LOL 11.15 Yama Notları ve Detayları

Dünyanın en popüler MOBA türü strateji oyunu olan League Of Legends oyununda, 20 Temmuz 2021 Salı günü LOL 11.15 Yaması yayınlandı. Resmi siteden yapılan açıklamaya göre, yayınlanan LOL 11.15 Güncelleme Notları ile bu yamada çok fazla değişiklik olmadığı, sadece erken safhalardaki hayatta kalma potansiyelinin birkaç farklı alanda azaltıldığı, Blitz, Kennen ve Xayah şampiyonlarının daha eğlenceli hale getireceği düşünülen birkaç güçlendirme getirildiği, Ulti Büyü Kitabı için birtakım denge değişiklikleri ve güçlendirmeler getirildiği ve yeni muhafız Akshan'ın bu yamayla birlikte oyuna geleceği belirtildi.

League of Legends(LOL) 11.15 Yama Notları

Aynı zamanda her yamada olduğu gibi League Of Legends 11.15 Yaması ile birlikte bazı eşyalarda düzenlemeler yapıldığı, yine her yamada olduğu gibi bu yamada da bazı şampiyonların gücünün arttırıldığı ve bazı şampiyonların gücünün ise azaltıldığı belirtildi.

Ayrıca League of Legends 11.15 Güncellemesi ile birlikte her yeni güncellemede olduğu gibi, oyuna yeni kostüm ve renklerin geleceği ve oyuncuların kullanımına sunulacağı belirtildi. Yeni gelecek kostümlerin ise; Işık Muhafızı Graves, Işık Muhafızı Pyke, Işık Muhafızı Rengar, Mahvolmuş Miss Fortune, Siber Pop Akshan ve Emsalsiz Kudret Thresh olduğu belirtildi. Ayrıca bu kostümlerin ise 22 Temmuz 2021 Perşembe günü itibariyle oyunda oyuncular tarafından kullanılabilir olacağı, sadece Emsalsiz Kudret Thresh kostümünün 29 Temmuz itibariyle sembol mağazasından alınabileceği, mağazaya ise LOL 11.20 Yamasından sonra geleceği açıklandı.

Yeni gelecek olan bu şampiyonlarla birlikte Işık Muhafızı Graves, Işık Muhafızı Pyke, Işık Muhafızı Rengar, Mahvolmuş Miss Fortune ve Siber Pop Akshan kostümlerine ait yeni renk seçeneklerinin de 22 Temmuz 2021 Perşembe günü itibariyle, takip eden günlerde oyunda oyuncular tarafından kullanılabilir olacağı belirtildi.

Bu arada tüm LOL RP ihtiyaçlarınızı Yedioyun.com sitemizden indirimli lol rp fiyatları ve %3 Bonus Bakiye kazanma avantajıyla hızlı, güvenli ve anında teslimat seçeneğiyle temin edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Her alışverişte kazanacağınız %3 Bonus Bakiyenizi dilerseniz bir sonraki alışverişte kullanabilir, dilerseniz hesabınızda biriktirip ücretsiz rp satın alabilirsiniz.

Hemen %3 Bonus Bakiye ve indirimli lol rp fiyatı avantajıyla League Of Legends RP satın almak için tıklayın >> RP Satın Al

Tüm bunların yanı sıra her güncellemede olduğu gibi LOL 11.15 Yaması ile birlikte oyundaki bazı hataların giderildiği ve yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı şampiyonların güçlerinde azaltma ve bazı şampiyonların güçlerinde ise arttırma değişikliğine gidildiği belirtildi. Bu şampiyonların hangileri olduğuna ve hangi güçlerinde değişiklik yapıldığına dair detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilir ve resmi açıklamanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

League of Legends(LOL) 11.15 Yama Notları ve Detayları

Şampiyonlar

Akshan (Efendisiz Muhafız)

Akshan, 22 Temmuz'da sallanarak Afet'e karşı savaşmaya geliyor!

Annie

Q'nun hasar oranı azaltıldı.

Minik kundakçımız ve onun sevimli ayıcığı, üst düzeyi ele geçirdi! Annie kısa menzilli şampiyonlara karşı epey etkili ve koridorda karşılaştığı rakiplerin büyük çoğunluğu da tam olarak böyle. Bu yüzden anlık hasarı ve dürtme potansiyeli azaltılmıştır.

Q - Yok Et

HASAR ORANI %80 YG ⇒ %75 YG

Aurelion Sol

Q'nun bekleme süresi arttırıldı.

Aurelion Sol seçkin düzeyde sınırı aşmak üzereydi ve nihayet pençelerini kabul edilebilir eşiğin üstüne geçirdi. Gerekli zayıflatmalar yapılmıştır.

Q - Felaket Yıldızı

BEKLEME SÜRESİ 11/10/9/8/7 saniye ⇒ 12/11/10/9/8 saniye

Blitzcrank

Taban zırhı ve Q'nun hasarı arttırıldı.

Blitz erken/orta safhalarda yeterince tehlikeli değildi. Havalı bir yumruğu olduğunu göz önünde bulundurursak, bunu isabet ettirdiğinde daha fazla ödüllendirilmeli. Onun cilalamalarının yanı sıra metal kaplamaları kalınlaştırılmıştır.

Taban nitelikler

ZIRH 37 ⇒ 40

Q - Roket El

HASAR 70/120/170/220/270 (+%100 YG) ⇒ 90/140/190/240/290 (+%120 YG)

Caitlyn

Q'nun hasar oranı ileri yetenek seviyelerinde arttırıldı.

Piltover Şerifi'nin mevcut nişancı metasına ayak uydurması lazım. Q'nun ilk geliştirildiği dizilimlerde başarılı olabiliyor, dolayısıyla oyuncular bu yeteneğini güçlendirmesi için teşvik edilmiştir.

Q - Piltover Silahı

HASAR ORANI %130/140/150/160/170 SG ⇒ %130/145/160/175/190 SG

Cassiopeia

E'nin güçlendirilmiş taban hasarı arttırıldı.

Cassiopeia eskiden bir koridor zorbasıydı ancak yıllar geçtikçe oynanışı değişti. Artık hasar verebilecek kadar güçlenebilmesi için erken safhalarda sabırlı bir şekilde minyon biçmesi gerekmektedir. Bu değişiklikle birlikte Q'sunu koridor aşamasının başlarında isabet ettirerek daha fazla avantaj elde edebilecektir.

E - İkiz Diş

GÜÇLENDİRİLMİŞ TABAN HASAR 10/30/50/70/90 ⇒ 20/40/60/80/100

Gwen

E'nin ilave saldırı hızı ilk yetenek seviyelerinde azaltıldı.

Güçlü niteliklere ve devasa bir makasa sahip Gwen, en dayanıklı rakipleri bile rahatlıkla kesebiliyor. 1. seviyeden itibaren atabildiği hızlı makas darbelerini yavaşlatarak hedeflenen zayıf yönü öne çıkarılmaya çalışılmıştır.

E - Pens At

İLAVE SALDIRI HIZI %40/50/60/70/80 ⇒ %20/35/50/65/80

Irelia

W'nun hasar oranı azaltıldı; hasar azaltması ileri yetenek seviyelerinde azalmıştır.

Irelia, LOL 11.14 Yaması'nın ardından güçlendi ama gelecekte daha kolay dengelenebileceği bir konuma geldi. Uzun vadede durumunun nasıl değişeceği yakından takip edilecek; fakat şimdilik W'sunun gücü sınırlandırılmıştır.

W - Direniş Dansı

HASAR ORANI %50 SG (en fazla %150 SG) ⇒ %40 SG (en fazla %120 SG)

HASAR AZALTMA 1-18. seviyelerde %40-80 Fiziksel Hasar, %20-40 Büyü Hasarı ⇒ 1-18. seviyelerde %40-70 Fiziksel Hasar, %20-35 Büyü Hasarı

Kayle

Taban büyü direnci azaltıldı.

Kayle orta koridorda güç artışına erişene dek dimdik durabilen uçabilen güvenli bir seçenek. Taban büyü direncini azaltarak rakiplerine onu erken safhalarda cezalandırabilmeleri için daha fazla fırsat sunulmuştur.

Taban nitelikler

BÜYÜ DİRENCİ 30 ⇒ 26

Kennen

Q'nun hasarı arttırıldı.

Genel olarak zorlanan Kennen, bir süredir ortalıkta görünmüyordu. Ana yeteneğinin yıldırım çarpmış gibi hissettirmesinin sağlanması için artık güçlendirilmiştir.

Q - Gürleyen Yıldız

HASAR 75/115/155/195/235 (+%75 YG) ⇒ 85/130/175/220/265 (+%80 YG)

Mordekaiser

W'nun bekleme süresi azaltıldı; verilen hasara bağlı olarak biriktirilen azaltma etkileri sonrası hasar ise artmış oldu.

Demir Hortlak üst koridordaki mevcut dövüşçülere karşı zorlanıyordu, dolayısıyla koridorda ve oyunun devamında kendi başının çaresine bakabilmesi için artık daha dayanıklı hale getirilmiştir.

W - Yıkılmaz

BEKLEME SÜRESİ 14/13/12/11/10 saniye ⇒ 12/11/10/9/8 saniye

VERİLEN HASARA BAĞLI OLARAK BİRİKTİRİLEN AZALTMA ETKİLERİ SONRASI HASAR %35 ⇒ %45

Nidalee

Taban can ve can büyüme oranı arttırıldı.

Nidalee hırçınlığıyla tanınıyor; fakat son zamanlarda tüm beceri seviyelerindeki performansı epey zayıf. Arttırılan canı sayesinde içindeki pumayı dışarı çıkartırken daha cesur olabilecek ve onu yeni deneyen oyunculara daha erişilebilir hale gelecektir.

Taban nitelikler

CAN 1. seviyede 545 ⇒ 1. seviyede 570

CAN BÜYÜME ORANI 85 ⇒ 95

Rell

W'nun bekleme süresi azaltıldı.

Rell özellikle de uzun çatışmalarda kombosunu tamamlayabildiğinde rakiplerine öfkeyi ve yıkımı tattırabilen bir şampiyon ama son zamanlarda tüm beceri düzeylerinde zayıf. Rakiplerinin üstüne çökebilmesi, savaşta hayatta kalabilmesi ve atına binerek bunları tekrar yapabilmesi için LOL 11.5 yamasında ona getirilen zayıflatma geri alınmıştır.

W - Demirbazlık

BEKLEME SÜRESİ 13 saniye ⇒ 11 saniye

Rumble

Rumble'ın ısı sistemindeki bazı hatalar giderilerek ve başka yaşam kalitesi ayarlamaları yapılmıştır.

Rumble'ın LOL 11.13 Yaması'ndaki değişikliklere eklenmeyen, bazı can sıkıcı aşırı ısınma sistemi hataları ortadan kaldırılmıştır. Bu düzeltmeler bazı olağanüstü sorunları çözecek ve oyuncuların Tristy'yi daha rahat bir şekilde kontrol etmesini sağlayacaktır.

Pasif - Hurdalık Devi

GİDERİLEN ISI KAYBOLMASI HATASI Rumble'ın ısısının 4 saniye yerine, tutarsız sürelerde azalarak kaybolmasına yol açan hata giderilmiştir.

AŞIRI ISINMA KONTROLÜ Rumble artık aşırı ısınmadan önce birden fazla yeteneğini kullanabildiği bir zaman aralığına sahip değil, bunun yerine 100 Isıya ulaşır ulaşmaz aşırı ısınmaktadır.

GİDERİLEN DÜKKÂN İPTALİ HATASI Rumble artık dükkândaki eşya alımlarını iptal ettiğinde, sahip olduğu ısı eski değerine dönmemektedir.

İPUCU Artık aşırı ısınma süresini doğru bir şekilde 5,25 saniye olarak gösteriyor (asıl aşırı ısınma süresi değişmedi).

E - Elektro Zıpkın

GİDERİLEN MENZİL DIŞI HATASI Rumble artık Elektro Zıpkın'la çok uzaktan hedef alırken hareket etmeyi bırakmıyor.

Shyvana

Q'nun bekleme süresi ilk yetenek seviyelerinde azaltıldı; hasar oranı arttırıldı.

Shyvana'nın favori yeteneği biraz daha güçlendirilebilir ve bu nedenle kamp temizleme hızını arttırmak ve rakiplerine dişlerini geçirmesine yardımcı olmak için tam olarak böyle yapılmıştır. Ayrıca hem SG hem de YG dizilimlerinin eşit derecede avantajlı olması için YG oranını arttırarak durum telafi edilmiştir.

Q - Çifte Isırık

BEKLEME SÜRESİ 9/8/7/6/5 saniye ⇒ 7/6,5/6/5,5/5 saniye

İLK VURUŞUN HASAR ORANI %25 YG ⇒ %35 YG (SG oranı değişmedi)

İKİNCİ VURUŞUN HASAR ORANI %15 YG ⇒ %25 YG (SG oranı değişmedi)

Sylas

Q'nun patlama hasarı arttırıldı. W'nun iyileştirme miktarı azaltıldı.

Sylas çatışma sırasında biraz fazla iyileşebilen, savaşı sık sık lehine çeviren ve genelde rakiplerini gafil avlayan esnek bir düellocu. Hayatta kalma, yetenek setinin önemli bir parçası olsa da rakipleri onun zayıf yönlerinden faydalanabilmeli. Savaşlardaki etkililiğini azaltmak ama yine de daha az güvenilir yeteneklerini isabet ettirdiğinde başarılı olabilmesi için hayatta kalma gücünün bir kısmı zincirlerine aktarılmıştır.

Q - Kırbaç Zincir

PATLAMA HASARI 60/115/170/225/280 (+%80 YG) ⇒ 70/125/180/230/290 (+%90 YG)

W - Kral Katili

İYİLEŞTİRME 30/60/90/120/150 (+%45 YG) ⇒ 25/50/75/100/125 (+%40 YG)

AZAMİ İYİLEŞTİRME 60/120/180/240/300 (+%90 YG) ⇒ 50/100/150/200/250 (+%80 YG)

Syndra

Q'nun bedeli ilk yetenek seviyelerinde azaltıldı.

LOL 10.13'te Syndra'ya getirdiğimiz mana zayıflatması, profesyonel düzeydeki gücünü azaltmak içindi; ancak bu kısmen etkili oldu ve aynı zamanda erken safhalardaki performansını epey olumsuz etkiledi. Artık profesyonel düzeyde daha az görüldüğü için değişikliği geri alıyor ve gelecekte sorun oluşturma ihtimaline karşı başka bir çözüm aramaya başlanmıştır.

Q - Karanlık Küre

BEDEL 60/65/70/75/80 Mana ⇒ 40/50/60/70/80 Mana

Thresh

E'nin bekleme süresi arttırıldı.

Dostlarını hayatta tutmak için kullandığı onca araç sayesinde, Thresh rakiplerini zayıf takım arkadaşlarından uzak tutmakta en iyi şampiyonlardan biri. Son zamanlarda profesyonel düzeyi kasıp kavuruyor, bu yüzden E'sinin bekleme süresi hedef alınarak zayıflatılmıştır.

E - Derisini Yüz

BEKLEME SÜRESİ 11/10,5/10/9,5/9 saniye ⇒ 13/12,25/11,5/10,75/10 saniye

Viego

Q'nun taban hasarı azaltıldı; canavarlara verdiği ilave hasar arttırıldı; işaretli minyonlara hasar verildiğinde sağladığı iyileştirme artık azaldı.

LOL 11.13 Yaması'ndaki zayıflatmalara rağmen, Viego tüm rollerdeki popülerliğini koruyor. Uzun vadede daha dengeli olması umuduyla üst koridordaki gücü hedef alınarak, bir kez daha gözden geçirilmiş ve canavarlara verdiği ilave hasar arttırılarak değişiklik telafi edilmiştir.

Q - Mahvolmuş Kralın Kılıcı

TABAN HASAR 25/40/55/70/85 ⇒ 15/30/45/60/75

CANAVARLARA YÖNELİK İLAVE HASAR 10 ⇒ 20

İŞARETLİ MİNYONLARA VERİLEN HASARDAN ELDE EDİLEN İYİLEŞME %50 ⇒ %10

Wukong

Taban can yenilenmesi azaltıldı.

Wukong dayak yemesine rağmen koridorda sağlıklı kalabiliyor. Güçlü bir düellocu olsa da kendisini daha uzun bir sürede toparlayabilmesi için hayatta kalma potansiyeli azaltılmıştır.

Taban nitelikler

CAN YENİLENMESİ 4 ⇒ 2,5

Xayah

R'nin bekleme süresi azaltıldı.

Xayah, sürünün gerisinde kalıyor. Getirilen güçlendirme tüylerini kabartacak.

R - Tüy Fırtınası

BEKLEME SÜRESİ 160/145/130 saniye ⇒ 140/120/100 saniye

Eşyalar

Omurgakıran

Omurgakıran'ın oyunun ileri safhalarında biraz yardıma ihtiyacı var. Yalnız avlananlara daha fazla dayanıklılık sunması sağlanmıştır.

YAĞMACI EKİP'İN İLAVE DİRENÇLERİ 9-18. seviyelerde 20-45 İlave Zırh ve Büyü Direnci ⇒ 9-18. seviyelerde 20-60 İlave Zırh ve Büyü Direnci

YAĞMACI EKİP'İN MİNYONLARIN YAKININDAYKEN SAĞLADIĞI İLAVE DİRENÇLER 9-18. seviyelerde 60-135 İlave Zırh ve Büyü Direnci ⇒ 9-18. seviyelerde 60-180 İlave Zırh ve Büyü Direnci

Ulti Büyü Kitabı Güncellemeleri

Ulternatif Sihirdar Büyüsü Havuzu

Malphite R'si R - Önlenemez Güç artık 0 İlave Yetenek Hızı ve %80 hasar oranlarıyla kullanılabilir.

Tryndamere R'si R - Ölümsüz Hiddet artık kullanılamıyor.

Şampiyon Güçlendirmeleri

Bard Verdiği hasar %5 artar, aldığı hasar %5 azalır

Şampiyon Zayıflatmaları

Jax Aldığı hasar %5 artar

Trundle Aldığı hasar %5 artar

Yuumi Verdiği hasar %5 azalır, iyileştirme ve kalkan etkileri %20 zayıflar ⇒ Verdiği hasar %5 azalır, iyileştirme ve kalkan etkileri %25 zayıflar

Ulternatif Sihirdar Büyüsü Güçlendirmeleri

Miss Fortune R'si %80 SG/YG oranı ⇒ %100 SG/YG oranı

Jhin R'si 35 İlave Yetenek Hızı ⇒ 45 İlave Yetenek Hızı

Ezreal R'si %80 SG/YG oranı ⇒ %90 SG/YG oranı

Lux R'si %80 SG/YG oranı ⇒ %90 SG/YG oranı

Xerath R'si %90 SG/YG oranı ⇒ %100 SG/YG oranı

Ulternatif Sihirdar Büyüsü Zayıflatmaları

Olaf R'si 10 İlave Yetenek Hızı ⇒ 0 İlave Yetenek Hızı

Giderilen Hatalar ve Dahası

Gizlenebilen şampiyonlar artık gizlenme sağlayan ulternatif sihirdar büyülerini kullanabilmektedir.

Kopyalar artık ulternatif sihirdar büyüsü simgeleri de dahil olmak üzere, can göstergesi simgelerini doğru biçimde göstermektedir. Bu düzeltme diğer simgeler için de geçerli (mesela Heptaş simgesi de kopyalarda gösteriliyor).

İlk kan altını artık Sihirdar Vadisi'ndeki değerle aynı (150 Altın ⇒ 100 Altın).

Ejderha ruhunun diriltme etkisi artık diğer diriltme etkilerinden sonra tetiklemektedir.

Mahvolmuş Ejderha çalındığında ortaya çıkan duyuru metnindeki hata giderilmiştir.

Volibear hedefini ısırmaya çalıştığında artık ağzından ulternatif sihirdar büyüsü atışları çıkmamaktadır.

Eşleştirme

Ulti Büyü Kitabı sırasının eşleştirme sistemi yenilenmiştir. Yani artık beceri düzeyinize daha yakın oyuncularla eşleşilebilinecektir.

Sihirdar Vadisi 3. Dereceli Mevsimi Başlangıcı

3. Dereceli Mevsimi, 8 Ağustos Pazar günü saat 23.59'da tüm sunucularda başlamaktadır. Akshan sihirdar simgesi, Akshan ifadeleri ve 1. Seri Ebedi Kapsülü gibi özel ödüllerle zirveye ulaşabilirsiniz.

Clash Başlıyor

Targon Dağı Clash'i: Targon Dağı temalı Clash'in ikinci hafta sonu 24-25 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecektir. İkinci hafta sonunun takım kurma aşaması 19 Temmuz'da başlayacaktır.

Bandle Şehri Clash'i: Bandle Şehri temalı Clash'in ilk hafta sonu 7-8 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecektir. İlk hafta sonunun takım kurma aşaması 2 Ağustos'ta başlayacaktır. İkinci hafta sonu LOL 11.16 Yaması'nda gerçekleşecektir.

Giderilen Hatalar/Yaşam Kalitesi Değişiklikleri

Temel Nautilus, Derinliklerden Gelen Nautilus, Yeraltı Dehşeti Nautilus, Astronautilus ve Dünyalar Yıkan Nautilus'ün dönüş ses efektleri artık oynatılmaktadır.

Kayn'in E'sinin ses efektinin yeniden oynatıldığında ''pat'' sesi çalmasına yol açan hata giderilmiştir.

Kayn'in dönüşüm ses efektleri artık her iki takım tarafından duyulmaktadır.

Uzay Serüveni Kayn'in dans müziği artık biçime özeldir.

Kayn'in W'sunun isabet ses efekti artık biçime özeldir.

Temel Kayn'in dönüş ses efekti artık biçime özeldir.

Kayn'in dönüşüm ses efekti artık onu oynayan oyuncu için stereodur.

Lillia'nın Q - Çiçek Açtıran yeteneğinin hareket hızının rünlerden kazanılan YG'den etkilenmemesine yol açan hata giderilmiştir.

Nocturne'ün Pasif - Umbra Bıçakları yeteneği artık yoldaşlara karşı doğru miktarda iyileştirme sağlamaktadır.

Illaoi artık Q - Dokunaç Darbesi yeteneğini kullanır kullanmaz başka bir komut girdiğinde, yeteneğin animasyonu kilitlenmemektedir.

Shaco'nun Q - Kandırmaca yeteneğinin turuncu duman efekti artık yetenek Savaş Sisi'nin içinden kullanıldığında rakibe doğru şekilde görünmektedir.

Kled'in ve tüm kostümlerinin W repliklerinden biri düzeltilmiştir.

Yağmacı Kled artık binekli ve bineksiz replikler arasında doğru geçiş yapmaktadır.

Viego artık seslendirmesiyle Demacia'lı şampiyonlar yerine Gölge Adalar şampiyonlarına tepki vermektedir.

Zoe'nin Ezreal ve Lux için oynatılan kışkırtma replikleri düzeltilmiştir.

True Damage Senna'nın özgün replikleri düzeltilmiştir.

Yakında Gelecek Kostüm ve Renkler

22 Temmuz 2021 Çarşamba günü ve takip eden günlerde yayınlanacak kostümler aşağıdaki gibidir :

Işık Muhafızı Graves, Işık Muhafızı Pyke, Işık Muhafızı Rengar, Mahvolmuş Miss Fortune, Siber Pop Akshan, Emsalsiz Kudret Thresh

22 Temmuz 2021 Çarşamba günü ve takip eden günlerde yayınlanacak renkler aşağıdaki gibidir :

Işık Muhafızı Graves, Işık Muhafızı Pyke, Işık Muhafızı Rengar, Mahvolmuş Miss Fortune, Siber Pop Akshan

21 Temmuz 2021, Çarşamba

Son Eklenen Oyun Haberleri

Neden Yedioyun'u Tercih Etmeliyim?

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Tüm alışverişiniz boyunca bilgileriniz
256 Bit Güvenlik Sertifikası'yla
şifrelenmektedir.

3D Secure Ödeme Sistemi

Kredi Kartı ödemelerinizde
3D Secure Güvenlik
Sistemi kullanılmaktadır.

Hızlı ve Anında Teslimat

Tüm siparişleriniz
hızlı ve anında
teslim edilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize
%100 müşteri memnuniyeti
garantisi.

7/24 Müşteri Destek

Saat 09:00-23:00 arası canlı destek,
diğer iletişim kanalları ise
7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2011-2023 Yedioyun.com
Gösterilen marka ve logo, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Anladım
search user cart money prev next next-1 epin secure payment fast happiness customer-service right-arrow add facebook twitter instagram youtube linkedin pinterest tick mobileuser mobilecart mobilewallet mobileorder mobilechat