KnightOnline Hesap Restarasyonu Geri Geldi..

haber(

Değerli KnightOnline Oyuncuları,

KnightOnline yayıncı firması tarafından karakteri çalınan yada oyun içi eşyası çalınan oyuncular için yeni bir sistem oluşturulmuştur. Bu yeni sistem ile oyuncuların çalınan karakterlerini veya eşyalarını geri alabilmeleri sağlanacaktır. konu ile ilgili resmi siteden yapılan açıklama aşağıdaki gibidir;

Bugün tüm oyunculara bu haberi vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren, bazı kriterleri yerine getirmiş oyuncularımız için hesap restorasyonlarına başlamış bulunmaktayız. Bir önemli noktaya değinmek isteriz: Hesabı’nın çalındığı ve eşyalarının el değiştirdiği doğrulanan hesaplar bu servisimizden yararlanabilecektir. Haksız bir şekilde eşya elde etmek için hesap restorasyonu için başvuran oyunculara verilecek cezalar oldukça ağırdır ve hesap kapatılmasına kadar gidebilir. Bu hizmeti tüm oyuncularımıza sunabilmek için bir sıra sistemine tabii tuttuk. Sıradaki oyuncu sayısına gore hesap restorasyon biletlerinin cevap verilme süresi 2 gün ila 14 gün arasında değişebilir.

Free2Play

Bu servis şu anda ödeme durumuna bakılmaksızın tüm oyunculara sunulmaktadır ancak Premium oyunculara Free2Play oyunculara gore öncelik tanınacaktır. Restorasyon servisinden yararlanmak isteyen Free2Play oyuncuların, taleplerini 30/6/2011 tarihinden önce Müşteri Hizmetleri’ne bildirmeleri gerekecektir. Bu tarihten sonra yakın tarihte ödemesi olmayan hesaplar hesap restorasyon servisinden yararlanamayacaklardır. Eğer restorasyon talebinizi 30/6/2011 tarihinden önce verdiyseniz ancak bu tarihe kadar biletiniz cevaplanmadıysa merak etmeyin, sıranız geldiğinde biletiniz cevaplanacaktır.

Pay2Play

Premium veya geçmiş 60 gün içerisinde ödeme yapmış hesaplara restorasyon sırasında öncelik tanınacaktır. Hesap restorasyonundan yararlanabilmek için aşağıdaki kriterlerden BİRİNİ yerine getirmek gereklidir:

- Hesap hacklenme tarihinde hesap üzerinde premium olmalı
- Hesap restorasyon talep tarihinin 60 gün içerisinde Premium veya Knight Cash alınmış olmalı.

Hesabınız yakın zamanda hacklendiyse lütfen müşteri hizmetlerimizle bağlantıya geçmekten çekinmeyin. Hesap restorasyonu hizmetimizle sadece kayıp eşyaların iadesi mümkün olup, experience veya nation points iadesi mümkün değildir. Hesap restorasyon talebiniz için bilet atarken lütfen 1.hesabınızın çalındığı tarih 2. oyun içindeki karakter adınız 3. Knight Online account ID’niz 4. Kayıp eşyalarınızı belirtmeyi unutmayın. Hesabınızın hacklendiğini düşünüyorsanız en kısa zamanda şifrenizi değiştirin. Şifresi değiştirilmemiş hesaplara restorasyon yapılmayacaktır.

Hızlı Satın Al