki atışın olağanüstü isabetli olması ve ardı ardına hızla ateşlenebilmesidir. Bu da silahı seri atış için çok uygun kılmaktadır.

- Ergonomik Tutamak

Tutamak ekleri, silahların tutuşunu büyük ölçüde iyileştirebilmektedir. Yatay/dikey geri tepme kontrolünü geliştirmekte ve geri tepme sonrası silahın normal konumuna dönüşünü hızlandırmaktadır.

- Namlu Ağzı Baskısı

Bu namlu ağzı eki, mermi dağılmasını etkin şekilde azaltmakta ve geri tepmeyi kontrol altına almaktadır.

- Tambur Şarjör

Bu şarjör eki tüm tüfeklere takılabilmekte ve biraz daha uzun değiştirme süresi karşılığında şarjör kapasitesini büyük ölçüde arttırmaktadır.

Ateşleme Görevinin Benzersiz Yeni Araçları

- Anti-Yerçekimi Motosikleti

Bu amfibi Anti-Yerçekimi Motosikletinin 2 kişilik oturma yeri bulunmakta ve tüm harita üzerinde rahatça seyahat edebilmek için kullanılabilmektedir.

Ateşleme Görevinin Benzersiz Ögeleri

- Taktik İşaretleme Cihazı

Bu ileri teknoloji öge maçlarda ortaya çıkmaktadır. Kuşanıldıktan sonra, vurulmuş olan düşmanların konumlarını otomatik olarak işaretler ve takım arkadaşlarının savaşa katıldıklarında onların durumunu mini harita üzerinde göstermektedir.

- Polis Kalkanı

Hiçbir merminin nüfuz edemeyeceği dayanıklılığa sahip olan Polis Kalkanını konuşlandırmak için sadece dokunmanız yeterli.

Ateşleme Görevinin Benzersiz Özellikleri

- Toplanma Alanı Holografik Ekranı

Toplanma Alanına, mevcut maçın haritası ile uçuş güzergâhını ve oyuncular tarafından koyulan işaretleri gösteren bir holografik ekran eklenmiştir.

- Atlama İşareti

Oyuncular uçuş ve atlama aşamalarında işaret koymak için doğrudan haritaya dokunabilirler. İşaretler ışık sütunları olarak görünmekte ve hedefin adı sütununun üzerinde havada yazmaktadır.

- Otomatik Atlama

Özellik etkinleştirildikten sonra, oyuncuların otomatik olarak işaretli konuma atlamasını sağlayan otomatik atlama özelliği eklenmiştir.

Ateşleme Görevinin Diğer Yeni İçerikleri

- Füzelerin nerede patlayacaklarını daha kolay kestirebilmeyi sağlamak için patlamadan önce uçuş animasyonları eklenmiştir.

- Oyuncuların yakınında patlamak üzere olan el bombalarının yaklaşık konumunu belirtmek için bir el bombası gösterme özelliği eklenmiştir.

Tesla (9/7/2021 - 6/9/2021)

Erangel'in teknolojik dönüşümü Tesla'nın dikkatini çekmesiyle birlikte, araçlarının klasik modellerini üretmek, teknolojik olarak daha ileri otonom sürüş deneyimleri sağlamak ve malzeme nakliye çözümleri sunmak için Erangel'de bir Giga Fabrika inşa etmektedir. Yeni mod Ateşleme Görevi ile birlikte, oyuncular özel Tesla içeriklerini deneyimleyebilmektedir.

- Tesla Giga Fabrikası

Tesla Giga Fabrikası haritada ortaya çıkmaktadır. Bir Tesla Model Y üretimine başlamak için fabrika montaj hatlarındaki anahtarları etkinleştirmeniz gerekmektedir.

- Model Y + Otomatik Pilot

Tesla Giga Fabrikasında üretilen ve otomatik sürüş özelliği olan araçların otomatik pilot modu bulunmaktadır. Bu mod, oyuncuları otoyol boyunca önceden belirlenmiş işaretli konumlara otomatik olarak götürmek için haritadaki otoyollarda etkinleştirilmektedir.

- Tesla Pikap

Tesla tarafından geliştirilen ve kendi kendine sürüş özelliği olan nakliye araçları, taşra yollarında rastgele ortaya çıkmakta ve belirli güzergâhlarda otomatik olarak gitmektedir. Malzeme kutuları düşürmek ve savaş malzemeleri elde etmek için rakipler Pikapa hasar verebilir.

Yeni Silahlar ve Savaş İyileştirmeleri

- Yeni Silah MG3

Yeni MG3 Hafif Makineli: 7,62mm mermi kullanan bu silahta benzersiz bir atış modu bulunmaktadır. Atış hızı dakikada 660 veya 990 mermi olarak ayarlanabilmektedir. Bu özelliğiyle hem istikrarlı bir sürekli atış, hem de hızlı taarruz atışı seçeneği sunmaktadır. Yatarak ateş ederken geri tepmeyi önemli ölçüde azaltan dahili bir ikili destek ayağı bulunmaktadır. Bu silah sadece Hava Yardımlarından alınabilmektedir.

- M249 Düzenlemeleri

Artık hava yardımına MG3 eklendiği için, M249 hava yardımından çıkarılmıştır. Bunun yerine Klasik Mod haritasında yerde bulunabilecektir.

- Atış Hızı Telafi Sistemi

Kare hızları farklı olduğunda ortaya çıkan istikrarsız atış hızı sorununu çözmek amacıyla farklı kare hızlarına sahip silahlar için birleştirilmiş bir sistem oyuna dahil edilmiştir.

- 3. Şahıs Kamerası Bakış Açısı Ayarları

ÜŞN görüş alanını ayarlamak için bir seçenek eklenmiştir. ÜŞN görüş alanı ayarlarda düzenlenebilmektedir. Fakat bu seçenek, zaten geniş bir görüş alanı olan bir kameraya sahip bazı modeller için ne yazık ki geçerli değildir.

- Yeni Pencere Camları

Erangel ve Miramar'daki bazı binalardaki pencerelere cam eklenmiştir.

Cam, yakın dövüş saldırıları, ateşli silahlar ya da pencerelere tırmanarak kırılabilmektedir. Ayrıca cam kırıldığında ses çıkarmaktadır. Ancak kırıldıktan sonra eski haline dönmemektedir.

- Varsayılan Kontrol Mantığı İyileştirmeleri

Bir karakter sağlık çantası kullanıyorken otomatik toplama devre dışı kalmaktadır.

Bir karakter bir ana silaha sahipken bir yakın dövüş silahı alınırsa, varsayılan olarak yakın dövüş silahı yedek silah olarak tanımlanacaktır.

Karakterin Tavası yoksa, karakter otomatik olarak bir Tava alarak kuşanmaktadır.

Bir silahın tüm cephanesi bittikten sonra (yedek cephane de dahil) eğer hâlâ cephanesi olan başka bir silah var ise, karakter otomatik olarak bu silahı kullanmaya başlayacaktır.

Cephanesi olmayan İşaret Fişekleri otomatik olarak toplanamayacaktır.

- Takımlı Ölüm Maçı - Hangar İyileştirmeleri

Köşk başlangıç noktasının yakınındaki siper, meyve tezgahı kadar yüksek olacak şekilde iyileştirilmiştir.

Savaş durumunu daha kolay gösterebilmek için mini harita büyüklüğü iyileştirilmiştir.

- Evo Alanı - Ağır Silah 2.0 İyileştirmeleri

Evo Alanı - Ağır Silah 2.0 deneyimini herkes için daha da iyileştirmek adına çalışılmaktadır.

Yeni Oyun İçi Özellikler

- Yeni Hızlı Çark

Patlayıcı/Sarf Malzemesi kullanımını kolaylaştırmak için yeni bir Patlayıcı ve Sarf Malzemesi çarkı eklenmiştir.

Çarkı açmak için Sarf Malzemesi/Patlayıcı simgesini kaydırabilir ve ögeleri seç erek kullanabilirsiniz.

Ayarlar menüsünden Hızlı Fırlat özelliğini açabilirsiniz. Özelliği açtıktan sonra, Patlayıcı simgesine basılı tutarak Hızlı Fırlat özelliğini kullanabilirsiniz.

Ayarlar menüsünden Çark ile Hızlı Fırlat özelliğini açabilirsin. Özelliği açtıktan sonra, çarkı kaydırın ve istediğiniz Patlayıcıyı hızlıca seçerek Hızlı Fırlat özelliğini kullanabilirsiniz.

- Yeni Fırlatılabilir Sarf Malzemeleri

Oyuncular taşıdıkları sağlık çantalarını yakın mesafeye paket şeklinde fırlatabileceklerdir. Fırlatılan sağlık çantaları ayrıca toplanabilecektir.

- Yeni Zafer Heykeli

Bir zafer kazandıktan sonra, kutlama yapmak için bir heykel çağırabilirsiniz.

Kazanan takımın MVP'si belirli bir konuma bir Zafer Heykeli çağırabilmektedir.

Zafer Heykelinin çevresinde özel kutlama Emojileri de kullanılabilmektedir.

- Yeni Zafer Hatıraları

Klasik Modda zafer kazandıktan sonra, Fotoğraf Modunu açabilirsiniz.

Fotoğraf Modunda takım arkadaşlarınızı saklamayı veya göstermeyi seçebilirsiniz.

Fotoğraf çekmeyi tamamladıktan sonra, ayrıca fotoğraflarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

- Yeni Kalan Mermi Göstergesi

Bir şarjördeki mermiler bitmek üzereyken, kalan mermiyi gösteren sayı farklı bir renkle vurgulanmaktadır.

Şarjör kapasitesi %25 olduğunda sayının rengi sarı olmaktadır.

Şarjör kapasitesi %10 olduğunda ise sayının rengi kırmızı olmaktadır.

- Yeni Ölüm Tekrarı Verileri

Ölüm Tekrarı oynatıldığında, diğer oyuncuyu eleyen oyuncunun bazı açık bilgileri görülebilmektedir.

Artık verilerde, oyuncunun rakibe kaç defa vurduğu ve rakibin oyuncuya kaç defa vurduğu gibi, çatışmalardaki isabetle ilgili verileri görmek artık mümkün olmaktadır.

Bir Rapor özelliği eklenmiştir.

Ölüm Tekrarı Ayarlardan istenildiği zaman kapatılıp açılabilmektedir.

- Kişiselleştirilmiş Silah Ayarları

Oyuncular her silah için ekleri kişiselleştirebilmekte ve farklı yuvalar için farklı hedef ekleri belirleyebilmektedir.

Ayarlar yapılandırıldıktan sonra, karakter hedeflerle karşılaştığında bu ekleri otomatik olarak almakta ve kuşanmaktadır.

- Özel Silah Hassasiyeti Kişiselleştirmeleri

Oyuncular her silah için kişiselleştirilmiş hassasiyet ayarlarını yapılandırabilmektedir. Bu ayarlar, ilgili silahı kullandıklarında uygulanacaktır.

- Yeni Takım Arkadaşı Çatışma Bildirimleri

Bir takım arkadaşı savaşa girdiğinde ve hasar aldığında, takım arkadaşının sağlık çubuğu üzerinde bir bildirim görünmekte ve savaşta olduğunu bildirmektedir.

Diğer Yeni İçerikler

Royale Pass Month 1: Tek Çağı (14/7/2021 – 12/8/2021)

Royale Pass Month 2: Proje T (13/8/2021 – 13/9/2021)

- Royale Pass, RP S19 sona erdikten sonra Royale Pass Month olarak ayarlanacak ve oyuncular ona ilk kez eriştiklerinde özel bir hoş geldin hediyesi alacaklardır.

- Zaman ayarlamaları: RP süresi 1 ay olarak ayarlanarak, bundan sonra her sürümde birbiri ardına 2 RP başlatılacaktır. RP M1 ve RP M2 bu güncelleme ile birlikte yayınlanacaktır.

- Fiyat ayarlamaları: Sıradan RP fiyatı 360 UC, Elit RP fiyatı 960 UC (fazladan 1.200 puan) olarak ayarlanmıştır. Yeni RP'yi ilk kez alan oyuncular Kupon (60-360 UC) alabilir ve mevcut RP'de 30. rütbeye ulaştıktan sonra, bir sonraki RP için ücretsiz bir Kupon (60-360 UC) kazanabilirler.

- Rütbe azaltma: Ödüllerin kalitesinde herhangi bir değişiklik olmaksızın azami sıralama 50 olarak ayarlanmıştır. Bir Destansı Set elde etmek için 50. rütbeye yükselebilir ve bir Efsanevi Silah ile 1. Sıra Set alabilirsiniz.

- Ek ödüller: Oyuncular her RP Sıralaması yükselmesi için ücretsiz ödüller alabilecektir. Gelecek sezon için bir Kupon (60 UC) ve ücretsiz bir set elde etmek için yüksek bir rütbeye ulaşabilirsiniz.

- Görev ayarlamaları: RP mücadele görevlerinin süresi 8 haftadan 4 haftaya indirilmiş ve bununla birlikte RP oyun süresi gereksinimleri de düşürülmüştür.

- Sezonun sonunda bonus RP Puanları kazanabilirsiniz.

- S19 sonunda yapılacak olan bu etkinlikte, oyuncular bir sonraki sezon için önceden bonus puan kazanma fırsatı için görevleri tamamlayabilecekler. Başlangıç temel puanını etkinleştirmek için etkinliğe katılarak, bonus fırsatları yakalamak için görevleri tamamlayın ve ödül olarak rastgele bonus çarpanları almak için bonus fırsatlarını kullanın. Nihai olarak yeni sezon için elde edilen puan miktarı = başlangıç temel puanı x elde edilen toplam bonus çarpanı.

- Diğer ayarlamalar: Kolay Görev Lisansı fiyatı ayarlanmıştır. Royale Pass Month sekmesi eklenmiştir.

Klan

- Aynı türde ve Aktivite seviyesinde olan klanların 14 gün sürecek bir savaşta birbirleriyle mücadele ettikleri bir mod olan Klan Çatışması oyuna eklenmiştir.

- Klan üyeleri, Klan Çatışması görevlerini tamamlayarak Çatışma Puanı ve günlük üs ödülleri kazanmaktadır.

- Etkinlik sona ermeden önce, daha fazla temel ödüle sahip olan klan bu sezonun Klan Çatışması galibi olmaktadır.

- Hem klan zaferi hem de bireysel katılım için mükemmel ödüller verilmektedir.

Ray hazır!

- Ray, seni tüm önemli gelişmelerden haberdar etmek için oyunda olacaktır. Sakın kaçırmayın!

Yeni Başarımlar

- Yeni tema başarımı: 6 Temmuz - 6 Eylül arası Ateşleme Görevine katılarak ve başarım gereksinimlerini karşılayarak alınabilecektir. Görmek İnanmaktır (Özel).

- Yeni başarım: Royale Pass sezonunun dönüşüme gireceği 13 Eylül tarihinden önce orada olarak alınabilecektir. Sezon Emektarı (Özel).

- Yeni başarım: Haftalık Yetenek Şampiyonasına katılarak elde edilebilecektir. Müdavim.

- Yeni başarım: Bir maçta RP saygısı elde ederek alınabilecektir. Dayanılmaz.

- Yeni başarım: Bir maçı tamamladıktan sonra bir takım arkadaşını değerlendirerek alınabilecektir. Eleştirmen.

- Set başarımları olan İstikbal Göklerdedir ve Neon Punk sınırlı bir süre için geri dönecektir ve daha sonra sonsuza kadar kaldırılacaktır.

RP Hediyesi

- Yeni RP Avantajı - Bir maçta saygı gönderme olanağı. Oyuncular, maç esnasında herhangi bir anda bir takım arkadaşına saygı gösterebilecek ve saygı mesajı sohbet geçmişinde gösterilecektir.

- Kendisine saygı gösterilen oyuncu, belirli miktarda RP Puanı alabilecektir. RP

Puanları sistemden gelmektedir.

Kulüp

Endonezya'da Temmuz ayında, diğer Güneydoğu Asya ülkelerinde Ağustos ve Eylül aylarında gri ölçek testine girecektir.

- Yetkili katılımcılar kulüp kurabilecek, oyuncular da katılacakları kulübü kendileri seçebilecektir.

- Oyuncular kulüplerde görüntü, video ve yorum gönderebilecek ve bunları beğenebilecektir.

- Oyuncular farklı konulardaki tartışmalara katılabilecek ve buraya içerik gönderebilecekler; bir konunun içeriği Konu Ayrıntılarında görülebilir.

- Kulüp yöneticileri hayran turnuvaları düzenleyebilecek ve kulüp üyeleri katılmak için kaydolabilecektir.

- Kulüp yöneticileri, üçüncü taraf sosyal medya kanalları tarafından gönderilen içeriklerle kulübü senkronize edebilecektir.

Oyun Performansı ve Diğer İyileştirmeler

1. Temel Performans İyileştirmeleri:

- Haritalarda daha gerçekçi ışık efektleri sağlamak ve dokular arasındaki farkı iyileştirmek için IBL desteği ve iyileştirmeleri yapılmıştır.

- Gökyüzünü daha canlı ve gerçekçi kılabilmek için Rayleigh saçılımı, Mie saçılımı, atmosferik sis ve diğer efektler dahil olmak üzere gökyüzünde ışık saçılımı desteği eklenmiştir.

- Daha zengin bitki örtüsü efektleri, dinamik bulutlar, gerçekçi simüle edilmiş bulut aydınlatma efektleri vb. için destek eklenmiştir.

2. Güvenli Bölge İyileştirmeleri:

Yeni sürümde, bir etkinlik kapsamında Güvenli Bölge - Video İncelemesi bölümünde büyük ödüller vaat eden bazı değişiklikler yapılmıştır. Bir dedektif olma süreci video inceleme kontrolleriyle daha da geliştirilmiştir.

- Etkinlik içeriğini daha kolay taramak için bir etkinlik ekranı eklenmiştir:

Çağrı etkinliği: Belirli sayıda dedektif olduğunda özel ödüller alınabilmektedir.

Günlük inceleme görevleri: Video incelemesi yapanlar bir dizi araştırma görevinin kilidini açabilmekte ve ödülleri alabilmektedir.

- Hile yapmaya ve hile yapanlara karşı mücadele etmeyi sürdüren oyuncuları teşvik etmek amacıyla, kalıcı giysiler ve çerçeveler gibi fazladan kalıcı ödüller eklenmiştir.

3. Güvenlik İyileştirmeleri

- Çimleri kaldırma, geri tepme kaldırma, röntgen görünümü, otomatik nişan ve hızlanma hilelerine karşı gelişmiş stratejik iyileştirmeler yapılmıştır.

- Çeşitli kaynaklar konusunda hile yapılmasını önlemek için güçlendirilmiş çalışmalar yapılmıştır.

- Çeşitli ağ saldırılarına karşı savunmayı kuvvetlendirmek için daha güçlü önlemler alınmıştır.

4. Yetenek Şampiyonası İyileştirmeleri

- Bölge sıralaması eklenmiştir.

- Her hafta en az 1 maça katılan oyuncular, o hafta süresince bölgelerinde sıralamaya girecektir.

- Takımlar bir maç tamamladıktan sonra rastgele bir bölgede sıralamaya girecektir. Her bir bölgenin sıralaması diğerlerinden farklı olmaktadır.

- Her haftanın Haftalık Maçları tamamlandıktan sonra, oyuncular takımlarının o bölgedeki haftalık sıralamasına göre verilen sıralama ödüllerini alabileceklerdir.

- Oyuncular her hafta oynadıkları Haftalık Maç sayısına bağlı olarak bir aktif maç ödülü alabilecektir.

- Haftalık Maç Sıralamalarının verileri ve ödül gereksinimleri her hafta yenilenmektedir.

- Yetenek Şampiyonası için daha fazla yeni unvan ve başarım eklenmiştir.

5. Özellik İyileştirmeleri

Çok Amaçlı İşaret İyileştirmeleri

Çarkın yönü biraz değiştirilmiştir. Yön ve tarz, ses çarkıyla aynı olacak şekilde muhafaza edilmiştir.

Zafer Anları İyileştirmeleri

Zaferden sonra oyuncuların savaşta kalma süresi 60 saniye olarak ayarlanmıştır.

Savaş Arayüzü Düzenlemeleri

Bazı işlev butonlarının alt çerçevesinin tarzı ayarlanmıştır. Ayarlar, ses, grafiti ve Emoji butonlarının varsayılan yerleşiminde küçük ayarlamalar yapılmıştır.

Leş Sandığı Gösteriminde Mantıksal İyileştirmeler

Oyuncular bir maçta başka bir oyuncunun Leş Sandığını aldıklarında, sandığın altı kareli ızgara biçimi ve dokuz kareli ızgara biçimi değiştirildikten sonra, bu seçim hatırlanacak ve bir daha biçim değişikliği yapmaya gerek kalmayacaktır.

Jiroskop İyileştirmeleri

Oyuncular artık silahların nişangâhlarıyla nişan aldıklarında, jiroskop hassasiyetini kişiselleştirebileceklerdir. Jiroskopu ters çevirmek için bir anahtar eklenmiştir. Bu ayar etkinleştirildikten sonra, jiroskopun yukarı/aşağı yönleri ters dönmektedir.

- Bazı yeni cihazlar için Akıcı grafiklerde artık 90 kare kullanılabilmektedir.

- iPhone 12 ve bazı diğer cihazlar için özel uyarlamalar yapılmıştır.

Sistem İyileştirmeleri:

Lobi Afişi İyileştirmeleri

Lobinin sağ üst köşesindeki afiş artık değişen hızlarda kaydırılabilmektedir.

Ödül Ekranı İyileştirmeleri

Oyunculara ödüllerin gösterildiği ekran iyileştirilmiştir. Oyuncuların çok hızlı dokunma neticesinde yanlışlıkla ekranı atlamasını önlemek için buton karartma efekti eklenmiştir.

Savaş Anketi

Savaş anketi iyileştirilmiştir. Oyuncular artık puan verebilecek, etiketleri seçebilecek ve arkadaşlarına maç geri bildirimi verebileceklerdir.

Ana Ekran Bilgi İyileştirmesi

Bazı oyuncular, ana ekranın Takım arayüzünü anlamakta sorun yaşıyorlardı, çünkü bilgiler sezgisel bir tarzda gösterilmiyordu. Bu alanda gerekli iyileştirmeler yapılmıştır.

- Araç ve Zırh-X giriş özellikleri ayarlanmıştır.

Önemli Anlar İyileştirmesi

Önemli Anlar küçük resminin yorumları ve beğenileri artık ayrıntılarda gösterilecektir.

Oyun İçi Beğenilerin İyileştirilmesi

Maç başında veya zafer sonrasında Beğeni verirken, takımın BEĞENİ ilerlemesi ve BEĞENİ özel efekti gösterilecektir.

7. Cycle 1 - 1. Sezon

Mücadele Puanı Sistemi

- Mücadele Puanı sistemi, maçın orijinal puan kazanma kurallarını değiştirmeden, oyuncuların maç içindeki eylemlerini değerlendirmek için kullanılan bir başka kural setidir.

- Maçı terk etmezsen, hareketsiz kalmazsan ya da tüm maç boyunca takım arkadaşlarını öldürmezsen bonus Mücadele Puanı kazanırsınız.

- Eğer oyuncular Mücadele Puanına sahipken maçı kaybederlerse, kademelerine göre otomatik olarak puan kaybederler. Kademe ne kadar yüksekse, kaybedilen puan o kadar fazla olacaktır.

- Her gün ilk maçı tamamlama karşılığında fazladan Mücadele Puanı verilmektedir.

- Azami miktara ulaşıldıktan sonra Mücadele Puanı biriktirilemez.

- Mücadele Puanı sunucu ve oyun moduna göre ayrı ayrı hesaplanmaktadır.

- Mücadele Puanı diğer sezonlara aktarılamamaktadır.

Kademe simgesi iyileştirmeleri

- Kademe Simgesi Gösterimleri daha ayrıntılı olarak güncellenmiştir.

- Farklı bir Kademeye yükselme görsel efekti iyileştirilmiştir.

Sezon ekranı güncellemeleri

- Sezon ekranında gösterilen bilgiler ayarlanmıştır.

- Ödül gelişim çizgileri ve arkadaşların ilerlemeleri eklenmiştir.

- Ödüllerin sunulma şekli düzenlenmiştir.

- Ödül ayrıntıları ekranı güncellenmiştir.

Sezon ödülleri iyileştirmeleri

- Gümüş kademe ödülleri eklenmiştir.

- Kademe alt kademelere bölündükten sonra As kademe için ödüller eklenmiştir.

- Mini kademeler için ödül sayısı artırılmıştır.

As

- As kademesi belirli alt kademelere bölünmüştür.

- As kademesinin alt kademeleri için ödüller ve paylaşım seçenekleri eklenmiştir.

Cycle

- Yeni sürümde, çok sayıdaki sezon bir Cycle altında toplanmaktadır.

- Aynı Cycle içinde aynı seviyenin tüm rozetlerini toplayabilmek için bir Cycle ödül sistemi eklenmiştir.

- Rozet sistemi ekranı, Sezon Profili ekranı ve diğer ekranların görünümü iyileştirilmiştir.

13 Temmuz 2021, Salı

Son Eklenen Oyun Haberleri

Neden Yedioyun'u Tercih Etmeliyim?

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Tüm alışverişiniz boyunca bilgileriniz
256 Bit Güvenlik Sertifikası'yla
şifrelenmektedir.

3D Secure Ödeme Sistemi

Kredi Kartı ödemelerinizde
3D Secure Güvenlik
Sistemi kullanılmaktadır.

Hızlı ve Anında Teslimat

Tüm siparişleriniz
hızlı ve anında
teslim edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize
%100 müşteri memnuniyeti
garantisi.

7/24 Müşteri Destek

Saat 09:00-23:00 arası canlı destek,
diğer iletişim kanalları ise
7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2011-2023 Yedioyun.com
Gösterilen marka ve logo, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Anladım
search user cart money prev next next-1 epin secure payment fast happiness customer-service right-arrow add facebook twitter instagram youtube linkedin pinterest tick mobileuser mobilecart mobilewallet mobileorder mobilechat