PUBG 13.1 Güncelleme Notları Yayınlandı

Son yılların steam platformu ve pc üzerinden oynanan popüler battle royale oyunu olan PlayerUnknown's Battlegrounds(PUBG), 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü itibariyle PUBG 13.1 Güncellemesi'ni yayınlandı. Konu ile ilgili sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, PUBG 13.1 Yaması şimdilik test sunucularında oyuncuların için test edebilmesi için yayınlandı. Gerekli test aşamasının ardından ise ana sunucuya gelecektir.

PUBG 13.1 Yama Notları ve Detayları

PUBG 13.1 Güncellemesi Ana Sunucuya Ne Zaman Gelecek?

PUBG 13.1 Güncellemesi test sunucularında 1 hafta süreyle test edilmesinin ardından ana sunucuya tahminen 1 hafta sonra, yani 4-6 Ağustos 2021 tarihleri arasında geleceği tahmin edilmektedir. Bu arada resmi siteden yayınlanan PUBG 13.1 Yama Notları'nı incelemek ve gelecek olan yenilikler hakkında bilgi edinmek için, aşağıdan PUBG 13.1 Güncelleme Notları'na ulaşabilirsiniz.

Eğer hala Steam kütüphanenize PUBG oyununu satın alıp eklemediyseniz, Yedioyun.com sitemizden %25 indirimli PUBG, anında teslimat avantajı, hızlı ve güvenli ödeme alt yapımızı kullanarak, 7/24 dilediğiniz an Steam PUBG satın alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Hemen PUBG sahibi olmak ve satın almak için tıklayınız >> PUBG Satın Al

PUBG 13.1 GÜNCELLEME NOTLARI

TAEGO GÜNCELLEMELERİ

PUBG 12.2 Güncellemesi ile Taego'nun piyasaya sürülmesiyle ilgili olumlu geri bildirimler ve oyuncu yorumları alınmıştır. Olumlu bildirimler sayesinde Taego'da birçok değişiklik ve iyileştirme yapılmıştır.

ÇOKLU BAKIM PAKETLERİ

Her maçta mevcut olan Bakım Paketi hava damlası miktarının artırılmasını isteyen çok sayıda oyuncu geri bildirimi alınmıştır. Bu sebeple düzeltme kararı alınmıştır.

Daha önce, genellikle her düşüşten tüm ganimeti alan tek bir oyuncuydu ve etrafta dolaşacak fazla bir şey kalmamıştı. Bu güncellemeyle, ek küçük hava damlaları aracılığıyla Bakım Paketlerinin sayısı önemli ölçüde artırılmış ve daha fazla oyuncunun onları avlama ve yağmalama şansı sağlanmıştır.

Durum doğru olduğunda, rakibinizle çarpışmak veya ondan geri çekilmek için sert koruma olarak ek Bakım Paketleri kullanılabilmektedir.

* Bakım Paketi Sayısı Arttırıldı

- Standart Bakım Paketleri: Bir

- Küçük Bakım Paketleri: 5 – 15

* Çoklu Damla Bakım Paketi İçeriği

- Cephane, şifalı eşyalar, fırlatılabilmektedir. Standart Bakım Paketi spawn öğeleri de düşük olasılıkla içlerinde bulunmaktadır.

GİZLİ ODA

Taego Gizli Odası maçınızın gidişatını değiştirebilmekte ve tavuk yemeğini kazanmanıza yardımcı olabilir. PUBG'de başka bir yerde bulunmayan öğeler de dahil olmak üzere en üst düzey teçhizat, gizli odanın içinde yağmalanabilmektedir.

Gizli anahtarlar Taego'ya dağılmakta ve yağmalanabilmekte, ardından Taego Gizli Odasına erişmek için kullanılabilmektedir.

* Peki Gizli Odaya nasıl girilmektedir?

- Anahtarı aldıktan sonra hemen gizli oda kapısını açabilir ve eşyaları yağmalayabilirsiniz.

* Uygun ürünler

- Kendi AED'si

- Kapsamlar

- Bakım Paketi öğelerinin düşük şansı

- Çok sayıda iyileştirici eşya ve atılabilir eşya

ACİL İNİŞ

Battlegrounds'a basit, sakin bir uçak yolculuğu belki o kadar da kolay değil. Her zaman tetikte olun ve uçuş ekibinin talimatlarına dikkat edin. Çünkü her uçuş sorunsuz bir uçuş değildir. Motor arızası, acil iniş yapmaya çalışırken uçağınızın alev almasına ve yere savrulmasına neden olabileceğini unutmayın.

* Acil iniş uçağı, standart başlangıç ​​uçağından daha hızlı hareket eder, ancak düşme yüksekliği büyük ölçüde değişir ve bu da farklı bir düşme süresine neden olmaktadır.

- Uçuşun başlangıcında ne kadar uzağa atlarsanız, o kadar uzağa gidebilirsiniz. Ne kadar geç atlarsanız, uçak irtifası azaldıkça o kadar kısa seyahat edebilirsiniz.

* Uçaktan atlamamaya karar verirseniz yolculuğun sonunda %50 hasar alırsınız.

EŞYA OLUŞTURMA DEĞİŞİKLİKLERİ

Oyuncu geri bildirimleri göz önüne alınarak, aşağıdaki Taego eşyası ortaya çıkma değişiklikleri yapılmıştır:

* Ortaya Çıkma Oranı Değişiklikleri

- Kendi Kendine AED: %37 artış

- Hisse senetleri: %1 düşüş

- Sersemletme Bombası: %14 azalma

- Molotof Kokteyli: %3 düşüş

* Yeni Öğeler Eklendi

- Acil Durum Alma

- C4

- başak tuzağı

SANHOK GÜNCELLEMELERİ

Sanhok ilk olarak 2018'de piyasaya sürülmüştü ve 2020'de yeniden güncellenmişti. Bununla da kalınmadı ve harita genelinde ek değişiklikler ve iyileştirmeler yapılmaya devam edildi. Yeniden düzenlemeden sonra alınan geri bildirimlere dayanarak, belirli alanlarda hareket akışını iyileştirilmiş ve daha çeşitli ve tepkisel oynanışı teşvik etmek için ek koruma eklenmiştir.

KUZEYBATI ADASI COĞRAFİ İYİLEŞTİRMELERİ

Kuzeybatı adaya taşınırken, oyuncuların genellikle köprüyü geçmeden suyu geçmek ve bunun yerine adanın eteklerini geçmek, suyu geçmek ve zor bir konumdan düşmanlarla çarpışmaktan başka seçeneği bulunmamaktaydı.

Güney Harabeleri ve bağlantı bölgesi yakınındaki batıdan kuzeye daha önce açık olan kıyı bölgelerine siper eklenmiştir.

Kuzeybatı adasının güney sahilinde örtü olarak kullanılmak üzere küçük uçurumlar ve kayalar eklenmiştir.

ZİRVE İYİLEŞTİRMELERİNDE KUZEYBATI ADA TAPINAĞI

Siper olarak kullanılabilen bazı binalar eşya üretmedi, bu yüzden bu alanları iyileştirme ihtiyacı duyulmuştur. Ek olarak, bu oyunlar için Camp Alpha'dan yolculuğa çıkıp tapınağa doğru tırmanmaya yetecek kadar fazla koruma bulunmamaktaydı.

*Tapınağın yeri değiştirildi.

- Eşya spawnları olmayan binaları kaldırılmış ve onların yerine eşya spawnları içeren yeni binalar koyulmuştur.

* Uçurumlar kaldırılmış ve koruma eklenmiştir.

* Kayaların açıları tekrardan ayarlanmıştır.

ÇÖPÇATANLIK – HARİTA DÖNDÜRME

* Paramo kaldırılmış ve Karakin, Normal Maçlara eklenmiştir.

* Normal Maçlarda bulunan haritalar şunlardır:

- Erangel

- Miramar

- Sanhok

- Vikendi

- Karakin

SIRALAMALI SEZON 13

ONUR TEMELLİ ÖDÜLLER

Dereceli Sezon 11'den bu yana, en son Dereceli başarılarınıza daha fazla odaklanıldı ve isim levhaları, amblemler gibi onur temelli ödüller artık yalnızca yeni sezon boyunca görüntülenebilecektir.

Bunun oyuncuları dereceli ilerlemelerine devam etmeye teşvik etmesini ve her sezon zor kazanılan ödüllere biraz daha prestij katması düşünülmektedir. Paraşüt kaplamaları vb. gibi dereceli oyun içi kozmetikler bundan sonra her mevsim kullanıma açık kalacaktır.

En yüksek rütbelere ulaşan oyuncular, öğütmeyi biraz daha tatlı hale getirmek için animasyonlu isim levhaları ve amblemler gibi ek ödüller alacaklardır.

* Sezon 13'ün başında, tüm uygun oyunculara sezon boyunca mevcut olan isim levhaları/amblemler de dahil olmak üzere Sezon 12 ödülleri verilecektir.

* 12. Sezondaki onur temelli ödüller, gelecek sezonun başlamasıyla birlikte envanterden kaldırılacaktır.

SEZON 12 DERECELİ MOD ÖDÜLLERİ

Dereceli ödüller, sezon sonundaki sıralamanıza göre verilmektedir. En az Altın V'ye ulaşan oyuncular Sezon 12 Dereceli Paraşüt görünümünü alacaktır. Platinum veya daha yükseğine ulaşmak için savaşanlar da benzersiz bir Animasyonlu Amblem ile ödüllendirilecekler. Usta veya üzeri oyuncular ayrıca bir Animasyonlu İsim Plakası'nın sahibi olacaktır.

Her bölgeden En İyi 500 oyuncu, dünya şampiyonu olma durumlarını göstermek için benzersiz bir En İyi 500 Animasyonlu Amblem ve Animasyonlu İsim Plakası alacaktır. En iyi 500 oyuncu, oyun içinde LİDER BOARD'da listelenecektir.

Son olarak, sezon sona erdiğinde oyun içindeki KARİYER sekmesinin altındaki İSTATİSTİKLER ekranına göz atarak tüm Sezon 12 Dereceli İstatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz.

- SEZON 12 AMBLEM VE İSİM PLAKALARI

- En az 10 Sıralamalı Maç oynayan oyuncular, sezon sonu sıralamalarına uygun bir amblem ve isim levhası kazanacaklardır.

- Platinum Tier ve üzeri, bir Animasyonlu Dereceli Amblem almaktadır.

- Master Tier, bir Animasyonlu İsim Plakası alacaktır.

- En iyi 500 oyuncu, Benzersiz Animasyonlu Amblem ve İsim Plakası ile ödüllendirilmektedir.

- Onur temelli amblemler artık PUBG ID'nizde gösterilecek ve onları başarıyla çıkardığınızda düşmanlara gösterilecektir. Amblemler ayrıca Death Cam'da ve izleyiciler tarafından da görülebilecektir.

- SEZON 12 CİLT

- Gold V ve üzeri oyuncular, özel bir Sezon 12 Dereceli Paraşüt Görünümü alacaklardır.

YAKLAŞAN DERECELİ PROGRAMLAR: SEZON 13

- Sezon 12 Dereceli Modu, sunucular 4 Ağustos KST (PC) / 12 Ağustos KST (Konsol) tarihinde bakıma girdiğinde sona erecektir.

- Sezon 13 Dereceli Modu, sunucular gelecek ay canlı sunucu güncellemesiyle birlikte yayına girdiğinde başlayacaktır.

ÖDÜLLERİM NASIL TESLİM EDİLECEK?

Tüm ödüller yeni sezonun başında otomatik olarak verilmektedir. Ödülleri, yeni sezona ilk girişinizde gösterilen açılır ekranda bulabilirsiniz.

DERECELİ SEZON 13'TEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Dereceli Modda, 7 gün boyunca dereceli oynamayan Diamond rütbesi veya üzeri oyuncular günlük RP düşüşü almaya başlayacaktır. Daha önce bu düşüş 3000 RP'de duracak ve oyuncuların düşüşten bağımsız olarak en azından en düşük Elmas sıralamasını korumalarına izin verecekti. 13. sezonda, bu bozulma ancak bir oyuncu Diamond'dan Platinum'a düştüğünde duracaktır.

Derecelendirmenin amacı, becerilerinizi sürekli geliştirmek, stratejilerinizi geliştirmek ve diğer rekabetçi oyuncularla rekabet etmektir. En yüksek rütbelere ulaşan ve dereceli ödüller alan oyuncuların sezon boyunca derecelerini korumaya devam etmesini sağlamak amaçlanmaktadır.

* Dereceli Sezon 12

- 3.000 RP, indirgemenin alt sınırıdır.

- Yedi gün veya daha uzun süre Dereceli oynamasanız bile Diamond Rank'ı koruyabilirsiniz.

* Sıralamalı Sezon 13

- RP artık 3.000'in altına düşebilmektedir.

- Haftada en az bir kez Dereceli oynamayan Elmas seviyesi veya üzeri oyuncular için günde 100 RP tespit edilecektir.

- Oyuncu bir Dereceli maç oynayana kadar günlük 100 RP kesintisi devam edecektir. RP 3.000'in altına düştüğünde çürüme de durmaktadır. Bu, Platinum I'e ulaştığınızda kesintinin durduğu anlamına gelir.

Üst üste 7 gün veya daha uzun süre Dereceli'ye katılmayan oyuncular elmas seviyesini koruyamayacaktır.

SİLAH DENGESİ GÜNCELLEMESİ

Her maçın farklı durumlar sunduğu bir battle royale oyunu olarak, belirli karşılaşma türlerinde her silah kategorisinin bir amacı olması gerektiğine inanıyoruz. Verilerimizi kontrol ederken, DMR'lerin uzun ila çok uzun aralıklarda aşırı performans gösterdiği görülmüştür. Ancak, çok uzun mesafelerde SR'lerin bir avantaja sahip olmasını beklersiniz. Bu denge değişiklikleri, özellikle çok uzun mesafelerdeki angajmanlar için, SR'leri eskisinden daha uygulanabilir hale getirmelidir.

İyileştirilmiş cıvatalama animasyonu ve geçiş hızları da dahil olmak üzere SR'lere yönelik güçlendirmelerin yanı sıra, belirli AR'ler ve PP-Bizon, geri tepme azaltma veya hasar artışı elde eder.

SR'LER

Aşağıdaki Keskin Nişancı Tüfeklerinin balistikleri tekrardan ayarlanmıştır:

* Kar98k(+Julie'nin Kar98k'si)

* Mosin-Nagant

* M24

* Artan namlu çıkış hızı (+20-25m/s)

* Biraz daha düz mermi yörüngesi

* Azaltılmış sürükleme

* Uzun menzilde artan hasar katsayısı (0,9 → 0,95)

Aşağıdaki Keskin Nişancı Tüfeklerinin bazı mekanikleri tekrardan ayarlanmıştır:

* Kar98k( +Julie'nin Kar98k'si)

* Mosin-Nagant

* M24

* Azaltılmış cıvata hareketi gecikmesi

* Artan cıvata hareketi hızı

* Cıvatalamadan sonra kapsam belirlemeye daha hızlı geçiş.

* Artan ateş hızı

DMR'LER

DMR'lere aşağıdaki bakiye değişiklikleri uygulanmıştır:

* Mini 14, QBU, SKS ve SLR için uzun menzilde artan mermi düşüşü ve azaltılmış hasar katsayısı.

* Mk12 için uzun menzilde azaltılmış hasar katsayısı.

AR'LER

QBZ

* Artan hasar (41 → 42)

* Biraz azaltılmış yatay geri tepme

G36C

* Biraz azaltılmış yatay geri tepme

LMG'LER

DP-28

* Artan hasar (51 → 52)

M249

* Uzatılmış spreyler sırasında azaltılmış yatay geri tepme

SMG'LER

PP-19 Bizon

* Artan hasar (35 → 36)

WSUS GÜNCELLEMELERİ

YENİ AŞAMALI SİLAH GÖRÜNÜMÜ – BUZZKİLL SLR

* Yükseltilebilir Silah Görünümlerinin her seviyesi için yükseltme özelliklerini görüntüleyebilir ve malzemelerinizi tüketerek bunları yükseltebilirsiniz.

* Aşamalı Görünüm Özeti

- Şemalar ve Polimer gerekmektedir.

- Yükseltme, her seviye atlamada özelliklerin kilidini açar. Bir sonraki seviyeye yükseltmek için daha fazla şema ve polimer gerekmektedir.

- Buzzkill SLR aşamalı Görünüm seviyesi şunları açmaktadır:

Lv.1: Temel Cilt Kozmetik (Seviye 1 görünüm)

Lv.2: 4 Namlu ve Stoklar eklendi

Sv.3: Yaygın Olmayan Cilt Kozmetik (Seviye 2 görünüm)

Lv.4: Toplam Öldürme Battlestat

Lv.5: Silah Animasyonunu İncele

Lv.6: Killfeed Görünümü

Lv.7: Eklenti Görünümü – 9 Kapsam eklendi

Lv.8: Rare Skin Cosmetic (Seviye 3 görünüm)

Sv.9: Yağma Sandığı Görünümü

Lv.10: Eklenti Görünümü – 4 Dergi eklendi

- Yükseltmeler geri alınamamaktadır.

YENİ KAÇAK SANDIĞI – BUZZKİLL

* G-Coin satın alma seçenekleri:

- Bir kez açın: 200 G-Coin

- On kez aç: 1.800 G-Coin

* Kutuyu açarken, Silah Görünümleri edinme ve materyalleri yükseltme şansı bulunmktadır.

- Yükseltilebilir Silah Görünümleri

- Sıradan Silah Görünümleri: Özel Derece veya üzeri (Özel, Nadir, Elit, Destansı)

- Şemalar (Malzeme Öğesi)

- Polimer (Malzeme Öğesi)

* Tek bir sandık açmak için 10 Kaçak Kupon kullanılabilmektedir. Kuponlarla birden fazla kasa açılamamaktadır.

* G-Coin kullanarak Kaçak Kasaları açarak 10 Hurda elde edilebilmektedir. Hurdalar, Hurda Dükkanından ürün satın almak için kullanılabilmektedir.

* Olasılık Tablosu

AŞAMA

ÖĞE ADI

OLASILIK

Efsanevi

[İLERİ] Buzzkill – SLR

%0.90

şemalar

şemalar

%0.90

Epik

[BATTLESTAT] Yaldızlı Hanedanı – Kar98k

%1.20

Epik

Tik Tak - M416

%1.00

Epik

Altın Tabak – AKM

%1.00

Seçkinler

Yaldızlı Hanedanı – Beryl M762

%2.00

Seçkinler

Yaldızlı Hanedanı – QBZ

%2.00

Seçkinler

Yaldızlı Hanedanı - QBU

%2.00

Seçkinler

Altın Tabak – Groza

%1,70

Seçkinler

Altın Tabak – SKS

%1,70

Seçkinler

Çöl Dijital - M416

%1,70

Seçkinler

Altın Plaka – AWM

%1,70

Seçkinler

Gümüş Tabak – SCAR-L

%1,70

Seçkinler

Gümüş Tabak – S12K

%1,70

Nadir

Dekupaj Testeresi - Mini14

%2.70

Nadir

Yapboz - Tommy Gun

%2.70

Nadir

Yapboz - Win94

%2.70

Nadir

Çöl Dijital – Kar98k

%2,50

Nadir

Çöl Dijital - Mini14

%2,50

Nadir

Altın Plaka – UMP45

%2,50

Nadir

Altın Tabak – Kesilmiş

%2,50

Nadir

Gümüş Tabak – UMP45

%2,50

Nadir

Gümüş Tabak – Tommy Gun

%2,50

Nadir

Altın Plaka – Vektör

%2,50

Özel

Grayson – DBS

%2,90

Özel

Grayson - Mk47 Mutant

%2,90

Özel

Grayson - MP5K

%2,90

Özel

Grayson - S686

%2,90

Özel

Çöl Güneşi – P1911

%2,90

Özel

Çöl Güneşi – Deagle

%2,90

Özel

Çöl Güneşi – PP-19 Bizon

%2,90

Özel

Altın Plaka – Win94

%2.80

Özel

Gümüş Tabak – VSS

%2.80

Özel

Gümüş Tabak – AĞUSTOS

%2.80

Özel

Çöl Dijital – Win94

%2.80

Özel

Desert Digital – Mikro UZI

%2.80

Özel

Sağlam (Turuncu) – M416

%2.80

Özel

Sağlam (Turuncu) – AKM

%2.80

Polimerler x50

Polimerler x50

%8.30

Polimerler x100

Polimerler x100

%3,50

Polimerler x200

Polimerler x200

%1,50

YENİ ÖZELLİK: SPREYLER

Yeni Sprey özelliği sizleri bekliyor! Maç sırasında zemine püskürterek duvar örebilirsiniz. Duygularınızı çeşitli spreylerle ifade edebilirsiniz.

* Spreyler su, pencereler, araçlar ve oyuncular hariç çoğu yüzeye uygulanabilmektedir.

* Spreyleri yalnızca yakın mesafeden ve hareket halindeyken veya hareketsiz dururken de dahil olmak üzere çoğu durumda uygulayabilirsiniz.

* Lobide spreyler kullanılamamaktadır.

* Spreyler, Özelleştir – İfadeler ve Spreyler sekmesi altında donatılabilmektedir.

* Her oyuncu dünyada aynı anda yalnızca bir sprey alabilmekte ve önceki spreylerin yerine yeni spreyler gelebilmektedir.

UI/UX İYİLEŞTİRMELERİ

MAÇ SONUÇLARI EKRAN İYİLEŞTİRMESİ – OYUN İÇİ

Kazananları biraz daha özel kılmak için yeni Kazanan Tavuk Yemeği kutlaması getirilmiştir. Bu yeni maç sonu kutlamasının yanı sıra sonuç ekranı da iyileştirilmiştir.

* Kazananlar için kutlama maç sonunda başlamakta ve kutlama tamamlandıktan sonra maç sonuç ekranı görüntülenerek iptal edilebilmektedir.

* Takımınız kazanırsa ancak maç sırasında Duos ve Squads'ta öldürüldüyseniz, takım arkadaşlarınızın kutlama yapmasını izleyebilme olanağına sahipsiniz.

* Oyuncular ölüm ekranında kalırsa kutlama gösterilmemekte, bunun yerine maç sonuçları hemen gösterilmektedir.

MAÇ SONUÇLARI SAYFASI İYİLEŞTİRME - LOBİ

Artık hızlı ve kolay bir şekilde arkadaş ekleyebilir ve maç raporunu açmak zorunda kalmadan takım arkadaşlarınızın istatistiklerini kontrol edebilirsiniz. Avatarınızı ve isim plakanızı sergileyerek lobide biraz kişisel yetenek sergileyebilirsiniz.

* Öldürmeler, asistler ve hasar dahil olmak üzere tek başına veya takım maç istatistiklerini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

* Normal ve Dereceli Maçlarda desteklenmektedir.

- Custom, Arcade ve Labs'ta desteklenmemektedir.

* Dereceli Maç sonuçları sayfası eklenmiştir.

İLETİ İYİLEŞTİRMELERİNİ ÖLDÜR

Orta ekran savaş beslemesi, savaşa girerken görünürlüğü ve kullanım kolaylığını artırmak için güncellenmiştir. Yalnızca orta ekranı gösteren en son besleme girişi yerine, özet akışı aynı anda dört adede kadar mesaj gösterecek ve bu da hızlı bir şekilde art arda gerçekleşen çoklu savaş olaylarını takip etmeyi çok daha kolay hale getirecektir.

* Kolayca tanımlamak için farklı renkler ve efektlerle aynı anda dört adede kadar eylem görüntülenebilmektedir.

- DBNO'lar

- asist

- öldürme

- takım öldürmeleri

* Öldürmeler ve Yardım sayıları artık animasyonlu efektlere sahiptir.

* Aynı anda birden fazla eylem gerçekleşirse, en fazla dört mesaj görüntülenmektedir.

YK İYİLEŞTİRME

HIZLI İŞARETLEYİCİ

Hızlı İşaretleyici mesafesi artırılarak işaretçinin daha fazla durumda kullanılmasına izin verilmiştir.

* Mesafe 300m'den 1000m'ye çıkarılmıştır.

* Artık Solo Modunda mevcuttur.

* Otomat konumları, Radyo Mesajları kullanılarak ekibinizle paylaşılabilirsiniz.

ARA NOKTA

Maksimum Yol Noktası sayısı 4'ten 6'ya yükseltilmiştir.

OTOMATİK DONANIM ATAŞMANLARI

Her iki Otomatik Donanım Ataşmanı seçeneğinde, ataşmanların artık tam bir envanterle bile otomatik olarak donatılmasıyla önemli bir yaşam kalitesi iyileştirmesi yapılmıştır. Önceden, tam bir envanter bu işlevin beklendiği gibi çalışmasını engellemekteydi.

* "Etkileşim Anahtarlı Ekleri Otomatik Donanımla" veya "Envanterden Ekleri Otomatik Donanımla" seçeneklerinin etkinleştirildiğinden emin olunuz.

* Edinilen eşyalar, boş bir silah eklenti yuvası ile uyumlu bir eklenti olmalıdır.

BİLDİRİMLER

Her bir bildirim türünü daha kolay tanımlamak için topluluk geri bildirimlerine dayalı olarak değiştirilmiş bildirim simgesi.

* Öğe Edinme Mesajı

* Etkinlik Mesajı

MAĞAZA

* Satın alındığında, tek satın alınan ürünler artık satın alındı ​​olarak işaretlenmekte ve mağaza sayfasının sonuna taşınmaktadır.

* G-Coin alımlarında görüntülenen mesaj güncellenmiş ve “Taşı” düğmesi kaldırılmıştır.

* $99,99 G-Coin seçeneğine miktar seçeneği eklenmiştir(Maksimum beş).

* Sprey ürünleri mevcuttur.

- "İfadeler" sekmesinin adı "İfadeler ve Spreyler" olarak değiştirilmiştir.

VERİM

* Performansı biraz iyileştirmek için geliştirilmiş arka uç ön geçiş sistem mantığı.

ÖĞELER VE GÖRÜNÜMLER

Satış süresi değişebilmektedir.

* BP Öğeleri

Satış Başlıyor:

- PDT: 3 Ağustos, 7 PM

- CEST: 4 Ağustos, 4 AM

- KST: 4 Ağustos, 11:00

* Üç Kadın Yüzü

Satış Başlıyor:

- PDT: 3 Ağustos, 7 PM

- CEST: 4 Ağustos, 4 AM

- KST: 4 Ağustos, 11:00

*Okul Görünümü

TEKRAR SİSTEMİ

Tekrar oynatma sistemi güncellenmiştir. Önceki güncellemelerdeki yeniden oynatma dosyaları artık kullanımdan kaldırılmıştır.

HATA DÜZELTMELERİ

OYNANIŞ

* Belirli floranın çarpışma hasarına neden olabileceği bir sorun düzeltilmiştir.

* Belirli bir Taego binasının ahşap pencerelerindeki titreme sorunu düzeltilmiştir.

* Son Mavi Bölge konum kaydırıcısını %100'e ayarlarken, Özel Maçlarda son Mavi Bölgenin düzgün çalışmamasına neden olan bir sorun düzeltilmiştir.

* Bir destek öğesi kullanılırken MP5K yeniden yükleme animasyonunun iptal edilmesi sorunu düzeltilmiştir.

* Diğer nesneler tarafından engellendiği için eşyaların yağmalanamadığı bazı yerler düzeltilmiştir.

* Miramar'da, dürbün yapıldığında bina duvarlarında çizgilerin görünmesine neden olan görsel bir sorun düzeltilmiştir.

KULLANICI ARAYÜZÜ

* Steam ve Discord Rich Presence'ın Normal, Dereceli ve Arcade Modu lobilerinde doğru durumu göstermemesi sorunu düzeltilmiştir.

Eğer hala Steam kütüphanenize PUBG oyununu satın alıp eklemediyseniz, hemen PUBG sahibi olmak ve satın almak için tıklayınız >> Steam PUBG Satın Al

28 Temmuz 2021, Çarşamba

Son Eklenen Oyun Haberleri

Neden Yedioyun'u Tercih Etmeliyim?

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Tüm alışverişiniz boyunca bilgileriniz
256 Bit Güvenlik Sertifikası'yla
şifrelenmektedir.

3D Secure Ödeme Sistemi

Kredi Kartı ödemelerinizde
3D Secure Güvenlik
Sistemi kullanılmaktadır.

Hızlı ve Anında Teslimat

Tüm siparişleriniz
hızlı ve anında
teslim edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize
%100 müşteri memnuniyeti
garantisi.

7/24 Müşteri Destek

Saat 09:00-23:00 arası canlı destek,
diğer iletişim kanalları ise
7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2011-2023 Yedioyun.com
Gösterilen marka ve logo, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Anladım
search user cart money prev next next-1 epin secure payment fast happiness customer-service right-arrow add facebook twitter instagram youtube linkedin pinterest tick mobileuser mobilecart mobilewallet mobileorder mobilechat