PUBG 11.2 Güncelleme Notları ve Detayları

Popüler battle royale(hayatta kalma) oyunu olan Playerunknown's Battlegrounds(PUBG), oyunda bir çok yenilik ve değişiklikleri içinde barındıran, aynı zamanda yeni eşyaların ve mevcut hataların düzeltildiği PUBG 11.2 Güncellemesi'nin duyurusunu gerçekleştirdi. Konuyla ilgili resmi siteden yapılan duyuruya göre, PUBG 11.2 Yaması ile birlikte PUBG 11.Sezon'un ilk Survivor Pass'ı olan Survivor Pass: Pijama Partisi'nin geleceği ve bununla birlikte oyuncuları oyun içerisinde uyku partisi temalı ödüllerin beklediği açıklandı.

Bunun dışında orjinal savaş alanı olan Erangel haritasındaki her iki Askeri Ada Köprüsü'nde de bazı düzenlemelerin yapıldığı, bu düzenlemeler neticesinde köprüde saldırı ve savunma anlamında oyunculara daha fazla seçenek sunulduğu belirtildi. Aynı zamanda çadır ve köprü kampı kurmayı sevenler için UAZ'ın "brrr" sini beklerken yararlanılabilecek ek korumalarında getirildiği belirtildi.

Ayrıca PUBG 11.2 Güncelleme Notları'nda, oyunda bulunan bazı hataların düzeltildiği, oyunda performans ve yaşam kalitesinde iyileştirmeler yapıldığı ve araçların çekim gücüne yönelik denge ayarlamalarında birkaç değişiklik ve düzenlemelerin yapıldığı belirtildi.

PUBG 11.2 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG tarafından yapılan resmi açıklamaya göre PUBG 11.2 Güncellemesi 21 Nisan 2021 Çarşamba günü test sunucusunda oyuncuların deneyimine sunulacak ve ana sunucuya aktarılmadan önce test edilecektir. PUBG 11.2 Güncellemesinin PUBG ana sunucusuna ise, önümüzdeki hafta yani 28 Nisan - 1 Mayıs 2021 tarihleri arasında geleceği ve oyuncuların ana sunucuda PUBG 11.2 Güncellemesini oynayabileceği tahmin edilmektedir.

Eğer hala Steam kütüphanenize PUBG oyununu satın alıp eklemediyseniz, Yedioyun.com sitemizden %40 indirimli PUBG fırsatı ve anında teslimat avantajıyla, hızlı ve güvenli ödeme alt yapımızı kullanarak, 7/24 dilediğiniz an Steam PUBG satın alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Hemen PUBG sahibi olmak ve satın almak için tıklayınız >> PUBG Satın Al

PUBG Survivor Pass Nasıl Alınır?

Survivor Pass oyun içerisinde G-Coin ile satın alınabilmektedir. G-Coin ise oyun içerisinde kullanılan para birimidir.

PUBG Survivor Pass: Pijama Partisi Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Survivor Pass: Pijama Partisi 28 Nisan 2021 tarihinde başlayacak olup, 6 hafta sürecek ve 9 Haziran 2021 tarihinde sona erecektir.

PUBG 11.2 Güncellemesi ile alakalı resmi siteden yapılan PUBG 11.2 Güncelleme Detayları'na, içerik geliş tarihlerine ve tam metin açıklamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PUBG 11.2 Güncelleme Notları

Dünya: Erangel Güncellemeleri

Askeri üs Köprüleri

Geçen Kasım ayında, oyunculara Erangel’deki hangi yerlerin hala biraz düzenlemeye ihtiyaç duyduğunu sorduk. Cevaplarınıza baktıktan ve aramızda tartıştıktan sonra, Sosnovka Adası köprülerine odaklanmaya karar verdik. Bu küçük yeniden düzenlemenin, köprüyü geçmek isteyen oyuncular için daha fazla seçenek sunması gerekiyor. Birkaç tur oynadıktan sonra eskiye kıyasla nasıl olduğunu lütfen bize bildiriniz.

Sosnovka Adası ile Erangel anakarasını birbirine bağlayan iki köprüde bazı büyük değişiklikler oldu.

Yaya yolları eklenmiştir.

Araçlar patladıktan sonra veya yayan olsanız bile, oyuncular bu darboğazın etrafından dolaşmak için yeni yaya yollarından yararlanabileceklerdir.

Damperli Kamyon kargosunun açısı değiştirilmiştir.

Diğer

4. Yıldönümü Grafiti Yarışması grafitisi oyundan kaldırılmıştır.

Survivor Pass: Pajama Party

Survivor Pass: Pajama Party ile yatılı partinizi katliam partisine dönüştürün! Bu pass ile, artık mevsime ve temaya bağlı olmayan yeni pass yayınlama şeklimize geçiş yapıyoruz. Bu bize içerik, süre ve hatta yılda kaç pass yayınlamayı seçeceğimiz konusunda bile daha fazla seçenek sunuyor. Pass’ler, görevler ve ödüller ile benzer mekanikleri takip etmeye devam edecektir. Bu yüzden kendinizinkini alın ve bugün kilitleri açmaya başlayın!

Survivor Pass: Pajama Party iki farklı eşya paketi içerisinde satın alınabilmektedir. Bunlar;

PİJAMA PARTİSİ SİLAH PAKETİ (990 G-Coin)

Premium Pass + Büyük Uyku – AUG silah kozmetiği içeriklerinden oluşmaktadır.

PİJAMA PARTİSİ SİLAH VE SEVİYE PAKETİ (3270 G-Coin)

Premium Pass + Büyük Uyku – AUG silah kozmetiği + Seviye 30 kupon içeriklerinden oluşmaktadır.

Ayrıca Survivor Pass: Pajama Party, oyuncular 50 seviye boyunca ilerlerken 30’dan fazla ödül sağlamaktadır.

Maç oynayarak ve görevleri tamamlayarak XP kazanabilirsiniz. G-Coin ile ek seviyeler de satın alınabilmektedir.

Survivor Pass: Pajama Party aşağıdaki görev türlerine sahiptir.

Günlük Görevler, Haftalık Görevler, Zorlu Görevler.

Survivor Pass: Pajama Party 28 Nisan 11:00 KST’de başlayacak ve 9 Haziran 11:00 KST’de sona erecektir.

Sezon bittiğinde ödülleri talep etmek için artık ek bir lütuf süresi olmadığından, ödüllerinizi pass sona ermeden önce alın.

Kuponlarınızı sezon bitmeden Kupon Dükkanında kullanmayı unutmayın çünkü daha sonra kullanılamazlar.

Oynanış ve Denge

Arabayla Giderken Ateş Etme Denge Ayarlaması

Birkaç güncelleme önce, araçlarda hedef alma stabilitesi ile ilgili bazı temel sorunları ele aldık. Araçlar, Battle Royale deneyimimizin temel bir parçası olduğundan, oyunu dengeli tutarken araç savaşını teşvik etmek istiyoruz. Verilerimizi inceledikten ve tüm geri bildirimlerinizi dinledikten sonra, yolcuların silah kullanımının istediğimizden daha fazla etkili olduğunu gördük. Bunu ele almak için yolcu geri tepmesini artırılacak ve daha fazla değişiklik gerekmesi ihtimaline karşı durumu izlemeye devam edilecektir.

Araç içi geri tepme %10 artırılmıştır.

Bu değişiklik tabancalar veya sürücü için geçerli değildir.

İtibar Sistemi Denge Ayarlaması

Son PUBG 10.2 güncellemesinden bu yana, sunduğumuz yeni itibar sistemi hakkındaki geri bildirimleriniz izlenmektedir. Ayrıntılı veri analizi sırasında, sistemin bazı bölümlerinin kötüye kullanıldığını belirlenmiştir. İtibar seviyelerini düşürmek amacıyla diğer oyuncuları asılsız yere bildirmek amacıyla oyun içi ve tekrar izleme bildirim sisteminin kötüye kullanıldığı bazı durumlar tespit edilmiştir. Bu sorunu çözmek için aşağıdaki değişikliklerin yapılmasına karar verilmiştir.

Tekrar izleme ve oyun içi bildirme sisteminin kötüye kullanıldığı durumların sayısı tespit edildi. Bu sorunları çözmek için, bu yanlış bildiriler artık oyuncunun itibar seviyesini etkilemeyecek.

3 kişilik squad’ın, squad’daki diğer oyuncuyu kasıtlı olarak rapor ettiği vakaları önlemek için, tek bir oturumda azaltılabilecek maksimum itibar puanı miktarı belirlendi.

Ayrıca, düşürülen itibar puanlarını geri kazanmak için çok fazla oyunun gerekli olduğuna dair çok sayıda geri bildirim de vardı. Bu sorunu çözmek için aşağıdaki işlemler yapılmıştır.

Bir oyuncunun itibarı seviyesi 1 veya daha düşükse, normal ve sağlıklı oyun yoluyla elde edilebilecek itibar puanı, sorunsuz ve daha hızlı toparlanmayı sağlamak için artırılmıştır.

İtibar seviyesi 4’te elde edilebilecek itibar puanı miktarı artırılmıştır.

Şimdi itibar seviyesi 5’e daha fazla oyuncunun girmesini bekliyoruz. İyi iş çıkardınız, lütfen böyle devam edin!

Sistemin yeniden yanlış veya kötüye kullanımını önlemek için yapılan ayarları ayrıntılı şekilde açıklayamayacağımızı lütfen unutmayın.

İtibar sistemi, sağlıklı bir oyun ortamı yaratmak için önlemlerden biri olarak yayınlanmıştı. İlgili faktörleri ve vakaları derinlemesine izlemeye devam edeceğiz. Daha iyi ve sağlıklı bir oyun ortamı yaratma çabalarımıza katıldığınız için siz oyunculara, teşekkür ederiz. İşbirliğiniz için teşekkürler.

Silah Modelleme Güncellemesi

SLR’ye yeni namlu modeli eklenmiştir.

SLR, Alev Gizleyici ile donatıldığında artık yeni bir namlu modeline sahip olacaktır.

Maç Geçmişi ve Maç Raporu İyileştirmesi

Bazıları için neyi doğru neyi yanlış yaptıklarını öğrenmek amacıyla geçmiş oyunlara derinlemesine dalmak, oyuncu olarak gelişmenin önemli bir parçasıdır. Bunu yapabilmek için mümkün olan en iyi araçlara sahip olduğunuzdan emin olmak istiyoruz. Zaten var olan tekrar izleme sistemine ek olarak, bu bilgileri bulmayı ve anlamayı kolaylaştırmak için Maç Geçmişi ve Maç Raporu ekranlarımızı biraz güncelledik.

Maç Geçmişi

Maç geçmişi listesinin tasarımı iyileştirildi ve unsurları yeniden düzenlenmiştir.

Maç biletleri savaş alanı görüntüsü büyütülmüştür.

Maç biletleri ‘raporu görüntüle’ simgesi silinmiştir.

Bunun yerine, ‘Raporu görüntüle’ ipucu imleç maç biletinin üzerine getirildiğinde görüntülenecektir.

Son 20 maç istatistiklerinin simge tasarımı iyileştirilmiştir.

Son 20 maç yerleştirme eğilimi grafiği çizgi grafiğe dönüştürülmüştür.

Ortalama Öldürme istatistiği Ö/Ö Oranı ile değiştirilmiştir.

Kaydedilen istatistikler listesine Asistler eklenmiştir.

Ayrıca Asistler Maç Raporlarınada eklenmiştir.

Performans

Sesli sohbet devre dışı bırakıldığında sesli sohbetle ilgili belirli özellikler devre dışı bırakılarak istemci performansı iyileştirilmiştir.

Optimizasyon çalışmasıyla takılmaların azaltılmasıyla istemci FPS stabilitesi iyileştirilmiştir.

Ek çok iş parçacıklı işleme desteği dahil edilerek CPU performansı optimize edilmiştir.

Animasyon optimizasyonu yoluyla CPU performansı optimize edilmiştir.

Hem sunucu hem de istemci takılmalarını azaltmak için bazı sunucu ve istemci performans veri hatları optimize edilmiştir.

Sis Bombasının duman parçacıkları, belirli durumlarda ciddi kare sayısı düşüşü potansiyelini azaltmak için optimize edilmiştir.

Bu değişikliğin bir parçası olarak, duman parçacıkları artık biraz daha opaktır. Dumanın içindeki oyuncular artık biraz daha az görünür olacaklardır.

Eşyalar ve Kozmetikler

Eşya Seviye Ayarlaması

Oyun geliştirme sürecimiz sırasında, aynı değere (gri arka plan) sahip ancak farklı şekilde sınıflandırılan eşyalar vardı. Bu güncellemeyle, bu eşyaları aynı seviyede sınıflandırılacak ve değerlendirilecek şekilde ayarladık. Bu eşyalar 60 BP’ye dönüştürülebilir.

Bu güncelleme PUBG 11.2 güncellemesi için hedeflenmiştir. Ancak PUBG 11.1 güncellemesi için bir hata düzeltme güncellemesi yapılırken, yanlışlıkla son güncellemeye uygulanmıştır.

Satış Sonu Duyurusu

Aşağıdaki eşyalar 29 Nisan’daki bakımdan sonra dükkandan kaldırılacaktır. Yeni çıkmışken hemen almanızı tavsiye ederiz.

Yol Savaşçısı – Kask (Seviye 1)

[BATTLESTAT] Dalga – M16A4, P18C, Vector, SLR, Beryl, S12K, MP5K, QBZ, P92, SKS

[BATTLESTAT] Bitiş Çizgisi – G36C, Skorpion

[BATTLESTAT] Convergence – S686, UMP45

[BATTLESTAT] Kanlı Kar – SCAR-L

[BATTLESTAT] Tehlikeli bölge – Mk47 Mutant

[BATTLESTAT] Ateşleyici – QBU

[BATTLESTAT] Spartalı – P1911

Yeni Eşyalar

YENİ ANİMASYONLU PUBG ID İsim Levhaları

PUBG ID İsim Levhalarına biraz daha hava katmak isteyenler için, ilk animasyonlu isim levhası setimiz artık dükkanda mevcuttur. Tek tek veya paket olarak indirimli bir şekilde alınabilir, bu yüzden bir göz atın ve tarzınızı renklendirin!

Satış Süresi

PC: 28 Nisan – 27 Nisan 2022

Konsol: 6 Mayıs 2021 – 5 Mayıs 2022

İsim Levhaları – 500 G-Coin

Vikendi Birb

El Emeği Soygun

Savaş ve Yıkım

Projektör

Kedinin Hiddeti

Retro Sürüş

Ay Işığında Havlayanlar

İsim Levhaları – 2. Parti

Satış Süresi

PC: 19-05-2021 Ana sunucu bakımı - 18-05-2022 11:00 Ana sunucu bakımı

Konsol: 27-05-2021 14:00 Ana sunucu bakımı - 26-05-2022 14:00 Ana sunucu bakımı

İçerikler

Dumanı Tüten İki Namlu (500 G-Coin)

Adrenalin (500 G-Coin)

Julie (500 G-Coin)

Son (500 G-Coin)

Not: Animasyonlu İsim Levhası animasyonları aşağıdaki ekranlarda aktif olacaktır:

Kariyer > Hayatta Kalma

Kullanıcı Profili

Oyun sonu ekranı – Rakibin PUBG ID’si

İzleyici – İzleyen oyuncunun PUBG ID’si

Ölüm Kamerası – Öldürenin PUBG ID’si

Animasyonlar aşağıdaki ekranlarda aktif değildir:

Maç Raporu > Hayatta Kalma, Genel Bakış

Oyun içi sistem menüsündeki takım bilgileri

GCOIN PAKETİ

Satış Süresi

PC: 28-04-2021 Ana sunucu bakımı - 09-06-2021 Ana sunucu bakımı

Konsol: 06-05-2021 Ana sunucu bakımı - 17-06-2021 Ana sunucu bakımı

İçerikler

SHEEPOVER G-COIN DEĞER PAKETİ

Sheepover Uyku Maskesi

Sheepover Pijama Üstü

Sheepover Pijama Şort

1050 G-Coin

İŞÇİ BAYRAMI Setleri

Satış Süresi

PC: 28 Nisan – 9 Haziran 2021

Konsol: 6 Mayıs – 17 Haziran 2021

İçerikler

Streetwear Paketi (990 G-Coin)

Hipster Kot Ceket (700 G-Coin)

Hipster Dar Kot Pantolon (350 G-Coin)

Hipster Kanvas Ayakkabı (150 G-Coin))

Kahve Kralı Üniforma Paketi (900 G-Coin)

Kahve Kralı Şapkası (200 G-Coin)

Kahve Kralı Önlüğü (200 G-Coin)

Kahve Kralı Taytı (700 G-Coin)

Sportif Paketi (1090 G-Coin)

Retro Eşofman Üstü (700 G-Coin)

Galaksi Tişörtü (200 G-Coin)

Galaksi Şortu (350 G-Coin)

Futbol Kramponu ve Çorapları (Camgöbeği) (150 G-Coin)

Zafer Dansı 48 (500 G-Coin)

Zafer Dansı 49 (500 G-Coin)

Yeni İşçi Eldivenleri

Satış Süresi

PC: 28 Nisan – 9 Haziran 2021

Konsol: 6 Mayıs – 17 Haziran 2021

İçerikler

İşçi Eldiveni (Sarı) (300 G-Coin)

İşçi Eldiveni (Beyaz) (300 G-Coin)

İşçi Eldiveni (Siyah) (300 G-Coin)

Erangel’deki En Büyük Gösteri! Sirk Setleri

Satış Süresi

PC: 12 Mayıs 2021 – 11 Mayıs 2022

Konsol: 20 Mayıs 2021 – 19 Mayıs 2022

İçerikler

Sirk Yıldızı Paketi (1290 G-Coin)

Sirk Yıldızı Üniforması (1190 G-Coin)

Sirk Yıldızı Ayakkabıları (200 G-Coin)

(Bonus) Sirk Yıldızı Saçı

(Bonus) Sirk Yıldızı Makyajı

Çete Lideri Paketi (1490 G-Coin)

Ringmaster’ın Silindir Şapkası (300 G-Coin)

Ringmaster’ın Ceketi (990 G-Coin)

Ringmaster’ın Yeleği (300 G-Coin)

Ringmaster’ın Pantolonu (500 G-Coin)

Ringmaster’ın Botları (200 G-Coin)

Figüran Ayı Kostüm Seti (1290 G-Coin)

Figüran Ayı Maskesi (600 G-Coin)

Figüran Ayı Kostümü (800 G-Coin)

Figüran Ayı Ayakları (200 G-Coin)

(Bonus) Pençeli Bozayı – Emote

Palyaço Kask Paketi (1000 G-Coin)

Palyaço – Kask (Seviye 1) (500 G-Coin)

Palyaço – Kask (Seviye 2) (500 G-Coin)

Palyaço – Kask (Seviye 3) (500 G-Coin)

Palyaço Silah Paketi (1980 G-Coin)

Palyaço – AKM (990 G-Coin)

Palyaço – SLR (990 G-Coin)

Sihirli Değnek – Groza (990 G-Coin)

Büyük Gösteri Sırt Çantası Paketi (1000 G-Coin)

Büyük Gösteri Sırt Çantası (Seviye 1) (500 G-Coin)

Büyük Gösteri Sırt Çantası (Seviye 2) (500 G-Coin)

Büyük Gösteri Sırt Çantası (Seviye 3) (500 G-Coin)

Zafer Dansı 50 (500 G-Coin)

Yeni Pürüzlü Görünüşleri Keşfedin: KAŞİF Setleri

Satış Süresi

PC: 26 Mayıs 2021 – 25 Mayıs 2022

Konsol: 3 Haziran 2021 – 2 Haziran 2022

İçerikler

Kılavuz Kıyafet Seti (1190 G-Coin)

Kılavuzun Üniforması (700 G-Coin)

Kılavuzun Eteği (700 G-Coin)

Kılavuzun Ayakkabıları (150 G-Coin)

Hayatta Kalan Motorcu Kıyafet Seti (1190 G-Coin)

Hayatta Kalan Motorcu – Kask (Seviye 2) (300 G-Coin)

Hayatta Kalan Motorcu Yeleği (700 G-Coin)

Hayatta Kalan Motorcu Tişörtü (200 G-Coin)

Hayatta Kalan Motorcu Kotu (350 G-Coin)

Hayatta Kalan Motorcu Ayakkabıları (150 G-Coin)

Uzun Yürüyüşçü Kıyafet Seti (1190 G-Coin)

Uzun Yürüyüşçünün Fuları (350 G-Coin)

Uzun Yürüyüşçünün Gömlek Ceketi (700 G-Coin)

Uzun Yürüyüşçünün Şortu (350 G-Coin)

Uzun Yürüyüşçünün Ayakkabıları (150 G-Coin)

(bonus) Uzun Yürüyüşçünün Kısa Atleti

“Range Shredder” Zima (990 G-Coin)

“Snake Hunter” BRDM (990 G-Coin)

Zafer Dansı 51 (500 G-Coin)

Zafer Dansı 52 (500 G-Coin)

Yayıncı Paketi – MinORu

Satış Süresi

PC: 19 Mayıs – 11 Ağustos 2021

Konsol: 27 Mayıs – 19 Ağustos 2021

İçerikler

MINORU PAKETİ (1340 G-Coin)

Minoru’nun Kapüşonlusu (500 G-Coin)

Minoru’nun Taytı (500 G-Coin)

Minoru’nun Mini14’ü (990 G-Coin)

Yayıncı Paketi – MOZZ

Satış Süresi

PC: 5 Mayıs – 28 Temmuz 2021

Konsol: 13 Mayıs – 5 Ağustos 2021

İçerikler

MOZZ Paketi (1340 G-Coin)

MOZZ’un Elbisesi (1000 G-Coin)

MOZZ’un M24’ü (990 G-Coin)

Tekrar İzleme Sistemi

Tekrar izleme sistemi güncellendi. Eski güncellemelerdeki tekrar izleme dosyaları artık kullanılamaz.

Hata Düzeltmeleri

Genel Düzeltmeler

Normal oyuncuların belirli değişiklikleri yapabileceği veya diğer oyuncuların özel oyunlarında belirli yönetim eylemlerini gerçekleştirebileceği bir sorun düzeltilmiştir.

Bulutlu hava ayarları ile iç mekanda bulunduğunda araçlarda yağmur damlalarının oluşmasına sebep olan sorun çözülmüştür.

Yuva 2'ye bir silah takarken karakterinizin sol kolunun garip hareketine neden olan bir grafik sorunu düzeltilmiştir.

Bir silahı ateşleyen botların sesin iki kez çalınmasına neden olduğu bir sorun düzeltilmiştir.

Araçların küçük çitleri (çoğunlukla Erangel'de) geçememesi ve düzgün bir şekilde yok edememesi, araç hareketini / konumlandırmasını etkilemelerine izin veren bir sorun düzeltilmiştir.

Panzerfaust'un geri tepmesinin amaçlanandan daha kısa olmasına sebep olan sorun çözülmüştür.

Bir oyuncu Pick up kamyonunun yolcu koltuğunda belirli bir yöne nişan aldığında FPP'de görsel bir soruna neden olan nişan alma sorunu düzeltilmiştir.

Ördek Gagası eklentisinin yanlış şekli düzeltilmiştir.

Acil Durum Toplama özelliği kullanıldıktan sonra tükenen Jammerpack'lerin tamamen geri yüklenebilme sorunu düzeltilmiştir.

Oyuncuların kesintisiz bir pencereden etkileşime girebilme sorunu düzeltilmiştir. (eşyaları yağma, kapıları açma vb.).

Motorbike ve Mirado'nun yukarı ve aşağı kayması veya sallanmasıyla ilgili bir sorun düzeltilmiştir.

Dünya

Camp Jackal'da (Eğitim Modu) dünyayla ilgili birden fazla hata düzeltilmiştir.

UI

Bir bota arkadaşlık isteği gönderirken görüntülenen hata mesajı düzeltilmiştir.

Dayanıklılıkları hala 0'ın üzerindeyken envanter ekranında kaskların ve yeleklerin bozuk bir durumda görünmesi sorunu düzeltilmiştir.

Hayatta Kalma sayfasına giderken görüntülenen yanlış bir sistem hatası mesajı düzeltilmiştir.

Dış Görünümler ve Öğeler

PGI.S Beast-Mode Mask eşyasını kuşanırken diğer eşyalardaki kırpma sorunu düzeltilmiştir.

Kariyer - Silahlar menüsünde görüntülendiğinde PGI.S COLORSHIFT öğeleriyle ilgili bir doku düzeltilmiştir.

Crash Test Handwraps öğesini kuşanırken görüntülenen görünmez doku düzeltilmiştir.

Hem AKŞAM BLOOM ELBİSE KUTUSU hem de Büyük Sorun Ceketi (Yeşil) eşyalarını kullanırken oluşan kırpma sorunu düzeltilmiştir.

Zafer dansı 43'ün garip döngü animasyonu düzeltilmiştir.

21 Nisan 2021, Çarşamba

Son Eklenen Oyun Haberleri

Neden Yedioyun'u Tercih Etmeliyim?

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Tüm alışverişiniz boyunca bilgileriniz
256 Bit Güvenlik Sertifikası'yla
şifrelenmektedir.

3D Secure Ödeme Sistemi

Kredi Kartı ödemelerinizde
3D Secure Güvenlik
Sistemi kullanılmaktadır.

Hızlı ve Anında Teslimat

Tüm siparişleriniz
hızlı ve anında
teslim edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize
%100 müşteri memnuniyeti
garantisi.

7/24 Müşteri Destek

Saat 09:00-23:00 arası canlı destek,
diğer iletişim kanalları ise
7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2011-2023 Yedioyun.com
Gösterilen marka ve logo, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Anladım
search user cart money prev next next-1 epin secure payment fast happiness customer-service right-arrow add facebook twitter instagram youtube linkedin pinterest tick mobileuser mobilecart mobilewallet mobileorder mobilechat