PUBG Mobile 1.4 Güncelleme Notları ve Detayları

Son yılların mobil cihazlar üzerinden oynanan popüler battle royal yani hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile, yakında yepyeni bir güncelleme olan PUBG Mobile 1.4 Güncellemesi'nin geleceğini oyuncularına duyurdu. Gelecek olan PUBG Mobile 1.4 Yaması ile birlikte, Titan Saldırısı, Mikrokosmos ve Sabit Nişan gibi yeni modların oyuna dahil olacağı, yeni arena haritası olan Hangar'ın geleceği, aynı zamanda oyuna yeni araç Coupe RB dahil olacağı ve tüm bunların yanı sıra oyuna birçok yenilik ve güncellemenin getirileceği açıklandı.

Ayrıca PUBG Mobile 1.4 Yama Notları'nın haricinde bu yamayla birlikte, yeni gelecek olan sezonun yani PUBG Mobile 19.Sezonunda hazırlıklarının da şimdiden başlayacağını söyleyebiliriz. Açıklanan yama notlarına göre PUBG Mobile 19. Sezona ait royal pass temasının Royale Pass 19: Serüven - Küçük Adamların İnanılmaz Maceraları olacağı belirtildi. PUBG Mobile 1.4 Yama Notları ve Detayları'na, oyuna gelecek yeniliklerin tarihleriyle birlikte aşağıdan ulaşabilirsiniz. Peki PUBG Mobile 1.4 Yaması ne zaman gelecek? Sorusunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bu arada oyunda tüm pubg mobile uc ihtiyaçlarınızı Yedioyun.com sitemizden indirimli pubg mobile uc fiyatlarıyla ve %2 bonus bakiye kazanma avantajıyla 7/24 hızlı ve güvenli ödeme alt yapımızı kullanarak satın alabilir, uc kodunuzu anında teslim alabilir ve hemen pubg mobile uc yüklemesi yapabilirsiniz.

Hemen %2 Bonus Bakiye kazanma avantajıyla uc satın almak için tıklayınız >> UC Satın Al

PUBG Mobile 1.4 Güncellemesi ve Notları

PUBG Mobile 1.4 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile tarafından yapılan resmi açıklamaya göre PUBG Mobile 1.4 Güncellemesi 11 Mayıs 2021 Salı gününden itibaren mobil cihazlara ve tabletlere indirilebilecektir. Güncelleme için Android cihazlarda 660 MB, İOS cihazlarda ise 1.67 GB depolama alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca 11-16 Mayıs 2021 tarihleri arasında yeni sürüme geçen herkes 2.888 BP, 100 AG ve Muz Hazinesi (3g) x1 sahibi olacaktır.

PUBG Mobile 1.4 Güncelleme Notları

Yeni Modlar ve Yeni Deneyimler

Titan Saldırısı: Nasıl Oynanır (Titanlar Erangel'e 11 Mayıs'ta, Sanhok'a 15 Mayıs'ta ve Livik'e 20 Mayıs'ta geliyor, etkinlik 8 Haziran'da sona erecek)

Gizemli Titanlar saldırıya geçti ve yer altındaki canavarlar ortaya çıkarak çeşitli konumlarda yerleşimler kurmaya başladı! Haritada canavarlarla yüzleşmenin heyecanını yaşa! Üç gizemli Titan bulunmaktadır. Her biri Erangel, Sanhok ve Livik haritalarının birinde bulunur. Yeni oyun başladığında, haritada bir giriş ortaya çıkacak. Girmek için seçim yapmalısın.

Maç başlamadan önce, Toplanma Alanında özel bir Titan Saldırısı gösterisi olacaktır. Savaş başladıktan sonra, Titanlar haritada rastgele konumlara giderek yeni kamplarla ve Canavar Yerleşimleriyle etkileşime girecektir. Apex Keşif Kampları, Canavar Yerleşimleri ve Titan Kristalleri gibi yeni oyun unsurları oyuna eklenmiştir.

1. Titan Saldırıları:

Titanlar canavar yerleşimlerine rastladığında, içgüdüsel bir öfkeyle onları acımasızca yıkarlar.

Titanlar Apex Keşif Ordusu hakkında fazla iyi anılara sahip değiller, bu nedenle gördükleri kampa aniden saldırmaktadırlar. Titanlar oyunculara karşı saldırgan olmasa da, bir araya gelen kalabalık gruplar onları sinirlendirebilir. Öfkeli Titanlara dikkat edin, çünkü bu durumdayken oyunculara saldırabilirler.

2. Titan Hediyeleri:

Titanlar dünyadan kademeli olarak enerji toplamaktadır. Yeterli seviyeye ulaştıklarında ise bu enerjiyi yayarlar. Enerjilerini yaydıklarında etraflarında Titan Kristalleri ortaya çıkmaktadır. Farklı Titan kristallerinin farklı özel etkileri bulunmaktadır.

Erangel Titan Kristalleri: Oyuncuları geri püskürten ve onları yakan özel bir patlayıcı ögedir.

Sanhok Titan Kristalleri: Kullanıcıya hızlı koşma, yükseğe zıplama gibi beceriler kazandıran özel bir kristaldir.

Livik Titan Kristalleri: Kullanıldıktan sonra kısa bir süre boyunca çevredeki düşmanları tespit eden bir ögedir.

3. Apex Kampları

Apex Keşif Kamplarında birçok değerli malzeme bulunmaktadır. Bir Titan üsse saldırdıktan sonra oyuncular giriş yaparak onları toplayabilmektedir.

4. Canavar Yerleşimleri

Titanların yaydığı enerji yer altındaki canavarları kendine çekti ve onu takip ederek yeryüzüne çıktılar. Oldukça saldırgan oldukları gibi, onlara yaklaşan oyuncuları da affetmezler. Onları öldürmek ise size kullanışlı malzemeler ve ödüller kazandırır.

5. Livik Titanı

Livik'te bulunan Titan, benzersiz elektromanyetik becerilere sahiptir. Mavi Bölgeyi etkiler ve dinamik olarak hareket etmesine neden olur. Titan'ın elektromanyetik enerjisi, etrafında özel bir tarama çemberi oluşturmaktadır. Oyuncular bu alana girerek Titan Kristali toplayabilmektedir. Ancak konumlarını açığa çıkarırlar.

Titanlar: Son Direniş (25 Mayıs - 8 Haziran)

Monarch Keşif Takımı Godzilla'nın izini denizde sürebilmek için bir uçak gemisiyle yola çıktı. Ancak Titanlar arasındaki savaşa yakalandılar.

Lobi arayüzünde bir helikopter ortaya çıkmaktadır. Oyuncular helikoptere dokunarak Titanlar: Son Direniş oyununa girebilirler. Özel etkinlikler süresince puan kazanabilirsiniz ve bu puanlarla etkinlik ödülleri alabilirsiniz.

Mikrokozmos (9 Haziran - 5 Temmuz)

Minyatür bir Böceğe dönüş, gözlerden uzak kal, solucan deliklerinde serüvene çık ve mikrokozmosun büyülü dünyasına tanık ol! Sadece Tavalardan kaçmayı unutma!

1. Nasıl Oynanır:

Erangel'de 5 Laboratuvar ortaya çıkmaktadır. Her birinde birçok etkileşimli özellik bulunmaktadır. Bir Kuantum Dönüşüm Cihazıyla etkileşime girdikten sonra, oyuncular küçülerek birer böcek insana dönüşecektir. (Böcek insanlar alçak irtifada uçuş yapabilmektedir)

Bir böcek insana dönüştükten sonra, oyuncular diğer böcek insanlarla savaşabilecekleri özel bir silah almaktadır. Böcek insan olan oyuncular sıradan mermilerle öldürülemez. Ancak Tava ile hasar alabilmektedirler.

Böcek insanlar özel bir görüşe sahiptir, haritanın dört bir yanında bulunan Işık Kaynaklarını görebilirler. Oyuncular Işık Kaynakları toplayarak onları Enerji Dükkânında savaş malzemeleriyle takas edebilir veya bir Laboratuvardan diğerine bir solucan deliği açmak için kullanabilirler.

2. Laboratuvar Özellikleri:

Kuantum Dönüşüm Cihazı: Oyuncular bu cihazı kullanarak bir böcek insana dönüşebilir veya tekrar oyuncu formuna dönebilirler.

Enerji Dükkânı: Oyuncular burada Işık Kaynaklarını kullanarak Savaş Malzemesi alabilirler.

Solucan Delikleri: Oyuncular Işık Puanlarını kullanarak bir Solucan Deliği açabilir ve bir Laboratuvardan diğerine gidebilirler.

Yeni Arena Haritası: Hangar (1 Haziran'dan itibaren)

Desteklendiği Modlar: Takımlı Ölüm Maçı, Arena Eğitimi, Silah Oyunu

Açık denizdeki bir geminin hangarı. Birçok siper bulunan bu haritada oyuncular eğlenceye doyacak. Yoğun ve yüksek tempolu bir savaş alanı, çok sayıda stratejik seçenek: İster yakın muharebeye katılın isterseniz uzakta durun. Hızlı reflekslere ve takım arkadaşlarınla mükemmel bir iş birliğine sahip değilseniz hayatta kalmanız imkansız.

1.Takımlı Ölüm Maçı: Sonsuz canlanma. Düşmanları öldürmek size 1 puan kazandırır. Belirli bir puana ulaşan ve bunu yeterli sayıda tekrarlayan ilk takım oyunu kazanır.

2.Arena Eğitimi: Oyuncular Mühimmat ayarlamak zorunda kalmadan Başlangıç

Noktasında istedikleri silahları seçebilirler.

3.Silah Oyunu: Her oyuncu aynı silahla başlar. Silah değiştirmek için düşmanları öldürmek gerekmektedir. Kazanmak için en son silahla, yani Tavayla bir düşman öldürün veya geri sayımın sonunda en yüksek puana sahip olun.

Diğer Harita İyileştirmeleri

Güncellemeden sonra, Metro Royale ve Güç Zırhı modları iyileştirme yapmak için kullanıma kapatılacaktır ve daha ileri bir tarihte oyuna tekrar eklenecektir.

Yeni Araçlar ve Savaş İyileştirmeleri

1- Yeni Araç - Coupe RB

Yeni iki kişilik spor araba Coupe RB'de artık bir arkadaşına da yer var, ama sadece bir tanesine!

Battle Royale modundaki en hızlı araçlardan biri CoupeRB. 150 km/s hıza ulaşabilmektedir.

Bulunduğu haritalar ise; Erangel, Miramar, Sanhok ve Livik.

2- Yeni Atış Modu: Sabit Nişan

Yeni savaş seçeneği: Sabit Nişan. Sabit Nişan butonuna dokunarak bu özelliği açabilirsiniz.

Sabit Nişan kullanırken, hareket hızı azaltılarak daha isabetli atışlar yapılabilmektedir.

Sabit Nişan butonu tamamen kişiselleştirilebilir ve hassasiyeti ayarlanabilmektedir.

Sabit Nişan, Sistem Ayarları -> Genel Ayarlar bölümünden açılabilir ve kapatılabilir.

3- M249 İyileştirmesi

M249 görünümü yeniden tasarlandı ve atış değerleri tekrardan gözden geçirildi.

M249 atış hızı ve hasarı biraz azaltıldı. Geri tepmesi ise artırıldı ve şarjör kapasitesi 100'den 75'e düşürüldü.

Yeni şarjör ve dipçikler eklendi, bunları kuşanarak M249'un şarjör değiştirme hızı ve kapasitesi artırılabilmektedir. Uzatılmış şarjör kullanıldığında ise, şarjör kapasitesi 150'ye kadar çıkarılabilmektedir.

M249, bir Taktik Dipçik ile kullanıldığında ise, geri tepmesi ve stabilitesi artmaktadır.

4- Tabanca Denge Düzenlemesi

Tüm tabancaların kafadan vurma hasarı bir miktar artırılmıştır.

Tüm tabancaların uzuv hasarı önemli miktarda artırılmıştır.

R1895 hasarı ve atış hızı önemli miktarda artırılmıştır.

R45 ve P1911 hasarları artırılmıştır.

P92'nin hasarı bir miktar artırılmıştır ve atış hızı önemli ölçüde yükseltilmiştir.

Desert Eagle'ın atış hızı bir miktar artırılmıştır.

5- Keskin Nişancı Dürbünleri Nişangâh Netlik Ayarlaması

Nişancı Tüfekleri güncellenmiş olup, dürbünün nişangâh kalibrasyonu iyileştirilmiştir. Ayrıca nişangâh hedef sapması da azaltılmıştır.

Oyun Performansı ve Diğer İyileştirmeler

1- Temel Performans İyileştirmeleri

Takılmayı azaltmak için Karakter oluşturma süreci iyileştirilmiştir.

Sırt Çantasını açarken takılmayı azaltmak için Sırt Çantası iyileştirilmiştir.

Bir araca girerken veya çıkarken oluşan donmayı azaltmak için Araçlar iyileştirilmiştir.

Oyundaki takılmayı azaltmak için genel grafik mantığı iyileştirilmiştir.

Genel kare hızını artırmak için zeminlerin ayrıntı seviyesi ve kırpma mantığı iyileştirilmiştir.

Genel kare hızını artırmak için gökyüzü ve su yüzeyleri iyileştirilmiştir.

Aynı ekranda birçok oyuncu bulunduğunda kare hızını artırmak için karakter modelleme mantığı iyileştirilmiştir.

OPPO cihazlar artık oyuna döndüğünde arka planda Toplanma Alanı Geri Sayımını görüntüleyebilecektir.

iOS 1G cihazlarda bazen başlangıçta meydana gelen çökme hataları giderilmiştir.

2- Güvenli Bölge

Yeni sürümde, Güvenli Bölgede Video İncelemesi özelliğini kullanan oyuncuların avantajları artmaya devam ediyor. Usta Dedektif rütbesini elde eden oyuncular kalıcı bir Seçkin Dedektif unvanı kazanacaklar. Başarımlarını göstermek için bu unvanla savaş alanına girebilirler.

Video İncelemesi özelliği için de iyileştirmeler yapıldı. Oyuncuları bekleyen yeni içerikler var ve Dedektif ekibi genişlemeye hazır.

3- Güvenlik İyileştirmeleri

Yetenek Şampiyonası güvenlik incelemelerini geliştirmeye devam edildi. Çevrimiçi koşullara göre incelemeleri ve ceza önlemleri düzenlemeye devam edilecektir.

Otomatik nişan, bakış açısı değiştirme, çimenleri kaldırma gibi farklı türde hilelerin tespit edilebilmesi geliştirilmiştir.

Dedektif ekiplerinin sayısını artırmaya devam ediliyor ve tartışmalı durumları daha isabetli bir şekilde çözebilmek için usta oyuncuları ve profesyonelleri aramıza kattık.

4- Diğer Sistem İyileştirmeleri

Başarım Geliştirmesi

Başarım arayüzü geliştirildi ve Gizli Başarımlar eklendi. Bu başarımlar yalnızca gizli gereksinimler yerine getirildiğinde elde edilebilmektedir.

Eski Başarım sistemi eklenmiştir. Oyuncular süresi dolan başarımları daha önce aldıysa kaybetmez, ancak bundan sonra elde edilmeleri mümkün olmayacaktır.

Başarım rekabeti eklenmiştir. Başarımlarını arkadaşlarınla yarıştırabilirsin!

Yeni Godzilla/Mikrokozmos Oyunu, Gizli Başarımlar ve Önemli Anlar Başarımları eklenmiştir.

Mesaj Yöneticisi Geliştirmesi

Mesaj Yöneticisinde, doğrudan yeni Dükkân ve Malzeme içeriklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca mesaj sayısı görünümü de geliştirilmitir.

Birliktelik Geliştirmesi

Birliktelik görünümü artık Takımlardaki oyuncu bilgi kartlarında ve Maç Sonuçları sayfasında görüntülenebilmektedir. Oyuncular ilk sırada hangi Birlikteliği görüntüleneceğini ayarlayabilmektedir. Oyuncu bir seçim yapmadığında, ilk sırada en yüksek Birliktelik bulunan takım arkadaşları görüntülenmektedir. Bir arkadaşınla Bağlantıya sahip olduğunda, BP hediyelerinin değeri yükseltilmektedir.

Kademe Geliştirmesi

Kademeler için ödüller eklenmiştir. Artık bir Kademeye ulaştığında anında ödül kazanabilirsiniz.

Yeni Kademelere ulaştığında başarım hissini geliştirmek için Kademe görünümü geliştirilmiştir.

Yetenek Şampiyonası Geliştirmesi

Yetenek Şampiyonası katılımında artık Günlük Savaş Görevleri tamamlanabilecektir.

Diğer Yeni İçerikler

1- Royale Pass S19: Serüven (17 Mayıs'tan itibaren)

Küçük Adamların İnanılmaz Maceraları!

Küçük dünyada bir serüvene çıkın. Böceklerin Kraliçesi - Mini14 ve Harikalar Diyarı - AKM çıktı. Değeri 30.000 UC'nin üzerindeki Böcek General veya Böceklerin Kraliçesi Setlerinden birini seçin.

Bir Grup seçin ve RP 3. Yıl Dönümü Özel Sandığını açın. Geçmiş sezonlardan özel silahlar bulunan sandığını oluşturmak için BANPICK kullanabilirsiniz.

RP Rozetleri çıktı! RP ilerlemeni ve bilgilerini diğer oyunculara gösterebilirsin.

Birçok RP Rozeti sizi bekliyor. Onların kilidini açmak için RP satın almaya devam edin. Gelecekte daha fazla özel ayrıcalık eklenecektir.

Keşif etkinliğinde 100. seviyede 2 setten biri seçilebilir. Harikalar Diyarı Motosikleti ve Böcek General - Thompson bu etkinlikte sizleri bekliyor. Aktivite Puanı Hediye Paketlerini satın alarak hızlıca seviye atlayın ve Görev Aktivite Puanları toplayarak UC kazanın.

Yeni Görev içerikleri, Sezon içerikleri ve hata düzeltmeleri eklenmiş olup, genel deneyim iyileştirilmiştir.

2- Eğlence Parkı Geliştirmeleri

Eğlence Parkına yeni bir Grafiti Duvarı eklenmiştir. Dönme Dolap da otomatik olarak dönecek şekilde düzenlenmiştir.

Eğitim Sahası ve Eğlence Parkına Mk12, M1014 ve FAMAS eklenmiştir. Atış talimi yapmak için onları

Eğlence Parkı Eylemleri ve Şans Çarkı Balonları için değişiklikler yapılmıştır. Ayrıntıları Emoji Menüsünde inceleyebilirsiniz.

Eğlence Parkı silah sesi seviyesi düzenlenmiştir.

Diğer oyuncularla etkileşim için bir Raporlama özelliği eklenmiştir.

3- Maç İçi Beğeni Özelliği

Oyunda takım arkadaşlarınızın eylemlerini artık beğenebilirsiniz. Bu özelliği ayarlardan dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

4- Yeni Arkadaş Özellikleri

Yeni Sosyal Özellik: Arkadaşlarının Kişisel Alanlarından onların Önemli Anlarına girebilirsiniz. Burada gönderi veya paylaşım yaptığında, onları yalnızca arkadaşlarınız görebilmektedir.

Arkadaş Durumları: Oyuncular artık arkadaşlarının durum güncellemeleri için beğeni/yorum yapabilir ve diğer oyuncularla etkileşime girebilir.

Sıcak Gelişmeler: Önemli Anlarınızda en güncel gelişmeleri paylaşın, ayrıca diğer gelişmelerden de haberdar olun.

Oyun Albümü: Yeni bir albüm özelliği eklenmiştir. Oyunda alınan ekran görüntüleri artık bu albümde saklanabilmektedir.

5- Kişiselleştirilebilir Çevrimiçi Durum Mesajları

Oyuncular Arkadaş kenar çubuğunda Uygun, Meşgul ve Gizli durumlarını ayarlayabilecektir.

Haftada yalnızca 3 defa Gizli durumu ayarlanabilirsiniz.

8 Mayıs 2021, Cumartesi

Son Eklenen Oyun Haberleri

Neden Yedioyun'u Tercih Etmeliyim?

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Tüm alışverişiniz boyunca bilgileriniz
256 Bit Güvenlik Sertifikası'yla
şifrelenmektedir.

3D Secure Ödeme Sistemi

Kredi Kartı ödemelerinizde
3D Secure Güvenlik
Sistemi kullanılmaktadır.

Hızlı ve Anında Teslimat

Tüm siparişleriniz
hızlı ve anında
teslim edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize
%100 müşteri memnuniyeti
garantisi.

7/24 Müşteri Destek

Saat 09:00-23:00 arası canlı destek,
diğer iletişim kanalları ise
7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2011-2023 Yedioyun.com
Gösterilen marka ve logo, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Anladım
search user cart money prev next next-1 epin secure payment fast happiness customer-service right-arrow add facebook twitter instagram youtube linkedin pinterest tick mobileuser mobilecart mobilewallet mobileorder mobilechat