Steam Kış İndirimleri’ne özel Kampanya!

haber(
Kendini kışa hazırla, hem Steam kış indirimlerini hem kampanyalarımızı kaçırma!
Steam Kış indirimleri kapsamında ininal kartıyla harcama yapan kullanıcılarımız, işlem başına tek seferde yaptıkları 40TL ve üzeri harcamalarında 10 TL’ye kadar geri ödeme şansı kazanacaktır. ininal üye işyerleri olan Yedioyun'daki harcamalarınıza 10TL geri ödeme şansı kazanacaksınız.
Kampanya şartlarında Yedioyun'dan harcama yaparak 10TL geri iade alabilirsiniz.
Kampanya Şartları:
1- Kampanya, 22 Aralık’ta başlayacak olan Steam Kış indirimleri tarihlerinde geçerli olacaktır.
2- Kampanya tarihleri arasında ininal üye işyerleri olan Yedioyun'dan harcama yapanlar 10TL geri ödeme kazanacaktır.
3- Kampanya kapsamında tek seferde (tek işlemde) yapılacak 40 TL ve üzeri harcamalar değerlendirmeye alınacaktır.
4- Kampanya kapsamında kazanan kişilerin hediye bakiye tutarları, işlem yaptıkları ininal kartlarına yüklenecektir. Kart limitleriyle ilgili sorun olmasından dolayı kullanıcılar sorumludur. Geri ödemeler işlem yapılan kart dışında başka bir ininal karta yüklenmeyecektir.
5- Kampanya 2500 kişi ile sınırlıdır. Kazanan kullanıcılara SMS ya da e-posta ile iletişim yapılacaktır.
6- Kampanyaya katılmaya hak kazanan her kişi en fazla 10TL geri ödeme kazanma şansına sahip olacaktır. Geri ödemeler 24 Aralık’tan itibaren ilgili kontroller yapıldıktan sonra aralıklarla iş günlerinde yapılacaktır.
7- Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (Aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi ikramiye kazanamayacaklardır.
8- ininal herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Değişimlerle ilgili bilgilendirmeler websitemizden ya da sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.
9- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
Hızlı Satın Al