ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

İşbu Üyelik sözleşmesi site kurallarını düzenlemekte olup bu sözleşme kabul edilmeden siteye Üye olmak mümkün değildir. İşbu Üyelik sözleşmesi ile, aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir. Bu aşamayı geçmeniz hali aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1.GİRİŞ

Bu site, ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri Ltd.Şti. ‘ne (bundan sonra “Yedioyun.com” olarak anılacaktır) ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve sitenin yapımı ile ilgili içerdiği malzemelerin tüm hakları Yedioyun.com`a aittir. Bu sitedeki kod, yazılım, veritabanı ve veritabanındaki tüm bilgilerin malzemelerin tüm hakları Yedioyun.com’a aittir ve bu bilgiler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Bu bilgileri değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

2.GENEL KURALLAR

  1. Yedioyun.com’a Üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler başka bir amaç için kullanılamaz, diğer kişi ve kurumlara verilemez.

  1. Yedioyun.com Üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan Yedioyun.com sorumlu değildir.
  1. Yedioyun.com’a Üye olurken seçtiğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. Yedioyun.com şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.
  1. Yedioyun.com’a Üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Ancak, bilgilerin doğru olmadığı açık bir şekilde belli olan durumlarda (örn. Adı - Soyadı kısmına girilen Türkçe isim olmadığı kabul görecek girişler) Yedioyun.com, bu Üyenin Üyeliğini askıya alma hakkını saklı tutar.
  1. Yedioyun.com`da oluşturulan yorum sayfası bilgileri tüm Yedioyun.com Üyelerine açıktır. Bu alanlarda özel bilgi vermemek, sayfalar 24 saat editörlerimizce kontrol edilse de, Üyelerin sorumluluğundadır.
  1. Yedioyun.com isimli internet sitesinin amacı, Oyun Ürünleri Satışı ve Oyun yayınlarını internet ortamında, Üyelerinin fayda ve kullanımına sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve verileri yönünden Yedioyun.com’a herhangi bir sorumluluk yüklenemez.
  1. Yedioyun.com üzerinden verilen hizmetlerden faydalanan internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşılması ve/veya bunların kullanılması, üçüncü kişi ve kuruluşların kullanımına sunulması halinde Yedioyun.com sorumluluk kabul etmez.

3.WEB SİTESİ KULLANIM KURALLARI

Kullanıcılar, aralarında etkileşimi mümkün kılan fonksiyonları kullanırken aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Üyeliğin ardından kullanıcının bu kurallara uymadığına dair Yedioyun.com tarafından tespiti durumunda, kullanıcının gönderdiği tüm mesaj ve bilgiler Yedioyun.com tarafından incelenebilir, mesajları herhangi bir uyarıda bulunulmadan silinebilir; bu kişinin Üyeliği askıya alınabilir ya da tamamen iptal edilebilir ve gerekirse yasal prosedür için bu bilgiler ilgili kurumlarla paylaşılabilir. Yedioyun.com her zaman için tek taraflı olarak verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabilir.

  1. Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

  1. Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.
  1. Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

  1. Yedioyun.com site dahilindeki interaktif alanlarda Üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir. Yedioyun.com üzerinde siyasi ve dini içerikli yazışmalar ve tartışmalar kesinlikle yasaktır. Yedioyun.com link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
  1. Yedioyun.com, Üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.
  1. Yedioyun.com’da bulunan bütün yazılı, resimli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklemesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda Yedioyun.com bu uyarıyı yaptığından, hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  1. Teknik aksaklıklardan dolayı Yedioyun.com’da hata ya da kesinti olabilir. Yedioyun.com, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

4.ÜYELİK

  1. Yedioyun.com’a üye olurken verilen bilgilerin doğruluğu göz önünde bulundurulur. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan Yedioyun.com sorumlu değildir. Her kullanıcı, Yedioyun.com’da yalnızca bir tek Üyelik kaydı açma hakkına sahiptir. Eğer bir kullanıcının birden çok kayıt açtığı tespit edilirse, bu, Yedioyun.com kurallarının kesin bir ihlali sayılır, ve bu kullanıcının tüm Üyelik kayıtları iptal edilir.

  1. Yedioyun.com’a Üye olurken verilen e-posta adresinin Üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme Üye olurken verilen e-posta adresi esas alınır ve bu adres kullanılır. Yedioyun.com verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan Yedioyun.com sorumlu değildir. Yedioyun.com’da 2 çeşit Üyelik bulunmaktadır: Bireysel Üyelik ve Kurumsal Üyelik.
  2. Üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından (Üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan Yedioyun.com sorumlu değildir.
  3. Yedioyun.com Üyeleri istedikleri zaman Üyelikten çıkabilir. Yedioyun.com da herhangi bir uyarı yapmaksızın Üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.
  4. Yedioyun.com kurallarına aykırı davranışları nedeniyle Üyeliği iptal edilen bir kişi, aksi Yedioyun.com tarafından onaylanmadıkça tekrar Yedioyun.com`a kayıt olamaz; kayıt yapması durumunda bu kayıt da herhangi bir uyarıya gerek görülmeksizin iptal edilir

5.GÜVENLİK

  1. Yedioyun.com güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaktadır.
  1. Yedioyun.com’da iletişim bilgileri hem online hem de offline durumundayken koruma altında bulunmaktadır. Kullanıcı ve Üye bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

6.ÜYELİĞİN SONA ERMESİ

Yedioyun.com`a Üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, Yedioyun.com tarafından herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde siz de herhangi bir zamanda Yedioyun.com’u bilgilendirmeniz durumunda 24 saat içinde Üyeliğiniz iptal edilecek ve bu sözleşme sonlandırılmış sayılacaktır. Son bulma durumunda, Yedioyun.com sayfalarına ve hizmetlerine erişme yetkiniz artık yoktur. İşbu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözüm mahalli İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri`dir.